Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kad bi sjutra ovako nesto izveo bilo bi idealno.

    De Hea

    TMF Smoling Dzons/Roho Darmijan

    Snajderlin Kerik

    Mikitarjan Erera Memfis

    Rasford
    Pa ovo je vrlo ocekivan sastav za sutra citajuci tekstove,samo nece biti Mikitarijana i Dzonsa koji je cini mi se povredjen narednih mesec dana,ovo ostalo je izvesno

    Comment


    • Idealna prilika za Memphisa da napokon pokaze nesto..

      Comment


      • Džons opet povrijeđen. Nevjerovatno..

        Comment


        • Dzons je maskota,

          Kakve fizikalije ali staklen. jbg. Imao 3 godine da se nametne, a ne znam jel skupio 20 tekmi..

          Jel nas prenosi neko?
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • sećam tog prelaznog roka kad je Junajted doveo Dzonsa kao da je juče bilo doveli DDG, Janga i njega, svi čini mi se po 20m evra, a Dzons igrao u Blekburnu jbt, prilično tih prelazni rok za Junajted, to su te poslednje Fergijeve godine

            A pazi sad mi smo tad kupili DeBrujna za 8m evra evo sad baš gledam
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ja bio presrecan sa njim. U januaru kaparisan Smoling bio.

              Mislio novi Teri, a ono povredjeni Luiz
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Nijedan od te trojice nije bio medju prvim metama.Nojer i Sancez su bili medju glavnim metama, jedan potpisao za Bajern drugi za Barsu.Mislim da se Junajted tada povezivao sa Humelsom/Suboticem, a ako me za to secanje dobro sluzi Dortmund tada nikog nije hteo da proda nakon sto je otisao Sahin.

                Meni je jos smesniji godinu dana pre tog prelaznog roka za kakvu su sicu dosli Smoling i Cicarito.Nezamislivo bi sada bilo da jedan klub iz PL koji bi dogurao do finala LE da za takav sitnis proda bilo kog igraca.

                Celzi tada radio u sluzbi Partizana, ali dzaba.Prosao je Genk Partizan bez Kurtoe i De Brujnea.

                Comment


                • A transfer bombu Bebea i najskuplji transfer dotičnog prelaznog roka si namerno izostavio
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Smoling kapiten, neka pocne to partnerstvo sa Erikom

                    sigpic

                    Comment


                    • Ostaje mi barem ova Liga UEFA da gledam United bez Fellaini Thunder Elbows-a u timu... Očekujem nekih 1:2.

                      Comment


                      • SOP neki?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ima li prenosa na nekom kanalu ili ćemo da se patimo sa strimovima??

                          Inače, osim bekova odličan tim. Savršena utakmica za Marsijala da se raspuca i dobije na samopouzdanju. Pogba će imati slobode u igri maksimalno, očekujem Matu da postigne gol. Malo smo tanki (malo više) defanzivno po desnoj strani.

                          Comment


                          • Ace 42fe51591598d905ab011a9c8339150f8391dfa7

                            http://apkfifa.com/Soccer/feyenoord-...pa-league.html

                            Comment


                            • SK 1 CG prenosi. Samo da vam malo soli utrljam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mnogo lose, ruzno i neinspirativno. Ovo sto igra Pogba je stvarno presmijesno. Snajderlin isto, Erera jedini iz sredine na nekom nivou. Roho nedorastao, Darmijan napokon dobro centrira. Dali su gol iz ofsajda, potom je bio penal nad Rohom vjerovatno ali bas sporo, bez ikakve ideje i zelje naprijed. Ovo u nedelju ne smije da se ponovi.

                                Malo se Murinjo zajebao, ne ide sredina bez pasera i plejmejkera, Kerik/Svajni moraju pod hitno u prvi tim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X