Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad gledam HL, i pitam se zasto je Snajderlin metar iza lika, kada treba da bude ispred njega!? Zadnji vezni si covece.

    Prihvatio bih kada bih znao da odlaskom Darmijana, TM dobija prvenstveno sansu. Da se ne lazemo, uzeo bih ja i Snajdera, pod uslovom da se prodaju trojica. Vratio Pereiru i neka djuskaju. Nije valjda Mo toliko lud da ne koristi Svajnija i Kerika. Sve sto Kerik uradi, ovaj moze bolje . Pritom imas luksuz da mozes da ih okruzis sa dvojicom i da te boli uvo za sve.

    Jel moze neko da mi objasni kako to da ce Esli Jang preziveti i Murinja!?

    Gde bi bio kraj Runiju kada bi igrao bar sa 15% volje!?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Comment


      • Daj Zozea Fontea
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Erice, da li si se ti to juce u dresu Rasforda setao u bloku 19?
          Ja sam mislio da sam jedini lik u Srbiji koji ima dres Rasforda...

          Damm! Jos jedan znaci.
          sigpic

          Comment


          • Murinjo ako je pametan prodace Snajderlina Evertonu za 25-30 miliona funti(kad je jebeni Dijafra Sako 16 onda ovo itekako moze), moze da proda i Ereru za slicnu sumu, kupi Matuidija, zadrzi Svajnija, da vise sansi TMFu, dovede iskusnog stopera i spremni smo.
            sigpic

            Comment


            • Ako biram ove stopere najradije bih Mirandu a vidim da ga Dankan nije ni spomenuo. Od ove trojke Fonte, jer je Bonuci nerealan.
              sigpic

              Comment


              • Bonuci nema sile, lakse je kupiti Juventus jednostavno

                Miranda, Garaj ili Fonte meni je potpuno svejedno, ali mi je Fonte najmiliji i najbolji od njih u poslednje vrijeme.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Ako biram ove stopere najradije bih Mirandu a vidim da ga Dankan nije ni spomenuo. Od ove trojke Fonte, jer je Bonuci nerealan.
                  Dogodine ćemo da sarađujemo oko Lea, da se ovde Benatja malo uhoda. Lako vi iskeširate 80 miliona, izljubimo se, popijmeo po viski i svi srećni

                  Comment


                  • Garaj se izgleda zajebao odlaskom u Rusiju. Miranda daleko vise iskustva na svakom nivou.

                    Drago mi je sto moj brat Markus objasnjava jos vise kodMurinja. Samo da ga povrede zaobidju, nasledice on Zlatanov broj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dobar je Miranda nema price, proslu sezonu je vrhunski poceo, posle je bilo mucenja, on je svakako sigurica, samo ne znam koliko je lider odbrane. Godin je ipak bio lider u Atletiku, ali stabilno je igrao u Interu, posebno prvu polusezonu. Ali Fonte je nemilosrdan poslednje dvije sezone, pretproslu je bio bolji, lider je odbrane, vec je u PL. A i nivo na koji je digao portugalsku odbranu na Euru od kad je usao u startnu postavu je bio bas impresivan. Potcijenjen stoper zestoko.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Dogodine ćemo da sarađujemo oko Lea, da se ovde Benatja malo uhoda. Lako vi iskeširate 80 miliona, izljubimo se, popijmeo po viski i svi srećni
                        Msm da vam je plafon 60 mil funti ove sezone za njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mislim da je ipak Pepe drzao tu odbranu na tom nerealnom nivou.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pepe nije sporan, on je jedan od najboljih stopera planete. Ali nista ni on nije mogao dok Fonte nije zamijenio Karvalja, rasulo bilo potpuno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Dogodine ćemo da sarađujemo oko Lea, da se ovde Benatja malo uhoda. Lako vi iskeširate 80 miliona, izljubimo se, popijmeo po viski i svi srećni
                              Lud si covek Brajki.. Mnogo lud.. Mada nemoj drveni da te cuje ima da bude

                              Spoiler
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Inace citam ovih dana outrage ovde na forumu oko cele ove Bla bla bla Adidasove genijalne kampanje.

                                Vrhunska prica i ideja, totalno nevezana za nas, ali spletom okolnosti Adidas iskoristio i da najvecu pricu leta za sada, nenametljivo ubaci u kampanju. Vrhunski je sve to odradjeno, bolestan marketing su odradili sebi pre svega a onda i nama/Pogbi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X