Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Carlos fucking Fierro ? Zuma takodje cudomoviste na FM2012, onaj brazilac Adryan isto Meni najjaca bila 12ka, svake godine mi je sve losija i losija, posebno kako se igraci krecu

    Comment


    • FM 10 , vodio sam Totehnem , posle 8-9 sezona , odluce se da stadion ne bude vise "Vajt Hart Lejn" , vec moje ime i prezime , i ne dozive da vidim to , prejebo sam save.

      Dakle i ja se prijavljujem za posao menadjera u Unitedu
      Samo bez menjanja ime stadiona

      Comment


      • Fijera sam jedva doveo u Zvezdu, ali se isplatio jer je on najzasluzniji za te silne evropske trofeje. Posle mi je dosadilo pa sam ga prodao Realu za 90 miliona. Svakog ljeta bih promijenio barem 5-6 nosilaca i dovodio nove.

        I meni je FM 12 najzabavniji, nije najbolji, osmica mi je najbolja jer je nekako najteza.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          A Carlos fucking Fierro ? Zuma takodje cudomoviste na FM2012, onaj brazilac Adryan isto Meni najjaca bila 12ka, svake godine mi je sve losija i losija, posebno kako se igraci krecu
          Adrijan bas propao, isao na silne pozajmice iz Flamenga - Kaljari, Lids a sada je u Nantu. Jos na tim pozajmicama nije nista ni igrao.
          sigpic

          Comment


          • Pa i Fijero se nije bas prolsavio

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Ovaj Erik bas resio da postane komicar?!

                Anatoli Todorov!!!!

                Ko njega nije dovodio, taj nije igrao menadzera i nema pravo da bude menadzer naseg kluba!

                Dovedes Zaratea u Zvezdu kao i Kavenagija, moze i Paoluci iz Juvea i to je
                Last edited by l1m4r; 22-12-15, 14:47.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Fernando Cavenaghi moj prvi utisak kad neko spomene menadzer...Spartak Moskva 11 miliona eura

                  Svi samo pricaju u Joseu i Unitedu,Pep zaboravljen
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • U toku je sastanak Vudvorda i borda oko VG-ove buducnosti.

                    Akane, niko ne prica jer su u igri kako stvari stoje Siti i Celzi. Nece covek koji uvek ide linijom manjeg otpora doci sad u Junajted. Ko ga... Jedva cekam Etihad za par sezona...

                    sigpic

                    Comment


                    • Insistiras na najdrazoj mi proslavi u istoriji fudbala

                      Nemoj to linija manjeg otpora,naljutio mi se malo moj Bogi na tu konstataciju...salim se normalno,ali identicno sam rekao
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pa ono jeste, Barsa i Bajern nakon triplete jesu bili porpilican izazov.

                        Nemam ja nista protiv njega, sve je to legitimno sto on radi. I Anceloti je isti. Pa i Murinjo donekle, sa tim da je on malo ipak otvoreniji za izazove. I Ferguson/Venger nisu mrdali iz svoje sigurne zone. Zasto bi covek sebi kvario reputaciju/CV radeci neke teske poslove? Da je veliki trener/menadzer jeste. Da je inovator u neku ruku, jeste. Ali igra na sigurno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Pep nece ici protiv sebe, to je vise nego jasno. Vodice on i PSZ jednog dana, ne sumnjam uopste.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nego razmisljam, ako dodje Mo, valjda nece dovoditi onog psiha Fariju sa sobom...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Ovaj Erik bas resio da postane komicar?!
                              Breaking News!

                              sigpic

                              Comment


                              • Stvar ugla iz kojeg gledas. Meni bi bio izazov da od Sitija napravim 23. prvaka Evrope ili 24. ako sreca bude naklonjena PSZ u skorijem periodu(od Arsenala takodje ali nije se odlucio za to). Radili su i drugi u Bajernu i imali uvek najjaci tim pa od Otmarovog prvog mandata niko nije vezao 3 titule.

                                Siti ima para ali daleko od toga da odskace u ligi + sto su najstarija ekipa lige i sto mora dosta toga da se promeni.

                                Nije u Juventus otisao a svaki klub u PL je ogroman izazov trenutno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X