Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle svih ovih napada sa medija i navijaca na Runija, verujem da ce biti na klupi protiv Lestera. E da vidimo dali je stvarno taj Runi toliki kancer, jer ja realno nisam video igru i ideju na sta treba Junajted da lici. Vidjecemo bez Runija. Nadam se

    Comment


    • I bez Runija nije bilo mnogo bolje protiv Fejnorda. Ima tu dosta problema i dalje koje Murinjo ne moze preko noci da ispravi.
      sigpic

      Comment


      • Naravno da ne moze preko noci sve, ali mora neki pomak da ima. Protiv Fejenorda ga nije bilo.

        Comment


        • Pogba je problem taman koliko i Runi. 89 miliona funti za igraca kojem moras da prilagodjavas formaciju. To je ono sto sam pricao cijelog ljeta.
          sigpic

          Comment


          • Nije problem i da mu podredis. Imas personel za to. Ali nemas uopste viziju sta zelis od svog tima, kao sto Fresko lepo napisa. A od januara znas da si menadzer...
            sigpic

            Comment


            • Pa vjerujem da je u glavi imao sta zeli od Pogbe ali mozda je i mislio da je Runi onaj stari kojeg je zelio u Realu i Cesiju, jer je za Murinjov pojam fudbala taj Runi njegova idealna desetka. Ja sam bio ubijedjen kad je odlucio da ide po Pogbu da ce igrati 4-3-3 i da ce dovestiv Matuidija, ali posle od Matuidija ne bi nista, tako da je tada postalo jasno da 4-3-3 ipak nece igrati, a isto je malo precijenio neke igrace, a nekih se olako odrekao.

              Kerik igrao svaku prijateljsku, na svakoj prijateljskoj smo igrali fudbal kad je Kerik bio u timu i odjednom zakucan za klupu, cak ni sa klupe ne dobije priliku.
              sigpic

              Comment


              • A isto je fascinantno kako su se navijaci ophodili prema Van Galu, kao da je covjek retardiran. Kostala ga je tvrdoglavost ali barem je trazio taj jebeni balans(koji je sam i razbio sto je najveci paradoks upravo protiv Murinjovog Celsija prve sezone) i uvijek igrao sa DLPom.
                sigpic

                Comment


                • Cisto sumnjam da ce Mou da skloni Runija bas sad kad su svi nagrnuli,ima da istera svoje dok ovaj ne proigra,a i sve ce stisati posle dve pobede koje slede a posle ide i pauza...

                  Comment


                  • E ovo za Kerika mi nije jasno. Covek ne dobija ni malo prilike a najbolji nam je veznjak u timu vec 5 godina. Secam se utakmice protiv Galate, jeste prijateljska, ali od kad je usao u drugom poluvremenu, pa ono je rapsodija od fudbala bilo. A u prvom smo bili solidni, kao i do sada na pocetku PL sezone.

                    Comment


                    • Ma svaku utakmicu na pripremama smo igrali vrhunski fudbal samo kad je Kerik na terenu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije igrao samo protiv Dortmunda, a znamo kako se ta utakmica zavrsila
                        Igrao prvo poluvreme protiv Evertona, i to poluvreme je bilo dobro. Drugo je bilo uspavanka. Fali nam Kerik i to ozbiljno mislim.

                        Moze Kerik-Felaini/Erera-Pogba u sredini, da vidimo na sta ce to da lici. A Murinjo ako nastavi po svome, nece se dobro provesti. Jer guranje iste formacije i istih igraca, nece doneti mnogo dobrog.

                        Comment


                        • Jep, Runi klupa, Pogba na njegovo mjesto, mozda zeru povucenije samo, Kerik i Maruan dvojac na sredini i bicemo sasvim u redu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Meni nije jasno zasto Murinjo pljune malog Shawa, koji je da se ne zajebajemo jos uvijek dijete, a vamo ne smije pisnut na Pogbu, Runija, Zlatana i Smallinga.

                            Sto nije pljuno Felino pozicioniranje. Sto nije pljunuo Runijevo pozicioniranje.
                            Ne interesuje me ostatak teksta, samo cu na ovo da odgovorim.Felainija zna da nece da pljuje zato sto zna da time nece da dobije nista, mozda samo igraca koji polako posustaje.Sou je skroz druga prica i ima potencijal da postane jedan od najboljih na svojoj poziciji.Naravno ne bi trebalo igraci cesto da se eksponiraju pred medijima, ali je jasno da Murinjo ima visoka ocekivanja za Soa i da je malo razocaran njegovim trenutnom razvojem.U njemu vidi potencijal, vidi i u Pogbi ali dovoljno je to sto ima vec sada omcu oko vratai najmanje mu treba da u ovom kriticnom trenutku Murinjo obrusi na njega.Nevezano za Murinja, takav vid ponasanja moze da se vidi u svim sportovima, ali treba uvek imati kontrolu.Kritikuju se igraci kako bi postali bolji i nece se treneri cimati oko svih igraca nego oko onih koji zapravo vrede.

                            Comment


                            • Daker

                              "The squad have been left shocked not only by Mourinho’s public censure of individual players, including Luke Shaw, Henrikh Mkhitaryan and Jesse Lingard, but the personal nature of criticism behind closed doors as the United manager faces an early crisis in his reign."
                              http://www.telegraph.co.uk/football/...of-players-na/

                              Runi je raton.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kerik je stari prodavac informacija medijima.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X