Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li ste videli pics sa treninga... malo me "razocararala" velicina Erika , pored Zlatana je kao minijaturna cackalica... to nikako nije dobro.
    Tesko da je pored Zlatana neko bar na bar ali bas ovoliko... treba se nositi sa alama.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Zlatan je zivotinja



      New meeting today between Juventus and Raiola to finalize last details about Pogba deal (@DiMarzio) #MUFC
      Pereira, Vilson, Kin i Januzaj na pozajmice
      sigpic

      Comment


      • Januzaja obavezno u Sandrlend, Vilson i Kin po meni trebaju u Cenpionsip, dok za Pereiru nisam siguran gde bi ga poslao.

        Air evo ih sa treninga:
        sigpic

        Comment


        • Ja sam bio siguran da ce zapneti na pripremama i da ce se napraviti konekcija izmedju Andreasa i glavnog trenera ali evo i treci trener ga nekako ne vidi u timu...
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Srdjan Srki bas ta mi je fotka
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Sad sam tek procitao da Bastian nije bio na treningu, je li on jos uvek na odmoru ili Mou definitivno ne racuna na njega?

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ja ne mogu da verujem da su i reklamu napravili...

                  Comment


                  • Adidas se placa sve ovo

                    Last edited by Ser Deni ®; 28-07-16, 17:52.

                    Comment


                    • Adidas se ponasa kao da samo dva kluba sponzorise, samo su im Real i Mancester bitni

                      Miranda po ocekivanjima

                      http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...aksimovic.html
                      sigpic

                      Comment


                      • Dakle 110 miliona eura ukljucujuci i Rajolinu isplatu, sve je ovo Di Marzio, da ne postavljam tvitove zbog ovih sto koriste tt

                        The most expensive transfer of the business of football history is about to be defined. TheJuventus is ready to greetPaul Pogba , which in turn is going to return to Manchester Unitedafter four years at Juventus. A gain that's dramatic, when you consider that the French had arrived in Turin on a free transfer: after the agreement reached between the two clubs will be about 110 million gross collected by Juventus, with the figure that also includes component on mediation - ie commissions confidential agent, Mino Raiola

                        The percentage of the sale of the player card will be borne by the United and all the details of the total cost of this operation will be announced on the historic statement that it will publish its own Juventus in the coming hours. The net figure will therefore be lower than the 110 million which has been discussed these days (which should therefore be just over 100), while the gross profit will be around right around 110 million - and so will exceed the cost of the Real madrid for Bale in 2013, one for Cristiano Ronaldo and also the very recent for Higuain. Latest details to file for Pogba at United are now only await the official announcement.
                        92,5 miliona funti

                        Considering that money ain't no thing to Man United landing a 23 year old with Pogba's skill set & marketability is a great move
                        sigpic

                        Comment


                        • Na kraju mnogo manje nego sto se ocekivalo, ako su tacne informacije.
                          Evo i Norvud zapratio Pogbu.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo kazu ovu frizuru na reklami je imao jos tokom Eura, znaci da je odavno sve bilo zavrseno, a i ne bi Juventus nikad kupio igraca za 90 miliona eura da nije znao da ce dobiti velike pare od Pogbe. Mancester ima vise dovoljno novca za transfere, ali bi bilo idealno ako je Adidas barem pola para sibnuo
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja ne pamtim ovoliku invaziju na twidzi Evo i atleticarski Bog sada salje poruku Zlatanu.
                              Sezona jos ni blizu a fanovi (vecine klubova) vec pucaju od iscekivanja.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X