Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jest da je dejli ekspres, ali opet zabrinjava jer moguce da ima tu necega... Navodno Murinjo razgovarao sa Balotelijem, zeli da ga dovede.
    Ako se to ostvari, zelim mu svaki moguci neuspeh u Junajtedu i da sto pre napusti klupu istog.

    Comment


    • Nema tu nicega slobodno se opusti to je glupost u rangu Ronaldo ide Indiju da igra mali fudbal...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Jest da je dejli ekspres, ali opet zabrinjava jer moguce da ima tu necega... Navodno Murinjo razgovarao sa Balotelijem, zeli da ga dovede.
        Ako se to ostvari, zelim mu svaki moguci neuspeh u Junajtedu i da sto pre napusti klupu istog.
        Pročitao i ja. Neka LFC uzme koliko bilo novca, meni taman.

        Comment


        • Valjda je to bio motivacioni govor Baloteliju o fudbalu i njegovom stavu, kakav crni dolazak u Junajted.
          sigpic

          Comment


          • Ima neka tajna veza..

            Comment


            • Zamisli odradi ovo Riaola kao bonus za Pogbu

              Kakav mag
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Samo sam isao da proverim cija je to prica u Expressu. Nije Joyce. Znaci nije istina. Neki Uche Amako.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Sta ce Anri u Karingtonu ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima sad nova emisija na skaju, kao MNF samo petkom, verovatno radi neki intervju u sklopu toga....a Junajted tad igra
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Evo odgovora, bravo Saburo.

                      sigpic

                      Comment


                      • Kolko se premu ovde poklopilo sve, prvi put ta utakmica petkom a pre toga intervju sa Pogbom, rezultat u drugom planu
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Ako dodje Fonte verovatno ce Bejliz da se setka kao desni bek.

                            I ako ode Mateo
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Vazi. Ako dodje Fonte Smolingara ce da se setka po klupi (dobro, setka dupetom).
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako dodje Fonte i ja sam ubijedjen da ce on i Smoling biti prva garnitura stopera. Sve ukazuje na to po Murinjovim komentarima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X