Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brojevi su privremeni, ali Zlatan je izabrao devetku, znaci da nije bila zauzeta, ali ako ga nisu pitali onda su idioti. Ipak Zlatan je trebao da uzme sedmicu, ako je Martijal zelio i dalje da nosi devetku. 11 je legendarni broj u Mancesterovoj istoriji, ali treba i mora da ga pitas. I ako se ne slozi da mu ostane, to je njegov boroj, on je nas najbolji ofanzivac, on je igrac za 10+ godina.
    sigpic

    Comment


    • Veliko nepostovanje prema Marsijalu koje definitivno nije zasluzio.
      sigpic

      Comment


      • Njemu smeta zbog brenda AM9, pa nosi 11 i u reprezentaciji, ali marketing je bitan. Vec je u prodaji Ibrina devetka, tesko da sad ima vracanja, treba ispeglati situaciju.
        sigpic

        Comment


        • Ja bi isto pizdeo, pa da je dosao Maradona,Mesi,Ronaldo... sve u jednom telu a ne Zlatan. Ne umanjuje Zlatana kao giganta al` ne moze to tako...

          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Njemu smeta zbog brenda AM9, pa nosi 11 i u reprezentaciji, ali marketing je bitan. Vec je u prodaji Ibrina devetka, tesko da sad ima vracanja, treba ispeglati situaciju.
            Pa lakse je vratiti ljudima lovu za Ibrinu 9-tku... jer koliko je vec prodato Martialovih 9-ki. Treci igrac brend u svetu.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Ko zna koliko je do sad prodato Ibrinih dresova. Mancesterovi navijaci i Ibrahimovic, ne smijem ni da zamislim koliko njih zeli taj dres.

              Marotta and Paratici continue to work to define the details of the agreement with Manchester United for the transfer of Paul Pogba to England. Mino Raiola remains by the player’s side in Miami, in anticipation of the conclusion of the deal between Juventus and United.
              sigpic

              Comment


              • Bas mi je zao, bas pizzzzzdim, nekom bi glavu odvalio sada...

                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Haha....dođe čovek i kaže ja ću 9, ok nikakav probelm evo tebi devet, ko šiša ovog što je već nosi, da je rekao da hoće da brani, verovatno bi prodali De Heu.

                  Comment


                  • Treba da mu se vrati broj, ako ga niko nije pitao i ako se nije slozio da uzme 11 onda je to amaterizam i neozbiljnost.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mnogo vise dresova ce prodati Ibrahimovic i Pogba(ako stigne) sledece sezone, ali to ne opravdava odluku da bez pitanja promenis igracu broj. Pa i taj Ibrahimovic kad je vec toliko samouveren da kaze izabrao sam devetku sto nije bio jos malo veca faca pa trazio Runijevu desetku da vidim kako bi mu je dali.
                      Takodje AIR bas pizdim zbog ovoga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Transfer rikvest odma sad odma i u Arsenal
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Samarace Ibra i Runija na terenu i u svlacionici ako ovaj bude pokazivao kurcobolju, ne boj se.

                          I chose the number 9 @manchesterunited
                          https://www.instagram.com/p/BIIjsNLA...tanibrahimovic

                          Martial nikako nije zasluzio da ne bude pitan ako nista drugo. Jer je momak stabilan, normalan, ako mu nista nisu rekli velika sramota. Ali sta da ocekujes kad klub vraca Pogbu, sramota do sramote.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozda je ljut ali sigurno nije lud.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Transfer rikvest odma sad odma i u Arsenal
                              Šta će vam, Sančez je Pele lično za njega.

                              Comment


                              • Velika neozbiljnost sa strane Uniteda prema Martialu.

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X