Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo tako.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Dok se niste nadovezali na Vladanov post, ja pomislio Roho pocinje utakmicu.

      Pa sam mislio ako je on desni stoper, ko ce onda da igra levog.

      Comment


      • Ako ode Roho šteta što je CBJ otišo na pozajmicu, ali ajde što kažete Blind i Jang su tu da pokriju poziciju. Fosu-Mensa isto može.
        Pošto reče Žoze da nećemo dovoditi više nikog ovo ljeto, očekujem štopera u januaru kad Bajli ode na afrički kup nacija.

        Comment


        • Isti sastav.

          DDG
          Valensija Baji Blind Shaw
          Felaini Pogba
          Mata Runi Marsijal
          Ibra

          Comment


          • Neka bude i isti rezultat. Nego malo mi cudno da Memfis nema mesta ni na klupi.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Vec pocinje da me nervira ovo kuliranja Mikitarjana
              sigpic

              Comment


              • Prvi period:
                Moram da priznam, Blind i ostala trojica iz zadnjeg reda - fenomenalni.
                Fela opet mi se vratilo nepoverenje u njega, kakav izbor faulova, kuda ce sa svojim rukama - totalno neoprezan i nepredvidiv.
                Pogba ima sada problem sto u glavipocinje misao da mora da ZADIVI Eglesku, Moa, navijace... iz bar dva razloga... smiri loputu sine, nemoj imati potez vise, doci ce i bravure kad` si opusten. Danas su Pogba i Fela predaleko, tu su i koridori kroz koje Hull prolazi.
                Mata OCAJ
                Runi OCAJ
                Zlatan, trudi se-gubi snagu na prazno... tuzno sto mora ici sam po loptu ka sredini ker ovaj Runi ne moze da pogodi pas.
                Martial zagubljen i prezatoren jer su svi nacickani... imao je par dobrih poteza.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Kako bre Aire Mata i Runi pod isti očaj?
                  Neću da pominjem ovog što me nervirao celu utakmicu, dosta je tamo bilo.. a svaka čast ekipi na borbi i zalaganju pod ovim užasnimn ulovima. Bravo momci! Bravo Markuse!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Izvukosmo se na kraju.
                    Ali definitivno Marsijal i runi treba da greju klupu, a Markus i Miki da pocinju od starta. Ovog prvog mozda i vidimo na klupi ali ovog drugog nema sanse. Bez obzira sto je asistirao, kriminalan je covek.
                    I da, danas se videla stara boljka Valensije, covek je beton pozadi trenutno, ali centarsut malo bolji nego Milivoje Cirkovic.

                    Comment


                    • Martijal je u kanalu ali se zaboravlja da on ima samo 20 godina, ipak Markus djeluje bolje od njega trenutno i to osjetno bolje.

                      Ima panike u kaznenom kad protivnik centrira, danas Sou izvukao kad su Balji i Blind bili van desavanja potpuno, no ocekujem svakako od septembra Smolinga na svom mjestu, a onda centarsutevi nece biti problem. Ali Felaini, kakve gluposti od faulova, izgledalo da je na ivici crvenog i onda toliko hladnokrvno i besprekorno odigra drugo pluvrijeme

                      Miki odlican, igramo dobro, za malo smo ostali bez tri boda ali sa ovakvom igrom i ovoliko malo davanja sansi protivniku svakako ce bodovi dolaziti.

                      Fergie time is back
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa dobro nisu se no drugi nacetrirali nesto. Mnogo i losih suteva, klizav teren...

                        Comment




                        • Od toliko suteva, jedan je morao da udje!

                          Loši uslovi za igru, iako je moglo da se iskoristi, sutevi po zemlji, nije išlo... 3 važna boda upisana, borba i sve, zasluženo!

                          Comment


                          • I sada ona odvratna rep. pauza, a taman nam finoooo krenulo i ekipa se uklapa. :SAFovski besni smajli:
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • E da, moj brat Toni Valensija najbolji desni bek lige
                              sigpic

                              Comment


                              • Ludilo bre, bravo ekipa. Sto kaze Head i da nismo dobili ja prezadovoljan, zelja i srce na terenu su tu, ocajni uslovi i na kraju Fergie time is back !!

                                Comment

                                Working...
                                X