Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne, jasno mi je da je Dzons tu, pred kapijom. Samo me zanima ko ce mu biti starter u Sildu i I kolu: Blind ili on? Pretpostavljam da je Erik sigurica kao drugi stoper, makar na te 2 utakmice.
    sigpic

    Comment


    • Dok Smoling ne bude spreman verujem da ce Blind da mu pravi drustvo u zadnjoj liniji.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • I ja isto naginjem ka toj opciji.

        Paradoks jer je Blind svakako najneZozeovski stoper ever.
        sigpic

        Comment


        • Spoiler


          Spoiler


          Spoiler
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Dok Smoling ne bude spreman verujem da ce Blind da mu pravi drustvo u zadnjoj liniji.

            Tapatalk
            I ja mislim da je ovo izvesno. A verovatno i jeste najbolja opcija obzirom na to kako su Jones i Rojo delovali u ono malo minuta.

            Kerik se nameće kao obavezan. Od ostalih, Martial je totalno bez ritma i ideje, nadam se da to neće biti dugotrajno. Mkhitarian je nekako upadao u Carrickless timove poslednje dve tekme pa samim tim je bio odsečen od igre, ispalo je da je Lingard u boljoj formi. Od stvari koje su ignorisane kod Murinja za sada, najbitnija je da Mata mnogo bolje desetkuje od Runija. Ibra opušteno radi bolji posao od Runija u polju kad god se spusti.

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              najbitnija je da Mata mnogo bolje desetkuje od Runija. Ibra opušteno radi bolji posao od Runija u polju kad god se spusti.
              To je ono sto ne valja, sto ce on uzeti uvek mesto nekom drugom. Isto ce ga Murinjo drzati u XI, nebitno u kakvoj je formi.

              Kancer.
              sigpic

              Comment


              • Sustinski da imas menadzera koji sme protiv kapitena, problem se resava sam od sebe.

                Lingard-Miki-Marsijal

                kapiten klupa i cao.
                sigpic

                Comment


                • Meni je fascinantno koliko su se sva tri "nova"menadžera brzo izletela o Runijevim superiornim kapitenskim moćima. Ne možeš upoznati nekog kroz dva nedelje treninga i pripremne mečeve, posle već upadnu u situaciju da moraju sami sebi leđa za izjave da čuvaju. Ipak, i dalje se nadam da je Murinjo taj koji neće tolerisati niz bez forme. S tim da za sada deluje da neće da otvori previše minuta Mati, ovaj bi mogao fudbalom da mu poljulja reputaciju zbog ranije odluke, a i da napravi veći haos oko statusa Runija. Sigurnije je po Murinja gurnuti Lingarda desno i Mikhija u sredinu, nego Jermena desno a Matu na dirigenta.

                  Comment


                  • Ja uopste ne sumnjam u njegove kapitenske moci, vec fudbalske, samomotivacione i kondicione.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po toj teoriji ni Marsijal ne zasluzuje prvu postavu trenutno. Iako je trenutno daleko od zavidne forme ocekujem solidnu sezonu od strane Runjavog, nekako mi se cini da ce se on i Ibra dobro razumeti na terenu.

                      Za Sild ocekujem ovakvu postavu:
                      DDG
                      Valensija Baiji Blind Sou
                      Kerik Erera
                      Miki Runi Marsijal
                      Ibra
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja najvise sumnjam u Runijeve kapitenske moci, ali poslednja dva poluvremena je odigrao na sasvim dobrom nivou, definitivno nije ni blizu najveci problem predsezone. Igrao je Euro, nije se zapustio i ispao iz forme, on mora stalno da igra da bi bio na nivou, za njega nema odmora.

                        Ipak ne mozemo porediti njegovu tehniku sa Zlatanovom, svidja mi se sto Zlatan dolazi u sredinu i kreira, isto kao i u poslednjim godinama u PSZ.

                        Blind je trenutno duplo bolji stoper od Dzonsa nema tu nikakve dileme. Tako da ocekujem Baljija i Blinda protiv Lestera i Bornmuta, a kad se vrati Kris zauzece svoje mjesto, e ko ce biti pored njega vidjecemo. Balji ili novo pojacanje, iskusni stoper.
                        sigpic

                        Comment


                        • MEN

                          Paul Pogba is effectively a Manchester United player again. United have agreed personal terms and a transfer fee. All that awaits is an announcement.

                          Pogba has behaved diplomatically on holiday in the States and wasn’t going to reduce some Juventus fans to tears - or reveal where he’ll be playing during an exchange with them.

                          United should announce his signing once he returns from holiday.
                          Lakhrst

                          Just an announcement to come, but Paul Pogba's effectively a United player again #mufc
                          On the Pogba wait, no private jets are scheduled to land at Manchester today
                          Telegraf

                          After admitting on Wednesday night that Manchester United would "for sure" sign one more player, Telegraph Sport sources have confirmed that Paul Pogba will join United later today.
                          sigpic

                          Comment


                          • Problem sa Runijem je na koju god poziciju da ga stavis imamo boljeg cije je mesto zauzeo. Takodje da greje klupu ni za to nije jer ga placaju 300k nedeljno.

                            Comment


                            • Pogba + jos jedan na sredini + odbranbeni iskusan i svi prva postava, ako ce nam Kerik nositi sredinu i prevara spanska onda ga jebi.
                              Juce odgledao utakmicu, nista specijalno, i bezidejno, a sezona pred vratima, svake godine upadaju u offside sa transfer politikom, ali jbg najvise zaradjuju profit je bitan, bravo drvo.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Kao sto sam i mislio, ovo nece zavrsiti dobro.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X