Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt proper football is back!!!!!!!!!!!!
    sigpic

    Comment


    • Ne bih da skacem pred rudu ali rekao bih da je to to.

      Comment


      • Cim je BBC javio to je zavrsena prica.
        sigpic

        Comment


        • http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...ampaign=ManUtd

          DONE
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Eto sad ima cetiri pojacanja za kicmu + jos barem 100 miliona funti ako zeli da kupi jos nekog.
            sigpic

            Comment


            • Instagram profil isto objavio. A oni rade isto sto i sajt tj tek kada je zvanicno.

              Ajde dobro nam dosao. Vratio. Nemoj da flopujes. I opravdaj pare. Proli krv sta god. Samo da se zavrsila saga.

              Sada po Mareza i Garaja
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Sad po Fontea i Matudija i to je dovoljno. Mada taj Marez/Draksler za 50-60 miliona eura uopste ne bi bio los posao
                sigpic

                Comment


                • POGBITOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  sigpic

                  Comment


                  • Mikitarjan je bio Rajolin uslov da se dovede Pogba

                    sigpic

                    Comment


                    • Mino faking Riaola

                      Btw od ovih 100m funti sto ste platili, Pogba ima klauzulu 20% od transfera ide njemu. Plus je se Mino ugradio jos 20m

                      Ugasio i Mendesa.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • SAF dobio srcku.

                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          POGBITOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Cudi me da Miki sedi na klupi, mada i nije igrao nesto posebno u pripremnim utakmicama, u svakom slucaju ocekujem njegov ulazak u zadnjih pola sata, nebitno koji rezultat bio u tom trenutku.
                            Ako ne racuna na Mikija kao startno desno krilo onda obavezno ici po Mareza pa onda dominirati sa stilom, jasno mi je da od ovog nema nista ali cisto zavrsena nam je saga sa Pogbom pa treba zapoceti neku novu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbg, ja ga i dalje gledam kao onog klinca koji je dosao iz Avra i izdominirao u U18/U21 zajedno sa Ravelom, Lingardom, Petrucijem, Vilom Kinom, Taniklifom...

                              Mnogi ne znaju ali je tada gledanje tog tima bilo daleko uzbudljivije nego prvog. Secam se da sam SVAKU njihovu utakmicu gledao. Ljudi su ludeli za Akademijom. Pogba i Ravel su vidjeni kao naslednici Skolsa i Gigsa. Njihov odlazak (Ravelov pogtotovo) mi je mnogo tesko pao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Mino faking Riaola

                                Btw od ovih 100m funti sto ste platili, Pogba ima klauzulu 20% od transfera ide njemu. Plus je se Mino ugradio jos 20m

                                Ugasio i Mendesa.
                                po hiljaditi put ne lupaj.

                                Steka mi forum, pa ne mogu odgovorit kako treba. Ali ne siri dezinformacije ceo zivot. Smaras za sve pare.

                                Comment

                                Working...
                                X