Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jednu cigaru ili paklu!? ili samo kutiju

    Da pisem adresu!?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ma paklu

      Daću vam račun

      M2 Note

      Comment


      • Loptu fudbalsku, loptu rukometnu, dva jastuka, peskir za plazu, cetiri sala, stikere za auto, dva privjeska, dva bedza, upaljac, podlogu za misa, dresove Runija, Svajnija, Ferdinanda i Skolsa, sorc i pet majica.

        edit: Zaboravih kape, dva kacketa i dvije zimske. Postere necu, ne znam ni koliko ih imam
        Last edited by Vladan; 04-08-16, 22:02. Reason: ...
        sigpic

        Comment


        • Malo je reci da je Vladan poremecen.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Htedoh i ja da napisem al me sramota posle Vladanovog posta salim se..ronaldov dres..ceska proizvodnja
            MESSI 10

            Comment


            • Hahahah true that
              sigpic

              Comment


              • Ok ja bedzeve i postere nisam racunao. Ali jastuke e to bih voleo da imam .
                sigpic

                Comment


                • Ovakvu majicu sledecu pravim



                  A ova mi je najmilija, bez ovoga dolje deovidimose

                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je Kantonin dres sledeci na listi. Ili ovakav kao sto si postavio ili onaj zeleno-zuti u bojama Njutn Hita. Ako dodje Pogba bicu u upasnoj dilemi i njegov dres da uzmem,ali cu sacekati neki lepsi dres i sve mi mirise na promenu broja i kod nas za sezonu-dve
                    sigpic

                    Comment


                    • Kantonin dres sam godinama trazio i nije bilo sanse da sam ga mogao naci, ali sad je doslo vrijeme online kupovina, nego je u krv bas.

                      Zlatanov cu sigurno uzeti.
                      sigpic

                      Comment


                      • (For the record imao sam i Runijev dres ali sam ga spalio)
                        sigpic

                        Comment




                        • Da mi nije zao para isto bih uradio sa Pogbinim

                          Imam i SAFovu knjigu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            (For the record imao sam i Runijev dres ali sam ga spalio)
                            Objasni mi ovo molim te.

                            Comment


                            • 2 puta je trazio da ode, prvi put sam oprostio ali je kod mene on zavrsio kao neki miljenik, ikona, legenda (a bio je, kotirao se bas visoko, mogao je MOZDA i Erika da ugrozi). Znaci ostao je ali je ljubav nestala. Tada sam se premisljao ali sam iskulirao za takav radikalan potez. Drugi put sam ga glat spalio, cak iako je kasnije stavljen veo misterije nad tim. Da li je, da li nije, da li je Ferguson lagao...

                              Ne kajem se.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Avramovic View Post
                                Objasni mi ovo molim te.
                                Ono kad je hteo u Siti da ide, pa se predomislio.

                                Comment

                                Working...
                                X