Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se sa Gagijem za Morgana, protiv Norta uopste nije bio los, uostalom i nebitno protiv koga, covek ne igra mesecima.

    tt
    Last edited by miloolja; 23-09-16, 18:43.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Poruka fanovima danas na Trafordu.

        Comment


        • Za 20 minuta izlazi sastav, sve su vece glasine da je Runi na klupi, Luckhurst objavio

          Comment






          • Mogao je Kerik umesto Lingarda ali i ovako je super

            Mislim da opet nema balansa, ali ajde da vidimo, idemo na gol vise izgleda
            Last edited by Ser Gagi; 24-09-16, 11:33.

            Comment


            • Nema Fellaini-a i Rooney-a? What sorcery is this!?

              Comment


              • Muda. DROPPED!

                Opa, spremajte avatare.

                Comment


                • Ne svidja mi se sto ne igra Kerik, znaci da bi Pogba danas trebao biti defanzivniji u odnosu na prethodne utakmice.

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Vidicemo sta ce sada biti, mada ne ocekujem previse.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Olja, Olja, kakav danak neiskustvu. Nema Kerika, tesko da Erera moze da igra DLPa, Pogba ce da ide naprijed i opet ce biti problema vjerovatno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sad ako ne dobiju bice "eto vam ga na, nije Runi problem"...

                        Murinjo otkloni pola problema... A onda stavlja Ereru i Pogbu, mislim da ce protok mozda bit bolji sa Ererom, ali ce opet da duva nazad.

                        Comment


                        • Blind na Mahreza?

                          Moglo bi tu bit interesantno. Posebno jer ce United da gradi igru sa te strane.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Olja je dužna kolače za ovaj dio foruma.

                            Comment


                            • Naravno da nije samo Runi problem, nego cela ta ofanzivna trojka i nepronalazenje dobitne kombinacije.To dok se ne resi bice ubedljivo najveci problem, tacnije se vise odnosi na krila gde niko za sada ne ispunjava ocekivanja sem Lindgarda ali u njega skoro niko nema velika ocekivanja.Pridodas tu, Mahitarijan povredjen dok Marsijal nije spreman.Jedino me interesuje sta se desava sa Memfisom i zasto njega nema na klupi.
                              Last edited by Ricma; 24-09-16, 11:45.

                              Comment


                              • Ma balans, mislim da ni ovo danas sto je izveo nema balans, ali vidjecemo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X