Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
    2 puta je trazio da ode, prvi put sam oprostio ali je kod mene on zavrsio kao neki miljenik, ikona, legenda (a bio je, kotirao se bas visoko, mogao je MOZDA i Erika da ugrozi). Znaci ostao je ali je ljubav nestala. Tada sam se premisljao ali sam iskulirao za takav radikalan potez. Drugi put sam ga glat spalio, cak iako je kasnije stavljen veo misterije nad tim. Da li je, da li nije, da li je Ferguson lagao...

    Ne kajem se.
    Al' opet je Mancesterov dres.. :S

    Ja sam samo jednom spalio dres i to original Partizanov oki na duge rukave iz devedesneke godine. Ali bas sam bio glupi klinac, sad to nikada ne bih uradio. Jos dres od burazera rodjenog dobio na poklon. Stoka napaljena.. :S

    Comment


    • Ja sam isto imao Okijev Tomicev dres, cale Grobar ga dobio nesto preko firme, poklonio mi ali dzaba. Poklonio sam ga vrlo brzo.

      Jeste, ali pise Runi iza. Trebao sam i njega da dam, ali kao sto kazem, ne kajem se. Ne gledam to na taj nacin, dasam spalio Junajtedov,vec Runijev dres.
      sigpic

      Comment


      • Meni je prejako sto ja nisam iznenadjen sekunde
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • U pravu je Eric 100%

          Pa ima li sta gore nego kad ti potencijalna legenda, domaci igrac u ovom slucaju Englez, zatrazi da ide. Odmah pada u ocima, pa makar i ostao i igrao 10x bolje nego pre.

          Comment


          • Dve rukometne lopte, dva priveska, majicu, sal i dva dresa (Runijev i Vidicev).
            sigpic

            Comment


            • Dobices lajkcinu od Olje
              sigpic

              Comment


              • Samo čekam da spali i Markusovov
                Last edited by l1m4r; 05-08-16, 05:59.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Dobices lajkcinu od Olje
                  Čuj lajkčinu i reputaciju... zna čovek ko valja...

                  Imam Gunarov dres, obožavala sam ga, a pre toga neki neindentifikovani MU dres (Ronaldov su mi nudili davno, ali nisam ga htela), kapu i šal (uz crvenu zimsku jaknu), ono razne džidže šolje, priveske, 2 kačketa to ne računam, a i bratanci sve pokupili.. Međutim, posebno volim i uspela sam da sačuvam nekako od njih, posteljinu, koja se jadna ofucala i čuči sada u ormanu, ali nekada davno (dobila sam je iz Engleske) kada je bilo potrebno da se opere, ujutru to uradim i do uveče suva, ispeglam i nanovo
                  Nego nikako da uzmem jedan onaj ženski od prošle, baš je super može i "prazan", da se ne bih razočarala nekad i spaljivala.
                  Last edited by miloolja; 05-08-16, 09:53.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mada šalim se ovo za razočarenje i spaljivanje.. to ide sa klinačkim godinama... dal je tako bilo Eriče?
                    Sada ne može niko da me razočara toliko, mada ako se pojavi neki nn ljubimac ... možda bolje da ne trčim pred rudu i da ipak bude "prazan" dres...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa moze Markus da me razocara recimo. Osim njega, ne postoje takvi. Pomalo tuzno sto je takvo stanje trenutno, da nemamo nikakve heroje. Sustinski iz I tima ako sam vezan za nekog, to je DDH, Markus, mozda Mensa, svakako klinci iz Akademije/U21 oni koji su nadomak prvo tima (Pereira, Tuanzebe...). Voleo bih da se Memfisu sreca okrene iako je tezak egocentrik. I sustinski to je to. Od ostalih, da promenimo sve igrace ne bih trepnuo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisi mi odg kada si spalio dres od kapitena nam...
                        Imam drage i koje više volim od drugih, mada mene može samo neko (ne)igrom da iznervira, jer što kažeš nemamo više heroje... ali da se ono baš razočaram nema takvih.
                        Verovatno Žoze, jer su mi očekivanja velika možda da ne proda ove mlade, da nema neke ekstremne gafove, autobuse ispred 16 i sl., a nekako nije baš počeo slavno.

                        I opet počinje sezona, a mi nismo doveli sve, ako uopšte planiraju nekog još.
                        Nego nikako da pitam..a šta je sa Krisom, povreda neka?
                        Last edited by miloolja; 05-08-16, 10:40.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Znam da se Kris izubijao na onom pokusaju surfanja, da li jos uvek zbog toga ne igra ili je u medjuvremenu imao neku drugu povredu stvarno ne znam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sky Sports say Paul Pogba has been 'released from his obligations at Juventus' which means he doesn't have to go to training on Sunday
                            ....
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              ....
                              Dakle bilo koja sapunica je Dostojevski naspram ove transfer sage. Ma sta fali bre neka odradi i taj trening u nedelju.
                              Zapravo zakljucajte ga tamo da odigra za vas jos jednu sezonu i onda prodajte u Real a od nas uredno uzmite 120 milki. Jajare i sibicari, klasicni.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Smorili su opasno, ali nisam se cimao jer me ne zanima, na Vidal, Snajder, Akantara sagu sam mnogo zivaca izgubio, ovdje nista, ne zanima me jednostavno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X