Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu to prave cifre, Mata je na oko 200 000 eura, Jang je na 100 000( potpisao je novi ugovor i smanjena mu je plata, bila je bas nenormalno velika kod SAFa), Dzons prima 90 000, Svajni je na 170 000. Ali posto nije obezbijedjena LS dobili su svi prilican cut, 25% i to je neki spas za ovu sezonu.

    Jedina dva igraca do ove sezone koji su imali preko 200 000 funti nedeljno su bili Runi i De Hea.
    sigpic

    Comment


    • Zanimljivo ce biti kako formatirati tim... Mou ce poceti za 4-2-3-1 to je sigurno ali ako doguramo do 4-3-3 tada ulazimo u super ozbiljnu pricu kuda mozemo. Sva neka moja razmisljanja vode na to da sada imamo kljuc za mnoga vrata ali sa Runijem na bilo koji nacin izvan 11 imamo kalauz za sve.
      Fenomenalna mi je ideja da je Pogba cak blizi golu, no to se ove sezone nece desiti. Kazem vec sada imamo dobrih opcija al` bez Runija to se jos uvecava i ubrzava.
      Mislim da Mou polako navikava Runija na izmene, dobro do sada su bile u 80+ a kasnije i ranije ...
      Last edited by AIRBORNE; 09-08-16, 15:50.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Aki izvini `leba ti a sta da ti kazem na ovaj post. Nesto lepo za vas sigurno NE, osim da ste najvece picke i najveci shabani tada bili (a sada ste jos veci) !
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Strasne picke, krade te sudija na svu ociglednost i sta treba da pusti da te jebe i da kazes hajde jos jednom?

            Nek su ih izmarisali dobro tad. Dobili su oni suspenzije nakon utakmice, a jedina picka u svemu ovome je bio van Nistelroj.

            Al nije to bitno, vec ce biti opet ovakvi derbiji sad, posebno jer je Murinjo tu i to je poenta posta.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Strasne picke, krade te sudija na svu ociglednost i sta treba da pusti da te jebe i da kazes hajde jos jednom?

              Nek su ih izmarisali dobro tad. Dobili su oni suspenzije nakon utakmice, a jedina picka u svemu ovome je bio van Nistelroj.

              Al nije to bitno, vec ce biti opet ovakvi derbiji sad, posebno jer je Murinjo tu i to je poenta posta.
              Spoiler


              Bice uzbudljivo, bice ovako nesto.

              Comment


              • Avram brat rodjeni! <3

                Počasni navijač Uniteda.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Avram brat rodjeni! <3

                  Počasni navijač Uniteda.
                  daleko bilo

                  Ali svakako cu navijati za Murinja protiv Vengera uvek.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Vjerujem da i ti ne bi skidao osmijeh sa lica da si uzeo pare koje je on uzeo.

                      Comment


                      • Sreca svi drugi fudbaleri igraju za kikiriki.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja samo kazem, a druge fudbalere nisam ni spomenuo.

                          Comment


                          • Mistifukuje se da Pogba jedini igra za pare. Sok horor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ciscenje

                              Sunderland agree fees for Paddy McNair and Donald Love #manutd #mufc #safc
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X