Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenametljivo, sure

    Meni to jad i bijeda, a vidim i Juveovi navijaci bas lude na juventuz forumu i pljuju Adidas i Pogbu. Nepostovanje prema klubu, nepostovanje Pogbe, ako predje posrace se po njima najstrasnije, ako ne predje po Mancesteru. Bas mnogo lose ako mene pitas.
    sigpic

    Comment


    • Meni je to sa marketinske strane pun pogodak. Sad sa navijacke druga prica.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Pricacemo ako predje o svemu,nikakva frka.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Lud si covek Brajki.. Mnogo lud.. Mada nemoj drveni da te cuje ima da bude

            Spoiler


            Lako Juve proda svog najboljeg igrača i u sledeću sezonu uđe kao jača ekipa. Samo je problem što je Bonući Italijan, oni su lojalni, jebe se njima za milion gore dole. Juve je tamo svetinja, ne izdaje se to tako lako ako si Italijan.

            Originally posted by Erik Artur Bler View Post
            Inace citam ovih dana outrage ovde na forumu oko cele ove Bla bla bla Adidasove genijalne kampanje.

            Vrhunska prica i ideja, totalno nevezana za nas, ali spletom okolnosti Adidas iskoristio i da najvecu pricu leta za sada, nenametljivo ubaci u kampanju. Vrhunski je sve to odradjeno, bolestan marketing su odradili sebi pre svega a onda i nama/Pogbi.
            Genijalnost. Poblentavili svi oko trejlera, a u stvari ljudi samo pametnijih od ostalih.

            Evo danas čitam neki brat tumači reči pesme u pozadini, tipa "No one is running away from my team" i "money won't fulfil your dreams" ...hahahah....ja koma.

            Ili sa druge strane ove slike sa Pogbom, kao da li je slučajno da se lik sa njim slikao i imao kod sebe dve lopte sa grbom Junajteda

            A evo i jedne taze bez klupskih čuda i veze sa transferom

            Last edited by Brajkula; 31-07-16, 15:30.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nenametljivo, sure

              Meni to jad i bijeda, a vidim i Juveovi navijaci bas lude na juventuz forumu i pljuju Adidas i Pogbu. Nepostovanje prema klubu, nepostovanje Pogbe, ako predje posrace se po njima najstrasnije, ako ne predje po Mancesteru. Bas mnogo lose ako mene pitas.
              Delimo misljenje koliko vidim Nije valjda da posecujes redcafe Ja na juventuz procitam po koji post u vezi transfera, ali one njihove diskusije obicno izbegavam jer troluju nenormalno, a i ne podnose se iako navijaju za isti tim

              Comment


              • Pogba nosi bele patike!? Znaci ide u Real?!





                seanfreestyleGood Luck to my man @paulpogba in Manchester ! Bonne chance mon gars ! #pogboom #manu
                Niko ovo nije kometarisao...
                Last edited by l1m4r; 31-07-16, 15:25.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Za mog brata Limara.

                  Spremi vinjak

                  Spoiler

                  Comment


                  • Kerik martinela brat

                    P.S. Ma prelazi Pogba u Jedinstvo, smem da se bacim opkladu.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Delimo misljenje koliko vidim Nije valjda da posecujes redcafe Ja na juventuz procitam po koji post u vezi transfera, ali one njihove diskusije obicno izbegavam jer troluju nenormalno, a i ne podnose se iako navijaju za isti tim
                      Na juventuzuu sam citao Pogbinu temu u poslednje dvije nedelje, prije toga sam citao Vidalovu sagu prije dvije godine, na rc summer transfer tw tema je odlicna, pokrivaju sve maltene.

                      Pametniji su ljudi na juventuz forumu, kako su goreli kukavce sa rca sa De Culom to nisu istine ali veca gospoda na rc jbg, mada ne bas najbistrija Na juventuzu idu iz krajnosti u krajnost, u cetvrtak su pljuvali Pogbu najstrasnije, da se vrati Puma i jbs Adidas, bas su ga obasipali govnima, ali od subote vec mijenju plocu i ubijedjeni su da Pogba ostaje zbog reklama i njegovih instagram objava definitivno sam misljenja da ce Pogba najstrasije da se posere po jednom od ove dva kluba, vidjecemo kojem. I da je deriste zeljno paznje. Cirkus.

                      Mada Romano dva dana vec govori da je sve zavrseno i da je igrac Mancestera.
                      sigpic

                      Comment


                      • Romano vec mesec dana prica da je zavrseno koliko sledim, i Di Marzio takodje, preterali su. 48 sati, pa sutra, pa tokom ove nedelje, pa iduce, pa do kad ?

                        Comment


                        • Iako definitivno Di Marzio nije toliko pouzdan ovog ljeta, nikad nisu rekli da ce zvanicno biti zavrseno sve za 48 sati, vec da ce se klubovi dogovoriti u tom vremenskom periodu sto se po njima, Agrestiju i Neroziju(ova dvojica su koliko sam ispratio najpouzdanija sto se Juventusa tice, posebno Agresti) i desilo u petak, ali su rekli da nema sanse nista da se zvanicno objavi tokom vikenda.
                          sigpic

                          Comment


                          • I opasno mi idu na kurac retardirani navijaci Mancestera na rcu koji jedva cekaju da klub proda Felainija. Taj Felaini je duplo bolji i vazniji za Mancester od Snajderlina i Erere.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovdje je pljuvan Felaini, i vazdizan Herera i Snajderlin, a Manda je vazda bio uz Cupavog!
                              I svaki minut igre izgine doprinosi i u odbrani i u napadu, pored njega tesko je proci, i nasilan je, a rijetko kaznjavan xD
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ovdje je pljuvan Felaini, i vazdizan Herera i Snajderlin, a Manda je vazda bio uz Cupavog!
                                I svaki minut igre izgine doprinosi i u odbrani i u napadu, pored njega tesko je proci, i nasilan je, a rijetko kaznjavan xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X