Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ako uhvatim vremena moracu pogledati poslednju utakmicu velikog Bastiana za Njemacku reprezentaciju, to je bas ono kraj jedne ere.

      Vezano za prodaju dresova me interesuje koliko na kraju MU ima od toga, bilo je onih prica skoro sve i onih skoro nista i pre par dana naletim na neku informaciju da dobijamo oko 40% tako da me bas interesuje sta je od toga tacno, ako neko ima neku informaciju neka podeli .
      Inace ovo za prodaju Pogbini dresova je fascinantno, a sta tek reci kad se tu dodaju Ibra i ostali.

      Tapatalk
      Last edited by srdjan_sl; 31-08-16, 15:05.
      sigpic

      Comment


      • Neki lijep osjećaj što prvi put od ljeta 2012. završavamo sve na vrijeme i pratimo šta se dešava, mirne duše. Mada još imam noćne more od ljeta 2013.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Manchester United's James Weir having medical at Hull City
            Jos jedna pozajmica, nadam se da ce imati prostora da igra.

            EDIT:
            OFFICIAL: James Weir joins Hull City on a a permanent transfer. #MUFC
            Ne mogu verovati da su ga prodali, pa pricalo se kako se od njega ocekuje da bude jako dobar u buducnosti, mozda ima buyback klauzula.
            Last edited by srdjan_sl; 31-08-16, 21:06.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Inače, pitao sam sestru koja priča tečno francuski i rekla mi je da se Bailly čita Belji. A i i se čita e. Informacija iz prve ruke. ;)
                sigpic

                Comment


                • Situacija se smirila malo, rekao da s Murinjom nema problema, kontam da će dobijati i on šanse. Koliko mi imamo veziste za 4-3-3 (bar meni tako djeluje) a igramo ovu 4-2-3-1, koja je ok ali mi djeluje malo defanzivno tanko, vidićemo protiv jačih ekipa.

                  Comment


                  • Srecom smo igrali protiv Bornmuta prije nego im je dosao Vilsir, ne smijem ni da zamislim sta bi nam napravili da su ga imali u prvom kolu

                    Personi non grata se i dalje obracaju

                    sigpic

                    Comment


                    • Pada novi rekord sledeceg ljeta, napadamo LS

                      sigpic

                      Comment


                      • Pogba counts as a homegrown player according to Premier League squad list:
                        https://www.premierleague.com/news/84136

                        Martijalov gol

                        https://streamable.com/tg71

                        Read about Kieran McKenna, the new coach of #MUFC U18s:
                        http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...ampaign=ManUtd
                        sigpic

                        Comment


                        • Grizman je logična stvar i vjerujem da je istina da ćemo ga sledeće ljeto (probati) dovesti. Fabinjo, štoper i Grizman, već vidim ljeto 2017.

                          Comment


                          • Pogbina asistencija kod prvog ali i kod drugog

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sad vidim Kante nas odbio posle razgovora sa Murinjom ako je verovati SKY-u...

                              Zašto ponovo stoper? Ako ova trojica budu bez povreda plus Timoti i klinci. Nema potrebe za tim.

                              A najbolja stvar bi bila da Svajni bude starter u derbiju 😂
                              Last edited by l1m4r; 02-09-16, 06:02.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Svajnstajger registrovan za PL !

                                http://www.sportklub.rs/svajnstajger-registrovan-za-pl

                                Comment

                                Working...
                                X