Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    I da, ja navijam za Mancester Junajted, a ne za Van Gala.
    Upravo ovo, i bas iz tog razloga sto navijam za MU i zelim da ovaj ode.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Bacam hejt koji se na kraju ispravio kao tacan, puko je na 50 delova nas LvG. Ne zna sta radi, jos od Nemacke i ispadanje iz LSa... eto nije mogao u LS, ajmo sada bajke osvojit ce PL, mozda neki put ....

        I da, ja navijam za Mancester Junajted, a ne za Van Gala.

        EDIT: Ja bih rado da LvG okrene sezonu, ali mislim da za to sanse nisu vece od 15%.
        Do titule tesko ali nije nemoguce. Ja se licno nadam TOP 3 za ovu sezonu i to je to. Ovaj tim nije jak kandidat za titulu i to je jasno od pocetka sezone. Murinja ne vidim kod nas kao sto sam pisao zbog Celsija i zbog rada sa mladima a mozda i hoce zato u Real iz postovanja prema Celsiju odakle znam. Mozda i dodje u Januaru i zameni Gala i to je meni OK jer su rezultati losi. I zasto ja njega branim jer zelim da preokrene i osvoji titulu? Da li cu da placem i tugujem kada ga otpuste/ode? NE.

        Comment


        • Prem>>FarmaxParovi

          Covek ni zna sta ga je snaslo,kolko su jaki mediji na ostrvu to je nesto neverovatno kakav pritisak stvaraju.Maltene dolaze na presice vise da postavljaju pitanja vezana za traceve nego za ono sto je stvarno vezano za predstojecu utakmicu.

          I kako covek da ne odlepi u nekom trenutku
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Šta bih dao da dobije obe i da uradi istu stvar na presu kao i danas. Da se popisa po medijima... Daaj Boze. Očigledno je ipak ostalo nešto u njegovom donjem vešu. Aj da vidimo Stouk i Celzi sada..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ja kad sam pricao davno da nas ova dosadna igra nigde ne vodi, da ja ne vidim neku promenu na bolje sto se igre tice, rezultati su tada bili tu...tada je vecina ovde stala u odbranu LVG, ipak je dosao da stvori, postavi temelje za novu generaciju, itd.

              A sad vecina ga vec rado menja sa Murinjom i ostalom plejadom trenera...

              Sta sad, vise ne valja Van Gaal da postavlja temelje, da ostavi zdravu sredinu iza sebe?

              Ja prvi kazem, ostavite coveka do kraja osim ako ne dozivi totalnu katastrofu. A onda pustite lepo Gigsa da odradi do kraja kao i onda kada je Mojes dobio sut kartu.
              A u pozadini sredite nekog od trenera koji se povezuju sa Junajtedom ( Zoze, Pep, ...).

              Comment


              • On je pukao totalno... cuj ocekivati od medije da se izvinjavaju... mediji su mediji, ne mozes ih smenjiti
                Bilo bi lepo da ovu energiju koju trosi na presicama da prenese to na igrace da vidimo na terenu... ne da izadju kao protiv Norwicha kao neke babe, kao da ih je neko sa puskom naterao da igraju utakmicu.

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Ja kad sam pricao davno da nas ova dosadna igra nigde ne vodi, da ja ne vidim neku promenu na bolje sto se igre tice, rezultati su tada bili tu...tada je vecina ovde stala u odbranu LVG, ipak je dosao da stvori, postavi temelje za novu generaciju, itd.

                  A sad vecina ga vec rado menja sa Murinjom i ostalom plejadom trenera...
                  Samo Murinjom. Murinjo je ipak najveci. Ako ne moze ili nece Zoze onda neka Van Gala do kraja ugovora, neki minimum koji mora da ispuni je TOP 4 u svakom slucaju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Čisto da kažem ako se nastavi ovim tempom pisanje u "novoj našoj temi" veoma brzo stižemo sve zajebane stare teme.

                    Ostani Gale iz inata.

                    Pružala se podrška Mojesu mnogo duže nego LVGu.. Tako da što se mene lično tiče neka ostane. Više pozitivnog je doneo nego negativnog iako ima podosta mana. Mene ova reakcija iskreno raduje. Valjda su dani smirenosti LVGa gotovi i alo već mora da ide bolje da ide kao ludak i psihijatrijski bolesnik a ne kao sisa koja ćuti. Tj Mojes.

                    Mnogo mi je zao sto nije imao ovakvu reakcije posle Wolf
                    Last edited by l1m4r; 23-12-15, 17:11.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Have Manchester United become complacent about their once great youth system?

                      http://telegraph.feedsportal.com/c/3...ml/story01.htm

                      Sent from my m2 note

                      Comment


                      • Ova tema se pretvara u jednu od paničnijih na forumu.

                        Evo od vašeg druga, a svi smo mi ovde drugovi i sinovi pobornika kumnuističkog režima (više manje)

                        Comment


                        • Nema panike Brajko ni najmanje.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Naravno da ne očekuje da mu se mediji izvinjavaju, već samo govori šta o njima misli.

                            Nema nikakve panike Brajko, pogrešna percepcija, isključivo uzbuđenja ovakva ili onakva dostižu neki svoj klimaks.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Samo Murinjom. Murinjo je ipak najveci. Ako ne moze ili nece Zoze onda neka Van Gala do kraja ugovora, neki minimum koji mora da ispuni je TOP 4 u svakom slucaju.
                              I sta dobijamo Murinjom, nisam puno gledao Celzi, ali nista atraktivnije nisu igrali od Junajteda pa cak i gore.

                              Tako da sam pre za Pepa, u ovom trenutku.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                I sta dobijamo Murinjom, nisam puno gledao Celzi, ali nista atraktivnije nisu igrali od Junajteda pa cak i gore.

                                Tako da sam pre za Pepa, u ovom trenutku.
                                Mene ti igra kapi ne zanima, samo rezultati. A zna se sta Murinjo donosi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X