Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice jos prodaja i pozajmica, 837 zaposlenih ima Junajted

    Izgeda da se zakomplikovala pozajmica Pereire u Fulam.
    sigpic

    Comment




    • Sou, bice jos bolje kad zagrmi na nekom gostovanju

      Comment


      • Kad pre pesma?

        Comment


        • Dobra, ali Ibrina bolja
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • To bi znacilo da je sa Fonteom ili eventualno nekim drugim stoperom sve zavrseno. Takodje ako dodje do prelazka u Stouk nadam se da je pozajmica u pitanju, nisam jos digao ruke od Dzonsa.
              sigpic

              Comment


              • Ma jok, permamentno, cao zdravo. Gotov je on, povrede su ga unistile, ali unistile. Svaku sezonu MINIMUM po 2 meseca u autu.

                Jbg imao je toliko potencijala...
                sigpic

                Comment


                • Roson Vilijams je bio bolji od Dzonsa na kraju prosle sezone, a Tuanzebe je bolji od Vilijamsa. Prodaja.
                  sigpic

                  Comment


                  • According to Brand Finance, Manchester United remains the most valuable football club brand in the world in 2016 worth £793m.
                    United top the table for a 2nd year in a row despite dropping 3% in brand value, this drop is largely due to unfavourable exchange rates.
                    CBJ: "Mourinho has told me I've got a future at MU, he sees a future for me. So that's what I'm looking to do gain experience & start there"
                    Stan Collymore on Bailly: "I haven’t enjoyed a central defender’s display this much since Kompany’s entrance into the PL a few years back."
                    ....
                    sigpic

                    Comment


                    • I ima logike da ode Džons, tako nam na štoperu ostaju: Bajli,Blind,Smoling + Fonte npr. Roho backup na lijevom beku (s obzirom da je CBJ otišao na pozajmicu), Darmijan na desnom (nešto ne vjerujem da ćemo u ovom roku dati preko 25 miliona evra na još jednog igrača i to beka, tako da ništa od Fabinja, možda sl. ljeto). Time odbrana riješena, sredina da se vidi šta će biti sa Švajnijem, ofanzivni dio ekipe isto riješen.
                      Ako bude ovako nekako, ostaje mi jedina misterija gdje će Fosu-Mensa igrati, on može 4,5 pozicija igrati.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ako postoji neki vid intervjua kao diplome mastera to je ovaj fenomenalan clanak sa svim linkovima:

                          Everybody was trash-talking me. Now they’re eating their words. That is my trophy

                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by Belson View Post

                            Sou, bice jos bolje kad zagrmi na nekom gostovanju
                            Miki nam je elijen!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Inace ovo mi je ubjedljivo najjaca pjesma u poslednje vrijeme

                              sigpic

                              Comment


                              • pffff



                                Mnogo podseca na ovo, pogotovo kada se likovi proderu Dz. Best..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X