Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spojiše se napokon..

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Fali moj miljenik psiho mafiozo
      sigpic

      Comment


      • Psiho mafiozo?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ravel, doktor akademije, Pogba mu je bio vodonosa

          Vjerovatno najveci talenat kojeg je Mancester imao od one legendarne klase.
          sigpic

          Comment




          • Uf, al se proslavio kojekuda, bio je u Laciju poslednje što znam (nisam imala vremena da isečem ovog levo..).
            Last edited by miloolja; 09-08-16, 21:08.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Najveci talenat posle Skolsa, svi zivi u klubu rekli. Pa videli ste sta je Rio pricao o njemu u onom klipu sto sam postavljao. Ta dominacija i lakoca u igri koju je on imao nisam nigde video od kad se malo detaljnije zabavljam mladjarijom Junajteda. On kao da nije igrao fudbal, kao da se sprdao. Stav mu je bio znam da sam bolji od svih na terenu, mrzi me da igram "regularno" utakmicu, daj da se zezam. I zezao se svaku utakmicu i bio je najbolji.

              Kada bih nabrajao igrace koji nisu ispunili svoj potencijal Ravel bi bio jako visoko kotiran. Ne u Junajtedu, vec uopste. Ovako, ostaje samo urbana legenda koja ce se prepricavati generacijama.
              sigpic

              Comment


              • Takvi obično i propadaju, odmah, a da nisu ni počeli takoreći. Nisam videla šta si to postavljao od Rija, skoro nešto?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kaze Telegraf 8 mil funti za Meknera i Lava. Zajedno, da ih nosi obojicu, 8 mil funti.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • tooo ooooo
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Mojzi Redemption.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Ako ih da za manje od 40 miliona funti katastrofica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nećemo sad da preterujemo, za starog Mojesa 20m funti Fela + Januzaj pozajmica sa pravom otkupa za 10m funti
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Nesto ne verujem da ce prodavati Felainija, a i Januzaj mi vise izgleda kao prilika za pozajmicu. Jedino ako planira dovoditi novo krilo i centralnog veznog. U svakom slucaju bice zanimljivo i u nastavku prelaznog roka.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako Felaini ne vrijedi danas 25 miliona funti posle dvije standardne sezone, a Januzaj kao jos uvijek talenat 15 propalo se.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X