Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A pazite onaj insajderski biser od komentatora kome je Rukavina licno rekao da se Erikovo prezime cita Bajli...uz duzno postovanje, ali fudbaleri slabo i maternjim jezikom vladaju, tako da sumnjam da im strani nesto posebno idu bolje....ali zato je Baji bio vrhinski, Zlatan me odusevio, Toni, Mata....itd,itd sve sto ste rekli...ali Runi ako nesto pod hitno ne uradi, proigra ili jos bolje sedne na klupu...omrznucu ga opasno.
    Last edited by miloolja; 14-08-16, 16:19.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Zlatan ubija i bukvalno

      https://gfycat.com/TerrificSinfulGoose
      sigpic

      Comment


      • Ceo mec, onako ukupan utisak jaka 6-ica. na 7-icu.

        David = 7
        Toni = 7.5
        Eric = 7.5
        Blindara = 7
        Luke = 6.5
        Ander = 7
        Fela = 7
        Runjavi = 6
        Anthoni = 6.5
        Mata = 7.5
        Zlatko = 7.5

        Miki 6.5
        Mems 6
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Sta je to Air, tvoje ocene ili ocene sa nekog sajta?

          Comment


          • http://www.fullmatchesandshows.com/2...-full-match-2/
            Evo za Erika a i ostale koji nisu gledali utakmicu. (Bournemouth vs #mufc full match and highlights)
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Sta je to Air, tvoje ocene ili ocene sa nekog sajta?
              Moje, negde sam bio malo darezljiv

              PS.
              Ajde iz zezanja nabacite i vi ocene, mozemo tako da napravimo igru igraca meseca po ocenama ili ... tako nesto.
              Last edited by AIRBORNE; 14-08-16, 17:25.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • @AnthonyMartial: Lie just for money 😓 but seriously you deserve an Oscar for your performance I laugh a lot thanks 😂

                M2 Note

                Comment


                • Igraj se Zlatane

                  sigpic

                  Comment


                  • #proudtobeared

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Ajde iz zezanja nabacite i vi ocene, mozemo tako da napravimo igru igraca meseca po ocenama ili ... tako nesto.
                      To smo pokusali pre par sezona i drzalo se par kola i to je to. Ocena, neki komentar o igracu i tako za sve. Ali vrv nas je vremenom smorilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Samo ce mi krivo biti sto nema mjesta za sve, Smoling, Fonte i Balji je tri od pet najboljih stopera lige. A i ovako nam odbrana izgleda odlicno.

                          Balji uopste nije trenirao do juce, kakva masina od covjeka
                          sigpic

                          Comment


                          • Smoling klupara matori.

                            Meni sve sve ali sta uradi covek Valensiji...drugi igrac totalno. Bolji i od one 2009/10 sezone kada je bio bas odlican.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nego, jel to Ander danas bio DLP? To je igrao protiv Celzija na Bridzu pre 2 sezone i bio odlican.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa nije klasican.

                                Jbm li ga tesko objasniti sta je igrao danas. Defanzivno bas jak. U ofanzivi mlak bas. Posla 3, 4 opasne dijagonale, kao da nema samopouzdanja da cesce salje taj pas, ili da se plasi da krene malo sa loptom.

                                Sada kada je tu Pogba mogao bi i on malo da zivne.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X