Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imao je nekoliko sastanaka s njim u proslosti u pokusaju da ga dovede, izjavljivao kako mu se divi, svrsavao na njegove partije tokom Mundijala u Brazilu, savjetovao Leva da se ne odrice njega i Lama i sad odjednom mu ne daje nikakvu sansu. Nadam se da ce bti kao sa Stankovicem, kad mu je rekao da se spakuje, da ne racuna na njega, a onda izvukao nevjerovatne stvari iz n jega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Je li to proverena informacija da je Svajni trenirao sa mladim timom ili mozda jos nije ni dosao sa odmora, ipak mu je medeni mesec u pitanju?

      Tapatalk
      Juce

      sigpic

      Comment


      • E bas steta za Bastiana onda, ne znam koji bi mogao razlog biti ali mislim da cisto fudbalski nije.

        Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • Mozda je zbog onoga sto je imao povlascen status kod Van Gala jer mu je Holandjanin dozvoljavao da ide u Njemacku cesto i to je po nekim informacijama nerviralo neke igrace u svlacionici, s razlogom, povlascenih ne smije da bude. Ali ako ih je to nerviralo, mnogo je vise trebalo da ih nervira sto Van Galov kapiten stalno igra, a raspada se, mada ih to izgleda nije nerviralo.
          sigpic

          Comment


          • Nije meni to ništa čudno, "pustio" je i Lamparda za koga je i dalje mesta bilo u timu, makar i u nekoj drugoj roli, samo što je Lampard imao kolko tad, 35 (lupam) a Bastijanu je tek 31

            pa Lampard je u tim godinama a vala i Dzerard i gomila drugih iz te generacija razbijao

            Isto tako, Ešli Kola je zbog Azpilkuete pustio, ono jbg nije tu bilo nikakve zle namere i svadje, jednostavno ga je Azpi oduševio

            Sad za Bastijana stvarno ne znam, zato što sam Junajted slabo pratio ali sigurno neće biti prvi put da nekog koga je gotivio skloni, mahom su to igrači u godinama kad se pojavio neko drugi
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ma ubijaju ga povrede to je vise nego jasno, mada je imao 31 utakmicu prosle sezone, imao bi i vise da se nije povrijedio, a onda ga Van Gal drzao na terenu jos neko vrijeme, a posle izjavio odma sam vidio da je koljeno tu mu je sezona bila zavrsena, muku muci s koljenom, povrijedi se i drzis ga u igri i dalje.

              Ovo sad bi bilo idealno za Kerika i Svajnija da dijele tu minutazu, maltene igraju svake druge nedelje, ali nista od toga, Svajni cak nije ni na treningu sa ostalima, katastrofica.

              Sa 31 godinom Skols je bio jedan od najboljih vezista svijeta, Lampard i Dzerard gazili, Balak je sa 30 dosao u Celsi i bio strasan, ali izgleda da ce njegova karijera mnogo krace trajati. Ipak sto se mene tice Bastijanov zenit je nevjerovaten bio, jedan od najboljih vezista koje sam ikad vidio. I posebno mi je drago sto sam imao priliku da ga vidim u dresu Mancestera.
              sigpic

              Comment


              • Treba da ostane bar kao rotacija, jer za prvi tim iskreno nije, dobio sam takvo mislenje tokom EURA i evo ocigledno i Mou isto misli. Ali da ostane kao rotacija, to apsolutno da, duga je sezona i bice korisno njegovo liderstvo i iskustvo u pojedinim situacijama.

                Kada igramo sa Galatom ???
                Last edited by Ser Gagi; 29-07-16, 10:31.

                Comment


                • Sjutra u pola osam
                  @DiMarzio you deserve free beer forever though.
                  tks mate, hope to drink with all of you as soon as i'll come to Manchester for the first time in my life
                  bring an umbrella
                  sigpic

                  Comment


                  • Basti za mene takodje nesto bozansko dok je bio u Bayernu al` sadasnju situaciju je jako tesko razumeti. Na zalost nismo tamo, ne znamo sve.
                    Vladane dobro gadjas i meni se cini da je pik "problema" to njegovo odlazenje kuci pa ga onda saigraci vide kako bodri Anu na nekom turniru...
                    U nekim trenutcima mi zaista i dalje deluje mocno a onda u nekim kao da je u tri dana ostario 3-4 godine. Ne znam. Sto kaze Gagi aj` bar rotaciju... tesko da nam moze odmoci. Pojavljuju se vesti kao da opipavamo Matuidija... ako je to tacno situacija za Bastijana je kristalno jasna. Al` evo primer Morgan niti je imao sezonu, ma nista... sada ga niko ne spominje. Juce dosao na prvi trening i izgleda opstao.
                    Nemam pojma.
                    Last edited by AIRBORNE; 29-07-16, 10:41.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Neka ide kod Klopa, zasluzuje cist zavrsetak u velikom, legendarnom klubu, covjek je bas prava fudbalska legenda. Okruzis ga sa dva igraca, pokidace.

                      According to Sportbild Schweinsteiger came back into training yesterday. In the morning he did not participate in a 11vs11 from the first team that are already in training for some time but took part in a fitness hour with the U21 - in the afternoon he was exercising with the first team.

                      According to Sportbild Mou did not tell him that he wants him out
                      sigpic

                      Comment


                      • Da Klop vodi nekog drugog ne bi imao nista protiv, ovako neka ide u PSG kao deo transfera za Matuidia ili negde u Ameriku pa neka uziva. Mada ga prvenstveno zelim kod nas bar jos jednu sezonu, ipak je to veliki Svajni.

                        Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Da li po pravilu ako neko trenira sa rezervistima-mladima znaci da je u nekoj nemilosti? Koji mu je ovo trening po redu, honeymoon se zavrsio odavno?
                          I da je problem sto je prosle sezone isao stalno kuci ili za Anom, jer mu je tadasnji trener to omogucavao ili opet jer su se onda igraci bunili...deluje skroz nerealno i nerezonski.

                          Da vidim da je juce imao prvi trening.
                          Last edited by miloolja; 29-07-16, 10:50.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Marca: Juve agreed Pogba sale with Manchester City, but player vetoed it last August
                            http://sportwitness.co.uk/marca-juve...player-vetoed/
                            sigpic

                            Comment


                            • [VINE]5Kxm59I1aQu[/VINE]
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo izgleda da ce definitivno napustiti klub, steta Bas mi zao. Sigurno za jos jednu sezonu ne bi bila tragedija al` eto... mozda on nije mogao obecati Bastijanu da ce igrati preko 30% meceva a ovaj onda nije zeleo ostati.

                                Juventus blokirao Pogbin odlazak na med. pregled. Verovatnu je samo odlaganje ali to ciganisanje...
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X