Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Van Gaal tells #MUTV there are no major developments on the injury front although Darmian could be back v Chelsea ("We'll wait & see").
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Mene ti igra kapi ne zanima, samo rezultati. A zna se sta Murinjo donosi
      Da, kao sto i LVG donosi zdrave temelje za buducnost...

      Moze Murinjo, ali koliko cemo njega trpeti ako ne bude imao rezultate?

      Comment


      • Pa i Pepa moras trpiti bar sezonu, ali znas sta dobijas... i sa Zozeom je isto, znas da ces osvojiti titulu, e sad dali u prvoj ili drugoj sezoni to je nebitno...

        Dok sa LvGom ne znamo sta dobijamo, ja na primer dobijam nervni slom skoro svake utakmice

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Da, kao sto i LVG donosi zdrave temelje za buducnost...

          Moze Murinjo, ali koliko cemo njega trpeti ako ne bude imao rezultate?
          Naravno, Van Gal ima poslednji posao u karijeri, neogranicene resurse i ne dovodi napadaca iskusnog od 30 godina, vec dovodi dijete, a on ce ga trenirati u najboljem slucaju dvije godine, bice duboko u penziji kad ovaj bude u zenitu. E to je Van Gal, on ne moze protiv sebe

          A Gvardiola bi se dugo zadrzao, preko tri godine nidje nece ostati. Proslo vam je to vrijeme Fergusona, nikad vise to necemo vidjeti, mozda neka druga generacija. Sad dovodis trenera na 3-5 godina u najboljem slucaju i to je to.
          sigpic

          Comment


          • Sa svima se zna šta se dobija samo niko ne kapira gde dolazi. Kakav pritisak dobija i ako se nemaju rezultati odmah smeši se otkaz.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Slazem se za to, jednostavno u ovom modernom fudbalu se ne trpe neuspesi i lete glave...

              I najsmesnija mi je prica kad neko kaze Zoze nije u duhu Junajteda... ne radi sa mladima, defanzivan fudbal, tradicijom itd... proslo je to vreme, blago nama ako zivimo jos u tim zabludama

              Comment


              • Nije daleko dolazak Pepa, pa cemo vidjeti oce li bas to tako glatko ici. Zato je Murinjo sigurniji, sabice i njega pritisak ali on je provjeren u PL. Pep se jos nije susreo sa takvim pritiskom, Barsa i Bajern su sala za engleske azdaje. Samo rad u Realu moze parirati.
                sigpic

                Comment


                • Pa ni Zoze se nije proslavio sa pritiskom ove sezone, imao je bas glupe i nezrele poteze, pogotovo za njegove standarde.

                  Jos ako dodje Zoze, ne zelim da vidim nekog tipa Pepea i Koste u Junajtedu...a Murinjo voli te prsotine.

                  Comment


                  • Ta prsotona Pele se preporodio kada je došao Mou. U svakom smislu te reči.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Jos ako dodje Zoze, ne zelim da vidim nekog tipa Pepea i Koste u Junajtedu...a Murinjo voli te prsotine.
                      Imali smo mi Kina, a jedan od meni omiljenih igrača Pit Bul zvani Gatuzo Djenaro

                      Sent from my m2 note

                      Comment


                      • Pepe postao jedan od najboljih stopera svijeta kod Murinja, jeste bio najprljaviji bas kod Murinja, sad se bas smirio ali jbg cilj opravda sredstvo. Kosta je prljav te prljav, nesto ne vidim da iko pljuje Simeonea sto igra ruzno, sto su mu igraci prljavi, on je genije, a Murinjo djubre.

                        Stvarno se pitam sta ste gledali i za koga navijate poslednjih 10-20 godina. Erik Kantona je fudbalski genije, a prljav i bezobrazan do bola, Kin isto, jedan od najboljih vezista koje sam gledao, a svakako i jedan od najprljavijih. Nije fudbal balet. Potpuno nejasno razmisljanje.

                        Evo ga Vardi na koga svi svrsavate, rasita, govedo tesko, mrzi ga pola Engleske, on radi svoj posao i daje golove. Samo je to vazno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Anri je meni jedan od najdrazih igraca bio, ali je znao da bude strasno govedo. Pricao stalno nesto dok se igra fudbal, provocirao stopere, o Vijeiri bolje da ne pocinjem, a jedan od najmocnijih vezista koje sam ikad vidio. Apsolutno me zabolje kolika su djubrad ako su dobri fudbaleri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jednostavno to je tako u modernom fudbalu. Ne vidim koja ekipa je na vrhu a da nema takve fudbalere, provokatore i sl. Barsa ih ima dosta, eto mozda Bayern najmanje od svih... nema uspeha bez takvih karaktera...

                            Comment


                            • Ja nešto tuđu đubrad nikako ne varim, ali zato našu nisam nikada videla. Ko je đubre?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Viera je bio kreten, a Henry je volio da se kurci i provocira na terenu, imao je malo onog Bog kompleksa, ali zasluzeno
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X