Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi ga trebalo prodavati. Bar ne ove godine i sada kada je tu Pogba. Koga god da zamenis imas na klupi isto toliko dobru zamenu. Ako ovaj Bejlis bude igrao ovako cele sezone i Smoling ponovi proslu, pa to je smrt jbt.

    Pitanje je samo koju formaciju igramo?!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Klasa.

      One game. One goal. One trophy.

      #ZlatanTime

      Comment


      • Originally posted by Momir Peh View Post
        Jako bih volio da Mata izbori svoje mjesto, bez obzira na fizikalije, čovjek ima fudbal u nogama, jedan je od rijetkih u timu koji može gurnuti loptu. Volim takve igrače.
        Dzaba kada kapiten igra na njegovoj poziciji.

        Comment


        • Rooney će postati/ostati daleko najveći problem Uniteda. Ogroman uteg, beskoristan igrač, sa nenormalnom platom. Ovo danas što je odigrao je vjerovatno najgora utakmica nekog igrača Uniteda koju pamtim. Ništa, čovjek doslovno ništa ne zna.

          Comment


          • Nazalost dok je kancer u postavi nemamo se nadati nicemu lepom.
            sigpic

            Comment


            • Verovatno cu ovo sve citati daleko iza ponoci a i RIO gazi... samo sam svreatio da nabacim ovo:

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Noto kralju, kada si sve to tako lepo naveo, ko po tebi onda ima sanse (verovatno minimalne) da bude ispred Murinja i njegovih?
                Previše je kandidata koji imaju minimalne ili solidne šanse. Post je bio više u smislu da su minimalne ili nikakve šanse da više ekipa bude ispred.

                Dobro je ovo bilo za početak. Dok je polovnjaka biće i onakvih golova, oguglao sam.

                Pogba je stigao, stvoreni su svi uslovi da se ove sezone vidi konkretan fudbal nakon 3 godine posta. Treba pojuriti još nekog i što više očistiti tim od prethodnika.

                Comment


                • Posle ovakve partija Baija i uz činjenicu da se Smoling vraća uskoro, šta vi mislite da li nam treba još jedan štoper?

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Posle ovakve partija Baija i uz činjenicu da se Smoling vraća uskoro, šta vi mislite da li nam treba još jedan štoper?
                    Svakako, jer je Dzons igrac manje. Bejli ce praviti greske, mlad je, sirov, Vladan ce ti reci da je Blind Blind, tako da fali jedan iskusan pored koga ce svi stasati, pa i Kris.
                    sigpic

                    Comment


                    • Treba stoper. Neću sigurno da se oslanjam na Roha, Dzonsa, pa čak i Blinda koji je onako solidan, ali nije CB.

                      Comment


                      • Balji je mlad ali i sirov, tako da bice svega, ali cisto sumnjam da moze igrati kao danas u kontinuitetu, ako moze onda nam ne treba stoper. Ipak bih radije kad bi doveli iskusnog stopera 30+ godina.

                        Ovo 4-2-3-1 tesko da ce sa Pogbom uspjeti, mozda ako ce Pogba da igra desetku, ali kad Runi mora da igra i to desetku onda se nista ne moze, i Mata i Miki su sigurno bolje rjesenje trenutno, a meni bi bas bilo zanimljivo vidjeti Ibru iza Rasforda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Na Timotija ne računa?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Na Timotija ne računa?
                            Mislim da ga trenutno vidi kao beka + ako Timi planira videti minute na stoperu prvo moraju Dzons i Roho da odu. Dankan je pricao da Hal pokusava da ubedi Dzonsa da dodje na pozajmicu, ne znam da li se ta prica i dalje drzi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da, to i ja mislim. Prvo kao beka, vise je Murinjov tip beka od Darmijana, a onda kao zadnjeg/centralnog veznog.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam ni mislila striktno na mesto CB, već uopšteno, beka, nema veze, nema ga nigde, a nemam pojma šta se priča, šuška i sl.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X