Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Šta će vam, Sančez je Pele lično za njega.
    Ma zajebajem se. Ne bi njega spesl translejtor nikad Arsenalu prodao
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Osvojili bi ligu pjeske sa Martijalom, ali sto kaze Srdjan ako je ljut, nije lud
      sigpic

      Comment


      • Poredis formiranog igraca i "dete".
        Za dve / tri godine "Chile" moze samo da se sagne, podudla i izmami osmeh Anthony-u.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Bas mi tesko ovo da razumem, mozda vise nista nece biti OK.
          K`o kada te riba prevari ili flertuje sa drugim na tvoje oci a ti sad` treba da nastavis vezu. Kako ?
          Al` koji je debil dozvolio da Zlatan odabere 9.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Odo` nekog da razbijem, vidimo se sutra.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Vidim vecina vas krivi Zlatana za broj. Zar nema neko od nadleznih u Unitedu da kaze druze taj broj je zauzet?

              Moje misljenje je da Zlatan tu nije kriv. On je trazio 9-ku dobio je iako je bila zauzeta. Pa majku mu ne mozes samo tako doci u ozbiljan klub i uzeti broj koji je u upotrebi...

              Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
              Last edited by Rossonero; 23-07-16, 23:03.

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Poredis formiranog igraca i "dete".
                Za dve / tri godine "Chile" moze samo da se sagne, podudla i izmami osmeh Anthony-u.
                Pa neka ga kupe onda za dve-tri godine, sad im ne treba.

                Comment


                • Ako je stvarno tacno ovo za Marsijala dno dna smo postali kao klub.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva glupost na bezgranično nivoa. Dileje.

                    Comment


                    • Jedino da mu prodaju pricu kako je 11 mnogo bitniji broj u Junajtedovom folkloru od 9. Mada opet nije ni to poenta, vec da su se prema njemu poneli...bolje da ne kazem kako i na koji nacin.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne cini mi se kao neko ko bi zbog ovakve situacije trazio transfer...ne izgleda kao neka primadona da se ljuti ako ne dobije tortu za rodjendan... Ali opet nekako mu ne bih ni zamerio ako zatrazi.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Šta će vam, Sančez je Pele lično za njega.
                          I onako ga nikada nisam previse cenio. Tako mi je to poredjenje obrnuto nekako.


                          Ajde bre ljudi na kraju krajeva, koga boli uvo za brojeve?!

                          Jeste lose sto se uradilo, ali nije Ibra tu kriv vec klub. A kao klub padamo i padamo...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Nije poenta u transferu vec u postupku prema njemu. Kako je klub koji se dici da je najveci na svetu ispao jako sitan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije klub ispao sitan, vec to onda vise nije klub.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ako Buhafsi kaze da je uznemiren, onda je uznemiren. Pa cak ga Martijal prati na twu za razliku od Mancestera kojeg ne prati vise ni na twu ni na instagramu. Ali Buhafsi kaze da ne zeli da ode, to je pozitivno u cijeloj prici. Ne vjerujem da bi bio problem da su ga pitali, zamolili ili sta vec, Martijal se do sad pokazao kao neko ko sve daje za ekipu i ne lici na egomanijaka, ali ne treba zaboraviti da je on samo dijete jos uvijek. Ima 20 godina, i njegova reakcija, njegov bunt je vjerovatno impulsivna. Da je 11 mnogo vaznija od devetke u Mancesteru jeste, ali pokrenuo je sajt, ma cijeli brend AM9, ali on moze da bude AM9 i noseci 11, i CR7 je u Realu u jednom trenutku bio CR9, a i Best je nosio 11 u Mancesteru. I on zaista nije devetka, ali to je njegov broj. Nije odjeban kao Januzaj i dat mu je neki nebitni broj, vec jedan od dva legendarna broja u klubu, to je bitna stvar. Na kraju krajeva on je radnik u fudbalskom klubu, fudbalski klub odredjuje brojeve, ali da je zasluzio mnogo bolji tretman, itekako jeste.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X