Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marcos Rojo has no interest in leaving Manchester United, Sky sources understand
    http://www.skysports.com/football/ne...chester-united

    sigpic

    Comment


    • Jel i on ispraznio ormar i otjeran da trenira sa u21?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • http://www.bbc.com/sport/football/36975545



        PR katastrofa, treci dan prolazi, a situacija je sve gora.
        sigpic

        Comment


        • Sapunica se nastavlja. Hoce li Mou 2 puta u godini dana na sud zbog mobinga
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Sad gledam kako je Marez izlomio siti i molim se da ga dovedemo i ako znam da nema leba od toga.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nema nista od toga, Mikitarjan je doveden, tu je Lingard, Mata ostaje i Rasford moze po krilu da igra. Mada bih ga ja svakako doveo ili njega ili Drakslera.
              sigpic

              Comment


              • Di Marzio

                Pogba to Manchester United, the move is upon us. There is little that remains for an official conclusion to the transfer that has been long and involved between Juventus and United. The last details are on their way to being resolved, and it is due to the extremely large sums involved that have put every last detail under scrutiny. Right now in Turin, Pogba's representatives and legal team are working to finalize all of the paperwork, which would then pass over to Juventus and sporting director Marotta for signature. At that moment, Pogba will be released from obligations with Juventus (including that of his arrival at the team's training, where he would be expected back on Sunday), and could join Manchester directly in New York, where he is currently on vacation.
                Romano

                Juventus had meeting with Raiola to finalize details for Pogba-Man Utd documents and then to sign contracts. #MUFC #ManchesterUnited
                Man United hope to announce Pogba on next days, when all documents will be signed by Juve, Raiola and Man Utd too. Question of time #MUFC
                sigpic

                Comment


                • Dok se priča o Pogbi i Svajniju, malo da ukradem i ja spotlight-a

                  Comment


                  • A daaaaj Deeeni


                    Samo mi nemoj reci da ih cuvas?!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Imam Mancesterov upaljac, ali mi fale ovi cigari
                      sigpic

                      Comment


                      • Loptu, sal, original Nike majicu, 2 dresa (Beksov i Resfordov), zastavu, neku narukvicu gumenu... Mislim daje to to .

                        Ne kazem ovo da bih se hvalio, nego me Deni i Vladan insirisali pa mislim da bi bilo zanimljivo reci sta ko ima od Junajtedovih stvari/suvenira.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Loptu, sal, original Nike majicu, 2 dresa (Beksov i Resfordov), zastavu, neku narukvicu gumenu... Mislim daje to to .

                          Ne kazem ovo da bih se hvalio, nego me Deni i Vladan insirisali pa mislim da bi bilo zanimljivo reci sta ko ima od Junajtedovih stvari/suvenira.
                          Nista.

                          Comment


                          • Bolje da ti ne kazem ciji dres imas


                            A Avramu ima da posaljem upaljac Celzija. Cale dobio od nekih HH ludaka
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ih bre, ja sam imao i Zolin dres . Trampio sam se sa ortakom za Beksov .
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Imam Mancesterov upaljac, ali mi fale ovi cigari
                                Poslaću ti jedne ako hoćeš kutiju?



                                Originally posted by l1m4r View Post
                                A daaaaj Deeeni


                                Samo mi nemoj reci da ih cuvas?!
                                Ma kupio kod mene ima neki švercer

                                M2 Note
                                Last edited by Ser Deni ®; 04-08-16, 21:52.

                                Comment

                                Working...
                                X