Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam... meni je ovo strašno mučna situacija... i imam baš jak predosećaj od ovog poraza nam ne gine Gigs.
    Na stranu što su navijači donekle u pravu, ali ovolika hajka.. i ankete tipa... Da li ste za to da puknemo protiv Stouka? još malo slede linč i giljotina.
    Ništa mi se ovo ne dopada.
    Last edited by miloolja; 22-12-15, 19:51.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Goldstejn je budala koja nista ne zna. Prica se da je Van Gal ponudio ostavku, isto kao u AZu. Ne bi me cudilo, veliki gospodin.
      sigpic

      Comment


      • Kvota na betfairu da ce napustiti Junajted je 1.12, kladionice ne grese nikad

        Comment


        • Mark Ogden on Sky Sports 1: "Louis van Gaal has left Carrington via the back gate just like David Moyes to avoid media." #MUFC
          Previse pacova je tu i dalje, nije samo Van Gal kriv.
          sigpic

          Comment


          • Ogden

            Apparently I've been on Sky. That's news to me. I haven't.
            Spekulacije znaci. Volio bih da Van Gal ostane jer su navijaci Junajteda katastrofa.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Teško da će ga otpustiti ako se pogledaju potezi kluba od odlaska Fergusona. Treba ga ostaviti i uživati u procesu formiranja crne rupe gdje ideš na nivo Liverpoola i treba ti pola života da dočekaš borbu za titulu. Ne može bolja šansa da se dovede Mourinho i nešto se čeka

                Comment


                • Mozda Murinjo nece?

                  Ja sam po automatizmu za Murinja, jedino nisam ako se vraca SAF, u svakoj drugoj situaciji apsolutno, ali nije bas tako lako niti se te stvari zavrsavaju za dan. Ne smijem ni da zamislim kakav li je ugovor koji Mendes sklopi, Tihi Don vjerovatno
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne sklapa Mendes ugovore, advokat to radi. Kad ste Falcaoa potpisali, isao advokat s njim. Sve je to mrtva klasika, samo se brojke upisuju i neke odredjene gluposti za ove superstarove.

                    Ne moze on previse uticaja da ima u Engleskoj, pa da pise ugovore kako njemu pase kao u Portugalu sa 3rd party ownershipom.

                    Ove zajebancije sa novinarima su presmijesne, ali je dobio otkaz, sve mi se cini, iako je vrlo moguce da je sam odlucio da ode cim novinari nemaju pojma.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja kad bih zaposljavao trenera ubacio bih brdo klauzula i maksimalno se obezbijedio, ne moze to proci sa ozbiljnim agentima, a Mendes je najbolji u poslu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Klub sebe klasicno stiti protiv medijskih ispada a la Murinjo, pa je uspio samo 16m da izvuce od Romana jer je prljao brend kluba u medijima, a vjerovatno su mu i od plate odbijali te gluposti.

                        Pokusaju oni sto vise da ubace zajebancija, al to agenti odmah ociste, nema tih gluposti. Standardni ugovor, sa penalima kao na svakom poslu, plata, pogodnosti koje uziva i njegove image rights.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Hoće sigurno ako je tačno da želi ostati u Engleskoj, volio bih da debituje protiv bivšeg kluba i očita lekciju Ima i dobru podlogu da možda odmah napadne titulu, prva 4 ne dolaze u pitanje a onda napad na tripletu naredne, ali stvarnu tripletu, ne ovu od malog fizičara i princare

                          Comment


                          • Samo mi je nevjerovatna ta doza branenja LvGa i toliko ponizavanje Giggsa... sta je taj LvG uradio za Mancester Junajted, a sta Giggs ?

                            I ja nisam za Giggsa u ovom trenutku, ali rado bih video ledja LvGu...

                            Comment


                            • Milsim da se uopšte ne postavlja pitanje ko je šta uradio za Junajted, već ko šta može da uradi za njega sada.
                              U nekoj budućnosti Gigs sigurno da može, ali otom-potom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa sada LvG vise nista ne moze da uradi za Junajted ali bas nista osim da nas izbaci i iz trke za top 4, na zalost je takva situacija trenutno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X