Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nisam dete zaludjenik da gledam subjektivno.
    Ja stvarno evo ne razumem, sta ste vi ocekivali od Pogbu, i sta on do sada radi pogresno, evo cekam odgovore. Ostavite cenu na stranu, to nisu realne cene, niko ne vredi tih para.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Tesko na ovom forumu(cast pojedincima) da ima objektivnosti,ovo ti ko skupstina dizu ruke za svoje a ne znaju ni zasta glasaju,tako i ovde ne daj boze da se neki igrac iskritikuje,odmah svi skoce u odbarnu nebitno o cemu se radi i kava je kritika,ne znam dal opravdava @ser gagi i onaj zivotinjski, zahvat ljubimca,bas me zanima oce li ga kazniti,potez ala Kanga na poluvremenu sa Bugarima,pokazao je i inteligenciju danas

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Pa nisam dete zaludjenik da gledam subjektivno.
        Ja stvarno evo ne razumem, sta ste vi ocekivali od Pogbu, i sta on do sada radi pogresno, evo cekam odgovore. Ostavite cenu na stranu, to nisu realne cene, niko ne vredi tih para.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
        Pa problem je u tome sto nista specijalno i nije uradio za sedam meceva koliko je igrao,sto ne bi mogao da uradi recimo Kerik,a dok recimo Runi,koji igra ocajno i treba da se kritikuje ima vise uradjenih stvari ove sezone,samo sto ovog svi pljuju a Pogbu niko ko da je beli medved drugaciji kriterijumi,ti pare stavljas na stranu ok,al ovde se bune na runijev 300k nedeljno al zato odgovara 100m Pogbe,isto je bilo kad sam pricao o Souu,da nije los al daleko od najboljeg levog beka lige,i on ne radi prakticno nista vise je Blind uradio,na poziciji beka u 2 kola nego on u pet

        Comment


        • Runi ima vise uradjeno od Pogba. Meni dovoljno. Kad ne znas sta napisati odma spin i ovo je najveca glupost ikad.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pa problem je u tome sto nista specijalno i nije uradio za sedam meceva koliko je igrao,sto ne bi mogao da uradi recimo Kerik,a dok recimo Runi,koji igra ocajno i treba da se kritikuje ima vise uradjenih stvari ove sezone,samo sto ovog svi pljuju a Pogbu niko ko da je beli medved drugaciji kriterijumi,ti pare stavljas na stranu ok,al ovde se bune na runijev 300k nedeljno al zato odgovara 100m Pogbe,isto je bilo kad sam pricao o Souu,da nije los al daleko od najboljeg levog beka lige,i on ne radi prakticno nista vise je Blind uradio,na poziciji beka u 2 kola nego on u pet
            Kako niko ne kritikuje Pogbu??? Pa ja samo ovde na forumu procitah mali milion napada na njega. A zamisli po belom svetu tek...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kako samo fiksni brat dominira . Pravo osvezenje za forum. Cim se uloguje, odmah on krece u zestoke duele, na krv i noz, nema postedjenih .

              Fiksni, kao neko ko se izjasnio da je Murinjo najbolji trener na svetu, mene zanima kako opravdavas ove njegove ocigledne greske koje do sada napravio, pre svega mislim na gresku od preko 100 000 000 evra ?

              Moram priznati da je fiksni potpuno osnovane kritike dao u vezi Pogbe. Veoma malo je pruzio u poredjenju sa cenom koju je Junajted platio. Svestan sam da nije napadac koji ce puniti mreze protivnika, ali svakako sam ocekivao od njega neke partije poput Jaje Turea iz najboljih dana kada je bio motor ekipe Sitija. Tu se namece pitanje da li je sam Pogba kriv ili je kriva formacija ili mozda onaj ko ga je doveo...
              Last edited by Lion; 03-10-16, 09:24.

              Comment


              • Nema šta opasan baja ovaj fiksni
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Pa problem je u tome sto nista specijalno i nije uradio za sedam meceva koliko je igrao,sto ne bi mogao da uradi recimo Kerik,a dok recimo Runi,koji igra ocajno i treba da se kritikuje ima vise uradjenih stvari ove sezone,samo sto ovog svi pljuju a Pogbu niko ko da je beli medved drugaciji kriterijumi,ti pare stavljas na stranu ok,al ovde se bune na runijev 300k nedeljno al zato odgovara 100m Pogbe,isto je bilo kad sam pricao o Souu,da nije los al daleko od najboljeg levog beka lige,i on ne radi prakticno nista vise je Blind uradio,na poziciji beka u 2 kola nego on u pet
                  Tvoj problem je ocigledno jer gledas samo golove i asistencije pa onda predis Runija i Pogbu te je kao Runi uradio vise. Uostalom nije ni imao srece u onom kolu sa 30m razvalio precku, juce glavom ponovo precka. Ima sigurno momenata kada nije briljirao ali daleko od toga da je los. Po meni je odigrao odlicno sve do sada. Nije za 100 miliona ali to nisu ni realne pare za njega. Jeste Matuidi kosta 30 ali on ima skoro i 30 godina a Pogba 23 plua marketinski mnogo jaci. Odakle znas da bi npr Matuidi doneo vise i kako bi se nosio u PL? Po meni Pogba donosi i donece vise i na terenu i van njega plus sa njin ne moras da mislis na godine.

                  Comment


                  • Znate sta je glavni problem, sto ovi naprzeni klinci hoce sve sada i odmah. Ne daju ni malo vremena bilo kome da se privikne, adaptira, oslobodi ako treba.
                    Neka se malo vrate svi navijaci Junajteda u proslost, pa podsete svih srednjaka koje su dovodili - sta se ocekivalo u startu od njih, sta su na pocetku svojih karijera u Junajtedu pruzili - i koliko su ostvarili generalno u Mancesteru - kroz svoju karijeru. Jer ako hocemo da znamo sta ce biti, moramo da znamo sta je bilo
                    Prerano mu svi sudite. A tek su notorne gluposti porediti ga sa Bejlom, Mesijem, Ronalsom, Suarezom i slicno.... U ostalom uzmite tog Bejla pa vidite kako je on u pocetku igrao u Realu - mnogo gore nego Pogba trenutno u Junajtedu - a evo od druge polovine prosle sezone i ovu igra vrhunski. Adaptirao se covek. Jeste mu trebalo malo vise vremena, ali sada kida. Pitacu vas za Pogbu za godinu dana ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Znate sta je glavni problem, sto ovi naprzeni klinci hoce sve sada i odmah. Ne daju ni malo vremena bilo kome da se privikne, adaptira, oslobodi ako treba.
                      Neka se malo vrate svi navijaci Junajteda u proslost, pa podsete svih srednjaka koje su dovodili - sta se ocekivalo u startu od njih, sta su na pocetku svojih karijera u Junajtedu pruzili - i koliko su ostvarili generalno u Mancesteru - kroz svoju karijeru. Jer ako hocemo da znamo sta ce biti, moramo da znamo sta je bilo
                      Prerano mu svi sudite. A tek su notorne gluposti porediti ga sa Bejlom, Mesijem, Ronalsom, Suarezom i slicno.... U ostalom uzmite tog Bejla pa vidite kako je on u pocetku igrao u Realu - mnogo gore nego Pogba trenutno u Junajtedu - a evo od druge polovine prosle sezone i ovu igra vrhunski. Adaptirao se covek. Jeste mu trebalo malo vise vremena, ali sada kida. Pitacu vas za Pogbu za godinu dana ....
                      Nema brate to kod njih , kad im je LVG došao bio je najbolji trener na svetu . Nije prošlo dva meseca počelo je prozivanje . Onda za Depaja su pričali novi Ronaldo , prođe mesec dana citiram "treba ga prodati u staro gvožđe" . I najjači mi deo što oni očekuju od zadnjeg veznog da daje golove znači to mi je vrh.

                      I nemojte misliti da prozivam nekog sa foruma ovo govorim uopšteno za široku navijačku masu što na ostrvu što van.Ista priča je sa gotovo 90% navijača danas.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Navijaci svih klubova su gotovo po automatizmu isti. Pa gledaj jbt ovo za Vengera ovih dana. Oni sto ga pljuju po 8 mjeseci godisnje i traze mu glavu su sad prezadovoljni, cestitaju jubilej, veliki Venger trenira njihov klub, a prije samo par mjeseci su se organizovali protesti da stari dobije otkaz. Tako ce biti i ove sezone, ne vjerujem da moze biti izuzetak. O Kokelanu bolje da ne pocinjem. Od novog Makelelea do najgoreg igraca sredine terena ikad. To su navijaci, ne mozes ocekivati neku preveliku objektivnost. Svakome se cini i svako zeli da su igraci iz kluba za koji navija bolji od igraca iz drugih klubova, posebno rivalskih.

                        Dobro se zna sta ja mislim o Pogbi, ali njemu je tek 23 godine i nije prosao pripreme. I nije da se ne trudi, samo je previse nonsalantan. Da je fizikalac isto nije, ne treba precerivati, ima potez, ima tehniku. Za mene je velika glupost dati tolike pare za igraca koji moze da funkcionise samo u jednom sistemu, posebno za igraca koji nije postovao najveceg strucnjaka svih vremena, ali ako si ga vec doveo i oces oko njega da gradis tim onda ce Murinjo morati njemu da prilagodi formaciju, druge nema.
                        sigpic

                        Comment


                        • I zaista nije tesko ovo odraditi

                          De Hea

                          Valensija Balji Smoling Sou

                          Erera/Felaini Kerik/Blind Pogba

                          Miki/Mata Ibra Martijal/Rasford
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Kako samo fiksni brat dominira . Pravo osvezenje za forum. Cim se uloguje, odmah on krece u zestoke duele, na krv i noz, nema postedjenih .

                            Fiksni, kao neko ko se izjasnio da je Murinjo najbolji trener na svetu, mene zanima kako opravdavas ove njegove ocigledne greske koje do sada napravio, pre svega mislim na gresku od preko 100 000 000 evra ?

                            Moram priznati da je fiksni potpuno osnovane kritike dao u vezi Pogbe. Veoma malo je pruzio u poredjenju sa cenom koju je Junajted platio. Svestan sam da nije napadac koji ce puniti mreze protivnika, ali svakako sam ocekivao od njega neke partije poput Jaje Turea iz najboljih dana kada je bio motor ekipe Sitija. Tu se namece pitanje da li je sam Pogba kriv ili je kriva formacija ili mozda onaj ko ga je doveo...
                            Pogba nije uopste kriv,po mom misljenju,a sto se tice dolaska,znas kako mislim da se nije Mou bas pitao oko njegovog dolaska i mislim da bi izabrao drugacije,mislim da su dosta uticale gazde zbog marketinga ,da se dovede ,velika zvezda(po meni medijski stvorena),na koje ce da naloze @ser gagi i slicni,ocigledno su uspeli,i da se pobedi Real u tom nekom smislu,e sad Mou je pristao,briga ga nisu pare njegove,ja mu zameram sto nije trazio jos neka pojacnja,mozda je racunao da ce uklopiti Pogbu,ako ne uspe morace u Januaru nekog dovesti,ako ne, nece uzeti titulu,e sad ja ne znam dal je on zadovojan Ls ove sezone pa sledece titula,kako su se dogovorili oko ciljeva to je pitanje,a ako ne uspe,meni nije problem da kazem zeznuo se oko transfera i kraj,ko sto pricam o Vengeru koji dve godine ne moze da kupi top napadaca,sa kojim bi mogao da napadne titula uz par bekova sa malo jacim defanzivnim sposobnostima,to je moja glavna zamerka Vengeru sto po mom misljenj vec dve sezone nije odradio prelazni rok da napravi tim za titulu,a licno mislim da je Arsen trener Sitija da bi se prosetao do titule ove godine,za razliku od Pepa.A sto se tice Pogbe nisam ja sad ocekivao da trese mreze aj poneku asitenciju,al brate ako vec nisi dribler,moras bar da imas loptu ko Toti,prekide ili da uzmes loptu i da je povuces ,cvrsce,lepo su uporedio sa Tureom,ili budi Patrik Viera za te pare

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Runi ima vise uradjeno od Pogba. Meni dovoljno. Kad ne znas sta napisati odma spin i ovo je najveca glupost ikad.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                              Znas kako postoje ljudi na forumu sa kojima se ne slazem al bar iznose neke argumenete,ti brate debelo ne razumes sta ja pokusavam da kazem tako se s tobom ne bih vise objasnjavao,uzivaj u svom miljeniku...

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Kako niko ne kritikuje Pogbu??? Pa ja samo ovde na forumu procitah mali milion napada na njega. A zamisli po belom svetu tek...
                                Ok ,ako jesi ja ti se izvinjavam nisam listao unazad mnogo temu,ja sam pre svega mislio na forum

                                Comment

                                Working...
                                X