Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miki
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Gdje ce se Jose odreci cupavog to u zivotu ne bi mogao da zamislim...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Mata koji je pred izlaznim vratima ima prednost nad Mikijem? Ko koga tu j?
        Mozda hoce da svima pokaze razliku, posle ubaci Mikija pa kao budemo bolji i onda on kaze EVO...
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Hahaha, a on je odjednom postao ovakav? Ljudi ne postanu odjednom ovakvi, ne brini, znala je ona u šta se upušta. To što je verovatno mislila da može da ga promeni, to je druga priča.

          Mislim, neke stvari treba da ostanu intima, a ne da daješ intervjue. Znala si u šta se upuštaš, nisi uspela, kreni dalje...a ne ove fore. Jeste, ona je jedina na svetu kojoj se ovo desilo, jadna mala bogatašica, evo pustih suzu.
          "Ne izlazim u klubove, bla bla...al odoh na odmor u Dubai"....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kad Mata sad izdominira bice bolje.

            Dajte zajebite tu pricu Marsijala. Ko zna sta se sve dogadjalo i ko je sta rekao.
            Last edited by mikisavic89; 14-08-16, 12:42.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Hahaha, a on je odjednom postao ovakav? Ljudi ne postanu odjednom ovakvi, ne brini, znala je ona u šta se upušta. To što je verovatno mislila da može da ga promeni, to je druga priča.

              Mislim, neke stvari treba da ostanu intima, a ne da daješ intervjue. Znala si u šta se upuštaš, nisi uspela, kreni dalje...a ne ove fore. Jeste, ona je jedina na svetu kojoj se ovo desilo, jadna mala bogatašica, evo pustih suzu.
              "Ne izlazim u klubove, bla bla...al odoh na odmor u Dubai"....
              Zola nemoj me jebat` da si odgledao njen intervju ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Zola nemoj me jebat` da si odgledao njen intervju ?
                Jesam kad sam budala, ali nisam mogao da izdržim do kraja...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma igra Zoze neku H2H ligu u ozbiljne pare a protivnik mu stavio Mikija kao kapitena, tako da ce ga iskusno ubaciti zadnjih 10tak minuta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mata i nije nesto problematican u ovoj postavi, Ander je uljez. Nije mi to jasno.

                    Comment


                    • Ajmo ljudi malo LOZENJEEEEEEEEEEEEE

                      Idemo u novi SAMPIONSKI POHOOOOD (Daj Boze!)









                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Cudi me Erera, kako ima prednost u odnosu na Kerika/Snajderina? Mada po ovom pocetku i pripremama ocigledno da Morgana nesto previse ne cijeni, nije mu ni pomogao ocajnim partijama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Mata i nije nesto problematican u ovoj postavi, Ander je uljez. Nije mi to jasno.
                          Trci protivnik dosta bar sto sam ih ja gledao prosle sezone igraju malo drugacije od ostalih i mislim da zeli da ima malo moblinijeg veznjaka od Carricka za ovakvu tekmu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Slab izvor ali neka ide

                            ESPN

                            Man United have begun informal talks with Southampton for defender Jose Fonte, sources say
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Trci protivnik dosta bar sto sam ih ja gledao prosle sezone igraju malo drugacije od ostalih i mislim da zeli da ima malo moblinijeg veznjaka od Carricka za ovakvu tekmu
                              Mora Mou da ima nekog box to box veznjaka, to ce biti Pogba, a dok ovaj ne zaigra verovatno misli da Ander zakrpi tu poziciju. Bas je pricao da ima sve ove staticne veznjake i da nema nekog ko ce da udje iz drugog plana. Ali fora je sto je Ander bio raspad na pripremama, nema pas, preslab, bas nista nije pokazao zato mi je ova odluka cudna.

                              Comment


                              • E onda zamisli sta misli o ovim ostalim
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X