Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Too bre

    Comment


    • Ludnica!

      http://www.tuttosport.com/video/vide...r_il_francese/

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Kakav radnik i umetnik. Gledaj ga kako ne prestaje sa kretanjem i na kraju kad je povređen.



          Poslednji gol kod Van Gaala, prvi kod Josea. Još da mu stavi Mikhija umesto debeloguzog lenjog balvana da imas s kim da igra... Ronney jebote uspeva da mu bude najodsečeniji saigrač, a igraju susedne pozicije.

          Comment


          • Stigao Pogba u Karington.



            Last edited by ExEric; 08-08-16, 12:34.
            sigpic

            Comment


            • Vozi ga SAF
              sigpic

              Comment


              • Zasluzeno!

                Comment


                • Kaze Kesls da su Blind, Mata i Roho na prodaju, ako je to tacno onda ce biti jos kupovina. Mada cisto sumnjam da je to tacno, sem za Markosa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ubedjen sam da je istina i za Matu, samo da li ce on hteti da ide + da li postoji klub koji ce nam platiti blizu koliko ga cenimo (o njegovoj plati da i ne govorimo). Jako komplikovan transfer za izvesti, nije ni cudo onda sto moramo da dajemo igrace ispod cene.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • ići će Mata sigurno, ne može njega Jose, i iz Chelsea ga tjerao, a onim vadenjem jučer ga samo provocira

                        Comment


                        • Nisam siguran to za Matu, juče ga je izvadio iz igre 2 minuta prije kraja jer smo branili 2-1 a Mata najniži na terenu. Mislim da će ipak dobiti šansu kod Murinja. Mada činjenica je da je prekvalitetan igrač sa velikom platom da bi bio rezerva, dobru ponudu nekog kluba teško da ne bismo prihvatili. Meni će biti žao ode li, pregotivan je lik i može doprinjeti, od ovog Runija je bolji ako ćemo biti realni.

                          Comment


                          • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Adidas bas redefinisao marketing. Nakon cele one surove Blah blah kampanje, objaviti transfer sa cistacicama stvarno je revolucionarno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahaha jel to fotka sa one tri tete?

                                Air i Erik ne koriste tt, ocigledno. Ugledajte se na Vladana, ne koristi ga ni on
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X