Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nzm da li je iko kačio.

    Što se Ibre tiče stvarno je greota od Boga što nikada neće uzeti LŠ, realno majstor je morao nositi taj trofej u rukama, no jbg....ima i većih ikona koje nikad nisu, npr. Bufon.

    Comment


    • Npr Ronaldo.
      sigpic

      Comment


      • Ne vjerujem da ce Smoling na klupu, Zoze generalno voli snazne i visoke stopere, ima distributera u Baljiju, e moguce je da Fonte uzme Krisu mjesto zbog liderskih sposobnosti, ali do sad je Zoze stalno pricao o Smolingu kao o sigurnom startnom stoperu. Kad je Kejhil bio siguran izbor kod njega trebalo bi da bude i Kris, koji je po meni bolji stoper u svakom slucaju. Vidjecemo, nema logike ni da je Miki na klupi, pa jeste. Samo je taj AKN problematican, da ga nema vrlo vjerovatno ne bi isao po stopera. Ja se svakako nadam da cemo dovesti Fontea, s njim moze biti samo bolje.
        sigpic

        Comment


        • Pa Bejli i Smoling mi nikako ne idu u paru, a Erik je trenutno u ludackoj formi, tako da mislim da ce (ako dodje) partner da mu bude ipak Fonte. Tako mi se crta, mozda i gresim.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
            Npr Ronaldo.
            I on....mada Zuba i Gigi su uzeli SP, to mu dođe više nego satisfakcija.

            Comment


            • Pitanje sta je tu jaci trofej ali se nominalno slazem.
              sigpic

              Comment


              • Pa pazi, obzirom da se SP igra svake četvrte godine, a LŠ svake, veća je verovatnoća da se okitiš sa trofejom LŠ.....osim ako nisi napadač reprezentacije Švedske gde gotovo i nemaš šanse za trofej SP.

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Pa Bejli i Smoling mi nikako ne idu u paru,
                  Ne znam odakle takvo mišljenje, definitivno se ne slažem. U principu, apsolutno sam siguran da će njih dvojica činiti prvi stoperski tandem. Obojica dobri u skoku i jako brzi, trebalo bi to lijepo izgledati.

                  Comment


                  • Jep, obojica kao od stijene odvaljeni, prebrzi, skocni, jedan dobar s loptom u nogama, drugi fizicki najdominantniji stoper lige. Izgleda kao idealno partnerstvo. Ferdinand - Vidic all over again. S tim sto je stopera kao Ferdinand jebeno tesko naci. Ta tehnika se nalazi jednom u 20 godina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mene vise zanima videti u nekoj nebitnoj tekmi videti

                      Herera Mata Pogba
                      Marsijal Ras Memfis

                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ja se nadam bilo kojoj formaciji koja ne uključuje Waynea Rooneya. Nevjerovatno je koliko usporava igru (u najboljem slučaju), tj. koliko upropaštava sve urađeno do njegovog dodira. Rado bih vidio i formaciju 4-3-3, no ne znam koliko je realno da u sred sezone krene s tim.

                        Comment


                        • Ne znam ko je tehnicki dobar sa loptom ali obojica su panjevi (bez uvrede, pogotovo Bejliju). Smoling nije ni pola Riu kada je tehnika u pitanju.

                          Previse su isti da bi bili tandem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Balji je odlican s loptom u nogama i kod distribucije i kod izlazenja, danas dugi pasovi perfektni.

                            Svakako Smolinga nikad ne bih poredio s Ferdinandom, nego sa Nemanjom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je Smalling sasvim ok s kontrolom lopte i dodavanjima, ne sjećam se nekih prečestih i prevelikih kikseva po tom pitanju. Ono što je i griješio, obično je bilo u procjenama i glupim faulovima.

                              Ovaj Baji se čini malo brzoplet, no mlad je i tek je došao, ima vremena da se s godinama i iskustvom iskulira.

                              Comment


                              • Aha mislio si na Bejlija... Mislim da je bolji od Smolinga ali i dalje daleko od neke tehnike potrebne za modernog stopera. Lik je pravi old school stoper .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X