Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Queen and the King

    sigpic

    Comment


    • Sa kraljicom i rukama u džepovima...sic!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Hteo Brajkula to da napiše, ali iz viših nekih postulata sam čekao da neko to uradi pre mene.....nebitno je što je to kraljica, sa ženom se ne priča sa rukama u džepovima....tačno se vidi da vuče korene sa ovog podnevlja

        Comment


        • Aa ova je dobra, mislim prvi put je vidim.

          Finally my shirt brought him back @paulpogba
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odavno je ta, postavljana vec

            Zlatan does what he wants!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Hteo Brajkula to da napiše, ali iz viših nekih postulata sam čekao da neko to uradi pre mene.....nebitno je što je to kraljica, sa ženom se ne priča sa rukama u džepovima....tačno se vidi da vuče korene sa ovog podnevlja
              Nema to veze iz kog je podneblja. I tamo negde, neki običan, pa još fudbalski svet ne ume da se ponaša u ovakvim prilikama.. ali se zato pita, pogotovu što je ovo ovde protokol nad protokolima. Ali Šveđani mu ne uzameraju sigurno, njihova kraljvska kuća se meša sa običnom rajom, tako da oprostićemo mu i mi ovde.

              Nisam videla fotku do sada.. kao što rekoh.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja mu i ne zameram, zato bih, smamo kažem da nema manire. A možda je i slučajan kadar, u trenutku se zapitao gde mu je mobilni da opali selfi sa kraljicom, pa ga traži u džepovima
                Last edited by Brajkula; 02-09-16, 16:28.

                Comment


                • Nisam mislila na tvoje zameranje, već navijačko-junajtedovsko
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Toni je trenutno drugi u izboru za igraca mjeseca, 2% glasova manje od Azara, Murinjo prvi, 2% glasova vise od Kontea.
                    sigpic

                    Comment


                    • Super mi je sto ovaj Mekkena prica kako ga je cale vodio na prvu Mancinu utakmicu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Neka Toni overi celu sezonu kako je počeo, da zapuši usta meni, Eriku i ostalima koji su sumnjali. Nestvarno je koliko ga gotivim, ali stvarno sam mislio da je ukanalisan i da ne može da bude top klasa na RB. Jedan od najznačajnijih igrača i doza fergijevskog Junajteda u trenutnom rosteru svakako. Jedan od najtiših i najposvećenijih fudbalera koje sam ikada gledao. Ima srce za pola tima.

                        Comment


                        • Mislis biceps
                          sigpic

                          Comment


                          • I biceps!

                            Šteta što je ovoga izgubio, ali neće manjkati ako ovako nastavi. Ovo Shaw već dve sezone radi, i to češće nego Toni.

                            Comment


                            • Inace i Toni je imao tezak lom noge i nije izgubio na brzini, a Sou izgleda sve bolje sa svakom novom utakmicom. Najvaznije je da nisu ligamenti, od ostalih povreda se moze vratiti na staro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Full 27-man squad

                                Goalkeepers: David de Gea, Sergio Romero, Sam Johnstone

                                Defenders: Eric Bailly, Phil Jones, Marcus Rojo, Daley Blind, Chris Smalling, Luke Shaw, Timothy Fosu-Mensah, Antonio Valencia, Matteo Darmian, Axel Tuanzebe

                                Midfielders: Paul Pogba, Juan Mata, Jesse Lingard, Michael Carrick, Ashley Young, Ander Herrera, Henrikh Mkhitaryan, Marouane Fellaini, Morgan Schneiderlin, Memphis Depay

                                Forwards: Wayne Rooney, Zlatan Ibrahimovic, Anthony Martial, Marcus Rashford

                                Igraci za grupnu fazu LE.. Bastian ocekivano nije pozvan..

                                Comment

                                Working...
                                X