Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • United ima toliko opcija da se translejtor igra formacijama, a za sad samo 4-2-3-1 koji sa ovim igracima nikad titul vidjet nece, a vjerovatno ni top 4.

    Fazon je sto Pogba ce biti najjaci veznjak planete u onom trenutku kada mu omogucis da radi ono sto zna najbolje da radi. Stavi Kerika fino da ti kontrolise tempo tekme i stavi destruktivca pored njega i Pogbu na ljevoj strani veze. Krila nek ti budu Rashford/Marsijal/Mata/Lingard i u spic mozes i cunj zvani Zlatan metnut da emulira moje najdraze fudbalsko drvo Mandzuku.

    Ima Pogba da preore svaku tekmu. U ovom sistemu sa Pogbom, realno onaj danasnji presing Spudsa protiv Pepa bi se raspao na proste cinioce nakon drugog Pogibnog oranja terena.

    Vrhunski igrac, ali se ne igra na njegove prednosti i snage.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Odgledah sad highlights-e i ne kapiram sta kukate. Na momente odlicna igra i jednostavno lopta nije htela u mrezu...dosta zahvaljujuci i njihovom golmanu.
      Mogli su dati barem 4-5 komada ali eto, danas ne ali neki drugi put.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Odgledah sad highlights-e i ne kapiram sta kukate. Na momente odlicna igra i jednostavno lopta nije htela u mrezu...dosta zahvaljujuci i njihovom golmanu.
        Mogli su dati barem 4-5 komada ali eto, danas ne ali neki drugi put.
        Jeste bila igra jedna od boljih al ovo je Stouk ekipa koja se uz West hem trenutno nalazi u najgoroj formi ne igraju nikako ni napad ni odbranu,sad ako se tu ispustaju bodovi ...

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          United ima toliko opcija da se translejtor igra formacijama, a za sad samo 4-2-3-1 koji sa ovim igracima nikad titul vidjet nece, a vjerovatno ni top 4.

          Fazon je sto Pogba ce biti najjaci veznjak planete u onom trenutku kada mu omogucis da radi ono sto zna najbolje da radi. Stavi Kerika fino da ti kontrolise tempo tekme i stavi destruktivca pored njega i Pogbu na ljevoj strani veze. Krila nek ti budu Rashford/Marsijal/Mata/Lingard i u spic mozes i cunj zvani Zlatan metnut da emulira moje najdraze fudbalsko drvo Mandzuku.

          Ima Pogba da preore svaku tekmu. U ovom sistemu sa Pogbom, realno onaj danasnji presing Spudsa protiv Pepa bi se raspao na proste cinioce nakon drugog Pogibnog oranja terena.

          Vrhunski igrac, ali se ne igra na njegove prednosti i snage.
          A sta je smetalo vrhunskom igracu na euru,los destruktivac Kante,ili ostali na sredini Matuidi,Payet,Martial...mozda Grizman

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            A sta je smetalo vrhunskom igracu na euru,los destruktivac Kante,ili ostali na sredini Matuidi,Payet,Martial...mozda Grizman
            Opet pricas o sistemu u kojem on treba da igra osobu koja ce da kontrolise igru, a on to ne zna niti ce ikada znati. Moras mu stvoriti uslove da moze da igra ono sto zna najbolje, zato je i postao ovo sto je postao jer je imao dva trenera koja su gradila ekipu oko njega.

            Eto pogledaj ko je igrao s njim u Juventusu. Pirlo kontroler, Vidal destruktivac. Prosle godine nisam bas upratio, ali imao je Khediru i Markizija pored sebe, al Brajko to zna bolje od mene.

            Kad mu stvoris uslove, prejak je.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Previse je nonsalantan u duelima, previse bi da se igra, ne moze to tako. Ovo je ozbiljna liga, ozbiljni fizikalci i nema mjesta egzibicionizmu. Igra se i Zlatan pa izmisli brdo prilika, ali Murinjo generalno ne voli duboke plejmejkere. Jbt imamo dva top plejmejkera, dva igraca koja mogu da kontrolisu tempo i ritam brutalno dobro, jedan zakucan za klupu, drugi u rezervama, sokanto. Ako stavis jednog od njih sa Felainijem/Snajderlinom da obezbijede misice i das Pogbi slobodu pa otvorili bi se kilometri prostora. I ovako stvaramo dosta sansi, ali Kerik kad god igra mi igramo mnogo fluidnije na sredini i mnogo lakse otvaramo prostor, o balansu da ne pricam. Jos je Svajni igrac koji ima energiju kad je spreman, koji bez problema funkcionise izmedju dva kaznena, bas nejasno sto ih Murinjo ne koristi.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Opet pricas o sistemu u kojem on treba da igra osobu koja ce da kontrolise igru, a on to ne zna niti ce ikada znati. Moras mu stvoriti uslove da moze da igra ono sto zna najbolje, zato je i postao ovo sto je postao jer je imao dva trenera koja su gradila ekipu oko njega.

                Eto pogledaj ko je igrao s njim u Juventusu. Pirlo kontroler, Vidal destruktivac. Prosle godine nisam bas upratio, ali imao je Khediru i Markizija pored sebe, al Brajko to zna bolje od mene.

                Kad mu stvoris uslove, prejak je.
                Odlicno onda ako trenutno najbolji veznjak planete od 100m,ume da igra fudbal samo u jednom jedinom sistemu,a i pricas mi o Juventusu, pa to je ko da mi pricas, o Zvezdi gde je Katai Magico u ligi Srbije,a znamo koliko vrede ne samo on nego svi trentno iz nase lige kad predju u losije timove evrope

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Opet pricas o sistemu u kojem on treba da igra osobu koja ce da kontrolise igru, a on to ne zna niti ce ikada znati. Moras mu stvoriti uslove da moze da igra ono sto zna najbolje, zato je i postao ovo sto je postao jer je imao dva trenera koja su gradila ekipu oko njega.

                  Eto pogledaj ko je igrao s njim u Juventusu. Pirlo kontroler, Vidal destruktivac. Prosle godine nisam bas upratio, ali imao je Khediru i Markizija pored sebe, al Brajko to zna bolje od mene.

                  Kad mu stvoris uslove, prejak je.

                  Ja pre mislim da je decko dosao u jaci tim,mnogo jacu ligu trenutno,gde svake nedelje ima jak mec i konkurenciju i da jednostavno ne moze da se snadje,nisam rekao da je neznalica al daleko od naboljeg veznjaka,ako ne moze da se snadjes u veznom redu Francuske,pa i u Mu a najplaceniji si na svetu onda jbg,znas Depaj sad da dodje u nasu ligu bio bi Maradona,a Pogba se do sad samo pokazao u timu koji nema konkurenciju u nikad slabijoj ligi Italije i nigde vise,cekam, mozda uspe u Engleskoj.Ne znam samo otkud ti da branis Pogbu odjednom mozda zato sto sam ga ja potkacio,i bas me zanima dal bi se menjao za recimo Sanceza (koje eto zna izgleda da igra u svakom sistemu al nije najbolji veznjak) i recimo Dzaku,a ti lepo uzmes Pogbu u Arsenal cak on tu ispada i skuplji.

                  Comment


                  • Mou ga je platio 100 miliona, neka gradi igru na njemu, nek mu podredi fornaciju. Cak sta vise, Pogba je meni odlican, trudi se mnogo, cak i previse... Igra to sto zna da igra oduvek, a sto neki ocekuju i sporedjuju ga sa Mesijem, Ronaldom, Bejlom je treca stvar, banalna glupost i nerealnost

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ja pre mislim da je decko dosao u jaci tim,mnogo jacu ligu trenutno,gde svake nedelje ima jak mec i konkurenciju i da jednostavno ne moze da se snadje,nisam rekao da je neznalica al daleko od naboljeg veznjaka,ako ne moze da se snadjes u veznom redu Francuske,pa i u Mu a najplaceniji si na svetu onda jbg,znas Depaj sad da dodje u nasu ligu bio bi Maradona,a Pogba se do sad samo pokazao u timu koji nema konkurenciju u nikad slabijoj ligi Italije i nigde vise,cekam, mozda uspe u Engleskoj.Ne znam samo otkud ti da branis Pogbu odjednom mozda zato sto sam ga ja potkacio,i bas me zanima dal bi se menjao za recimo Sanceza (koje eto zna izgleda da igra u svakom sistemu al nije najbolji veznjak) i recimo Dzaku,a ti lepo uzmes Pogbu u Arsenal cak on tu ispada i skuplji.

                      Arsenalu Pogba ne treba jer imamo Ozila koji je dijametralno suprotan igrac. Umjetnik na terenu. Dok je Pogba veliki fizikaner i oslanja se na svoje fizicke predispozicije, dok se Ozil oslanja na svoju genijalnost.

                      Ono sto je Arsenalu trebalo, to je i dovedeno, a to je Xhaka. Covjek koji ce igrati tu poziciju u ekipi i da kontrolise tempo tekme. Recimo da Xhaka igra iza Pogbe, ovaj bi imao mnogo vise slobode i imao bi covjek koji kontorlise igru u Unitedu, tada bi vjerujem i ovaj translejtorov sistem bio uspijesan.

                      Ne mozes porediti Pogbu sa Sanchezom, jer Sanchez igrac koji moze igrati sve u napadu, Pogba je veznjak, Sanchez je napadac.

                      I ja sam oduvijek gotivio Pogbu, samo igra za United sad, pa ga se mora malo i hejtat.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Mou ga je platio 100 miliona, neka gradi igru na njemu, nek mu podredi fornaciju. Cak sta vise, Pogba je meni odlican, trudi se mnogo, cak i previse... Igra to sto zna da igra oduvek, a sto neki ocekuju i sporedjuju ga sa Mesijem, Ronaldom, Bejlom je treca stvar, banalna glupost i nerealnost
                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                        Pa normalno da ga usporedjuju sa njima kad je toliko placen, i ne znam zasto mislis da dobro igra kad ne igra kad pogledas koliko je placen, koliku platu prima i sta se ocekuje od njega.

                        Comment


                        • Au Boze moj
                          De Gea da je presao u Real za 60 miliona, golovi bi trazili ovi fudbalski znalci.

                          Koga briga koliko je platen covece, on igra to sto najbolje zna, svaki trener bi hteo da ga ima u timu, a ovo za platu je smejurija teska. Niko od ovih fudbalskih govana ne zasluzuje ni jedan milion godisnje, sta su oni, Bogovi? Al to su neke druge price.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Mou ga je platio 100 miliona, neka gradi igru na njemu, nek mu podredi fornaciju. Cak sta vise, Pogba je meni odlican, trudi se mnogo, cak i previse... Igra to sto zna da igra oduvek, a sto neki ocekuju i sporedjuju ga sa Mesijem, Ronaldom, Bejlom je treca stvar, banalna glupost i nerealnost

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            Pa sa kim da ga poredim,kad je placen ko oni sa, Imbulom,Hendersonom...ja kazem da ne moze da se poredi sa Mesijem,Bejlom...a doveli su ga Ameri,najvise zbog marketinga,pa i sama promocija mu je bila u ponoc po nasem vremenu,sve je tu jasno,nije neznalica kazem al nije vredan tih para koje su mogle bolje da se sportski upotrebe,i plasim se da ce mozda Mou da dodje i glave u MU

                            Comment


                            • Ajde bre kontam da ti Pogba jedan od omiljenih, ali sagledaj situaciju objektivno.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Arsenalu Pogba ne treba jer imamo Ozila koji je dijametralno suprotan igrac. Umjetnik na terenu. Dok je Pogba veliki fizikaner i oslanja se na svoje fizicke predispozicije, dok se Ozil oslanja na svoju genijalnost.

                                Ono sto je Arsenalu trebalo, to je i dovedeno, a to je Xhaka. Covjek koji ce igrati tu poziciju u ekipi i da kontrolise tempo tekme. Recimo da Xhaka igra iza Pogbe, ovaj bi imao mnogo vise slobode i imao bi covjek koji kontorlise igru u Unitedu, tada bi vjerujem i ovaj translejtorov sistem bio uspijesan.

                                Ne mozes porediti Pogbu sa Sanchezom, jer Sanchez igrac koji moze igrati sve u napadu, Pogba je veznjak, Sanchez je napadac.

                                I ja sam oduvijek gotivio Pogbu, samo igra za United sad, pa ga se mora malo i hejtat.
                                ..Ebo ti taj fudbal kad su fizikalci postali placeniji i bolji od tehnicara i umetnika...a nismo se razumeli nisam poredio Sanceza i Pogbu,nego sta bi pre izabrao ,sta mislis da bi vise doprinelo ekipi bilo kojoj(paket Dzaka,Sancez),ja licno uzeo bih samo Sanceza za mnogo manje para,al nebitno,ne moras odgovoriti i ti znas sta je bolje imati u timu

                                Comment

                                Working...
                                X