Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je valjda kada se od fudbalskog kluba pretvoris u kompaniju orijentisanu ka bolesnom profitu i marketingu. Otprilike to su postali postulati modernog Junajteda.
    sigpic

    Comment


    • Vidis Erice da otkad je otisao Fergi, najbitnije je samo pretplatiti bilo kog igraca. Jer ce nam se isplatili..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Marketing kazes?

        sigpic

        Comment


        • Ibrahimovic ce biti tu godinu ili dvije, Entoni ce brzo ponovo imati svoj broj ako ga zeli, mada bih ja radije da se drzi 11. ALi ne treba se zavaravati, Vudvord nije Gil i izvlacice svaku funtu, a Ibrahimovic ce mu najvise donijeti ove sezne(uz Pogbu ako dodje) i to je cinjenica.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Vidis Erice da otkad je otisao Fergi, najbitnije je samo pretplatiti bilo kog igraca. Jer ce nam se isplatili..
            Ne bih rekao da je to bas tako. Mojes je pretplatio 2 igraca jer nije imao nikakvu transfer strategiju, klub na celom organizacionom planu bio u rasulu odlaskom Gila, potrosilo se celo leto na Fabregase i sl i na kraju su oba dila bila panic buy.

            VG je u prvoj sezoni pretplatio neigranjem LS dok je u drugoj rekao bih sve placeno manje vise koliko vredi, osim Marsijala, ali to je bila cena da bi ga uzeli tada, u tom trenutku, jer su njega svi velikani pratili. Da je ostao u Monaku ko zna gde bi sada bio. Vrv ne kod nas.

            Mo je za sada pretplatio samo Bejlija, tj platio mu je klauzuli. Pogba toliko vredi na danasnjem trzistu i da ga pokupi Real platio bi ga isto. E sad, veliki deo kolaca za Mina je pretpostavljam nuzno zlo da bi ovaj gurao transfer na nasu vodenicu.
            Last edited by ExEric; 24-07-16, 10:06.
            sigpic

            Comment


            • Stigle pare za Rajolu

              sigpic

              Comment


              • Od vajkada je broj 9 bila namjenjenu napadacu, igracu sesneterca, koji je kralj tog prostora, a ne nekom krilnom napadacu, mali treba da bude zahvalan sto ce igrati sa Ibrom, bolje mu je da upija, a ne da kao picka place radi broja.
                I Ibra nije oteo broj, nego je uzeo sto mu pripada, pravda za Ibru!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Po meni jedino, ispravno... da lepo Zlatan vrati 9-ku. kol`ko danas. Klub vrati novac svakom ko donese novi dres sa Ibrom na 9. i to je to.
                  Ili dati decku 2/3 miliona eura kao vid izvinjenja. Svaki drugi oblik resenja mi je sranje.
                  Meni je to da ga sad` kao nesto ubedjujemo kako je i 11. "super broj" grana jos niza od ove na koju padosmo ovim problemom.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Od vajkada je broj 9 bila namjenjenu napadacu, igracu sesneterca, koji je kralj tog prostora, a ne nekom krilnom napadacu, mali treba da bude zahvalan sto ce igrati sa Ibrom, bolje mu je da upija, a ne da kao picka place radi broja.
                    I Ibra nije oteo broj, nego je uzeo sto mu pripada, pravda za Ibru!
                    Gotovo! NAJVECI je presudio!

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Po meni jedino, ispravno... da lepo Zlatan vrati 9-ku. kol`ko danas. Klub vrati novac svakom ko donese novi dres sa Ibrom na 9. i to je to.
                      Ili dati decku 2/3 miliona eura kao vid izvinjenja. Svaki drugi oblik resenja mi je sranje.
                      Meni je to da ga sad` kao nesto ubedjujemo kako je i 11. "super broj" grana jos niza od ove na koju padosmo ovim problemom.
                      To se nece desiti, meni je samo nejasno kako mu nije neko rekao da mijenja broj, kako se s njim nije pricalo? A poslodavac odredjuje brojeve, on je zaposleni i sigurno nema klauzulu u ugovoru kojom mu se garantuje broj devet. Cak sam prilicno siguran da njemu licno nije nikakav problem, ali njegovom timu sigurno jeste. Ko zna koliko su planirali to AM9 i koliko su ugovora sklopili zbog toga. I to je neozbiljno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kome se izvinjavati, sta je taj Martijel ucinio za Mancester, Rajan Gigs donjeo 13titula i par LS i otjeran iz kluba(neka je i za njegovo i nase dobro) i ovaj sada nesto se ljuti, kada sam ga prosle godine vidio sa brojem 9 paralo mi oci, i kontao sam cim dodje spic, oteti mu, i to se uradilo.
                        Puno umisljaju ovi klinci, dobiju pare ogromne i onda se kurobacaju, kada bude doprinjeo osvajanju titule onda ce dobiti postovanje, a ovako doprinjeo plasmanu u LE, Ibra Bog Mancestera!
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Lako se tebi Mando zajebavati

                          Koga boli:
                          Ja sam dosao u klub. Uzeo broj 9. Sreca mi bila naklonjena ima neke magije u tom broju... , postao sam bitan igrac za klub, postao sam svetla buducnost kluba - svidja mi se to. Dao sam neke mnogo lepe i vazne golove i navijaci me vole, pocinju da se "kunu u mene". Eto vec sam dugo i ja domacin u klubu, super mi je. Matori Luji ode al` dosao mi Jose - super i on mi rece kako sam dobar i da mogu mnogo da postignem... Nista ja se pozdravi sa najmilijima i odo` na EC a tamo malo me Didije zajebavao ali dobro... kod kuce mi je najlepse. Jos samo da malo odmorim na moru i pocinje mi ludilo.
                          Ulozio sam i u svoj novi brend "am9" i to me kostalo dosta... jer to je ceo tim radio dugo, planirao, ispitivao... nadam se i tom poslu.
                          Stiglo pismo od kuce... nisam taj broj, dosao neki baja pa ga uzeo...
                          NE NE NE NE !
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Zlatan jbg

                            sigpic

                            Comment


                            • Ako Marsijal nije uradio nista za Mancester, sta je tek Ibra uradio ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Mandusic se ne zajebava, na EURU je AM9 mislio o brendu vise nego o reprezentaciji, Ibra ce njega izvesti na pravi put, neka uzme broj 99, samo sarne narod jos jednu 99 na dres, eto rjesenja.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X