Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
    Znam ja Limeni odlicno sta je vinjak i slazem se da je onaj stari keva, ali ono sto se danas potura kao vinjak... Brrrr.
    Nemoj me jebati onda . Samo petica ili XO

    ps: Samo Rubin Krusevac
    Last edited by l1m4r; 06-08-16, 18:52.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Samo Zelena vila...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
        Samo Zelena vila...

        Palimo ga ili idemo ovako?!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ko jos pamti sta sve i kome Vladan duguje
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Report: Pogba lands in Manchester

            http://www.football-italia.net/88879...nds-manchester

            Comment


            • Limar se truje jer mu ocigledno neko pece lozu od marta do avgusta
              Gazzetta says Pogba arrived in semi-underground conditions and was taken away before photo could be taken, but the news is confirmed.
              Pogba is flown by Mouriniho, has arrived in Manchester.
              http://www.gazzetta.it/Calciomercato...26967540.shtml
              sigpic

              Comment


              • La Stampa - Between now and tomorrow the #Pogba visits with Man Utd and then the announcement.
                https://twitter.com/capuanogio/statu...09609736716288
                sigpic

                Comment


                • Puna podrška Mourinhu u prozivanju štetočine koji je svojim vođenjem ekipe i izjavama konstanto šprdao i klub i sve okolo, i baš su njega krasili izgovori. Nadam se da će nastaviti da ga proziva. Zahvaljujući takvima treba mu 10 igrača i vremena da sve dovede u red. I pored toga neće biti upitan plasman u 4, a siguran sam da će ligu završiti u prve dvije ekipe, nema opravdanja za ništa ispod toga.

                  Comment


                  • Auuu noto brate, opasna izjava za prve dve ekipe. Cak i za top 4.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Koje to 4 ekipe trebaju biti ispred?

                      City isto ima novog trenera koji pravi rekonstrukciju i mijenja stil igre. Pitanje je kako će se Guardiola prilagoditi u ligi, svakako je Mourinho iskusniji po tom pitanju.
                      Chelsea-Konte jeste perfekcionista ali i on je novi u ligi, i njemu treba vremena da dotjera sve linije i pojača se po svom ukusu.
                      Liverpool, i oni imaju vrhunskog i trenera kojem je ovo prvi rok da sklapa ekipu po svom ukusu, samo što mi njihov roster više baca na borbu za 4 mjesto, fale tu 2-3 vrhunska igrača.
                      Arsenal, sama pomisao da će biti iza Wengera djeluje suludo, u tom slučaju bolje neka batali profesiju.
                      Tottenham je uhodan i oni bi mogli biti u samom vrhu, ali ako dođu u borbu za titulu kiksaće kući protiv nekog Sunderlanda.
                      Leicester neće ponoviti prošlu sezonu i vjerovatno ulazi igrački slabiji.
                      West Ham, Everton, sve je to 5-6 mjesto.

                      Kad se sve sabere u 4 će sigurno biti a mora biti i u prve dvije. Vjerovatno će ekipa bolje izgledati u drugoj sezoni ali će i sve ostale ekipe iz vrha sa novim trenerima biti opasnije u drugoj tako da je situacija ove i naredne slična po šansama. Ako ne bude u 4 mora ići nakon prve sezone što se mene tiče iako mi je ubedljivo najomiljeniji trener u zadnjih 10 godina. Nemoj da sumnjaš u najvećeg

                      U krajnjem slučaju dobio sam lajk za taj post od najvećeg i bilo kakva analiza nakon toga je suvišna.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Koje to 4 ekipe trebaju biti ispred?

                        City isto ima novog trenera koji pravi rekonstrukciju i mijenja stil igre. Pitanje je kako će se Guardiola prilagoditi u ligi, svakako je Mourinho iskusniji po tom pitanju.
                        Chelsea-Konte jeste perfekcionista ali i on je novi u ligi, i njemu treba vremena da dotjera sve linije i pojača se po svom ukusu.
                        Liverpool, i oni imaju vrhunskog i trenera kojem je ovo prvi rok da sklapa ekipu po svom ukusu, samo što mi njihov roster više baca na borbu za 4 mjesto, fale tu 2-3 vrhunska igrača.
                        Arsenal, sama pomisao da će biti iza Wengera djeluje suludo, u tom slučaju bolje neka batali profesiju.
                        Tottenham je uhodan i oni bi mogli biti u samom vrhu, ali ako dođu u borbu za titulu kiksaće kući protiv nekog Sunderlanda.
                        Leicester neće ponoviti prošlu sezonu i vjerovatno ulazi igrački slabiji.
                        West Ham, Everton, sve je to 5-6 mjesto.

                        Kad se sve sabere u 4 će sigurno biti a mora biti i u prve dvije. Vjerovatno će ekipa bolje izgledati u drugoj sezoni ali će i sve ostale ekipe iz vrha sa novim trenerima biti opasnije u drugoj tako da je situacija ove i naredne slična po šansama. Ako ne bude u 4 mora ići nakon prve sezone što se mene tiče iako mi je ubedljivo najomiljeniji trener u zadnjih 10 godina. Nemoj da sumnjaš u najvećeg

                        U krajnjem slučaju dobio sam lajk za taj post od najvećeg i bilo kakva analiza nakon toga je suvišna.
                        Noto kralju, kada si sve to tako lepo naveo, ko po tebi onda ima sanse (verovatno minimalne) da bude ispred Murinja i njegovih?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ma sta najveci zna, pogubio se kako je dosao Ibra.

                          A Sanderlend sa Mojesom si zaboravio!?


                          Sve je ovo tacno sto si rekao, na papiru smo i prosle godine bili jaki pa nismo znali gde udaramo. Sezona nije ni pocela, Zoze je poceo da trazi neka opravdanja po koferencijama, doveden je stoper koji nece biti startni ove godine. Znaci opet se ostaje sa Blindom Problem je Svajni, ali to sto se Erera i Snajdelin raspadaju to nema veze. Marsijal je isto u nekoj k.obolji, Runi standard. Mata je u ekipi, a verovatno ce da greje klupu. Kerik sa 100 godina. Fil sto kaze Tom ima da se zakuca u stativu. Roho balvan klasican. Kako ti da ocekujes top2?! Bas mi ne izgledamo trenutno, tako. Gledajuci pripreme do sada bas smo u kanalu. Slusam Fela izjavio kako ce tek za mesec dana biti fit. Eeeej profesionalnim fudbalerima treba 2 meseca da budu fit. Meni rekreativcu toliko ne treba.
                          Ova nasa igra mi je brzina vise od Van Galove. Sto mi je opet nista specijalno. To je neki osecaj za sada. Pritom mogli smo mnogo bolje da uradimo dosadasnje transfere.

                          Ali opet, mozda samo to izgleda tako. I mozda sam u ozbiljnoj zabludi.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Di Marzio

                            Paul Pogba has been authorized by Juventus to have medicals with Manchester United. #MUFC #transfers
                            http://gianlucadimarzio.com/news-cat...isite-mediche/
                            sigpic

                            Comment


                            • Romano

                              It has been long but... now contracts, paperworks and documents are signed by every part. Man Utd, Juventus, Raiola and Pogba. #MUFC
                              Nerozi

                              La #Juve ha autorizzato le visite mediche allo #United per #Pogba
                              The #Juve authorised medical examinations at #Pogba #United
                              sigpic

                              Comment


                              • Znaci danas lekarski, sutra potpis pa da napokon zavrsimo sa ovom sagom, smorili su za sve pare.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X