Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kakav je to cirkus sa nasim dresovima, preko tt sam, a bat pri kraju, ali gledala sam ovaj mec Bajern-Siti pre par dana i mogu da kazem da nesto ruznije od bavarske opreme nisam videla skoro. Na ovoj slici cak i ne iz gleda tako...imali su valjda onda i crvene sorceve i cini se mnogo vise bele na dresovima.
    Meh.. Adidas.
    Last edited by miloolja; 23-07-16, 14:55.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dok daju 75 miliona funti godisnje u obicnoj bijeloj majici za fizicko mogu da igraju
      sigpic

      Comment


      • Nemam nista protiv bele majice, ali nekako je normalno da se komentarise i dizajn, pogotovu kada te bombarduju sa novim kitom sa svih strana, volimo da nam je oku lepo..... No, Adidas nikada nije bio nesto poznat po nekoj eleganciji, naprotiv.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Danas....Pogba....nista?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Danas....Pogba....nista?
            Cuj nista...

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1529345

            Comment


            • Najveci sve zna

              Paul Scholes:


              'I just don't think he is worth £86m,' the ex-England international told Sport Witness.

              'For that sort of money, you want someone who is going to score 50 goals a season like (Cristiano) Ronaldo or (Lionel) Messi.

              'Pogba is nowhere worth that kind of money yet.'

              Scholes' memories of a young Pogba are an exciting talent who expected too much, too early.

              'He was a very talented young player, I played with him and I knew how good he was,' he said.

              'He played for the first team maybe once or twice, but from my understanding he was asking for too much money.

              'For his age, he was asking for far too much money, that too for a player who hasn't played first team football.

              'OK, he has gone on to great things. I think certainly there has been a lot of improvement. He needed to improve if he is going to be a player worth £86m.'
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Imamo potencialno veliki problem iz nicega... glupe greske ili previda.

                  Naime Martial ima 9-ku od kada je kod nas i poceo je biznis pre 10-ak dana, fotku sam okacio "am9"...
                  medjutim taj broj juce dobija Zlatan ??????
                  Anthony na odmoru a Ibra ko zna kako uzima / otima broj 9 !
                  Cija je greska... Mou, neko iz kluba... nadam se da ce biti pozitivnoo reseno.
                  Mogao je Zlatan 7. sta i onako mu je broj nudio i Eric... Mems bi razumeo da je to neka kazna za losu sezonu,
                  svakako se mora nanovo dokazivati. Ej jbt. pa ne mozes bez pizdarija cccccc
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Manchester United did not inform Anthony Martial they were giving his No. 9 shirt to Zlatan Ibrahimovic. [RMC Sport] #MUFC
                    Ovo ako je istina onda su stvarno kreteni, pa ne radi se to tako, mogli su sigurno zajedno da se dogovore oko brojeva a ne ovako.

                    Anthony Martial has unfollowed Man Utd on Twitter & Instagram #MUFC
                    Iz njegove reakcije bi se moglo naslutiti da su uradili bas ovo gore navedeno, a Marsijal jos pokrece sopstveni brend AM9.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Ovo ako je istina onda su stvarno kreteni, pa ne radi se to tako, mogli su sigurno zajedno da se dogovore oko brojeva a ne ovako.
                      Iz njegove reakcije bi se moglo naslutiti da su uradili bas ovo gore navedeno, a Marsijal jos pokrece sopstveni brend AM9.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Pre je bilo

                        Fergi > Jedinstvo

                        sad je

                        Ibra > Jedinstvo.

                        Comment


                        • Dobro Brajkic ne moras odma` likovati resice se to.
                          Spoiler
                          Valjda


                          Al` koje sranje... decko nas odma` oladio na Fejsu i ostalim qrcevim multimedialima.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Verujem da su sa njim porazgovarali o tome i da su mu prosuli pricu oko toga sta znaci za Junajted broj 11 i da zele da je on taj naslednik da ne bi ni bilo nekih problema, a ovako kad nam klub vode ljudi koji samo znaju sta je novac a uz to ih ne zanima nista oko ljudskih pitanja mora dolaziti do ovakvih problema. I sad ulazis u sezonu sa ekstra nezadovoljnim igracem koji je inace trebao biti okosnica kluba u buducnosti. Bas prelos potez uprave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zlatan je na instagram stavio, izabrao sam broj 9.

                              Zlatan does what he wants
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Verujem da su sa njim porazgovarali o tome i da su mu prosuli pricu oko toga sta znaci za Junajted broj 11 i da zele da je on taj naslednik da ne bi ni bilo nekih problema
                                Pa definitivno NISU. Jer zasto bi se decko pre nekih sat/dva odjavio od svih klubskih mediskih naloga - znaci protestvuje... a kad` dodje sa mora mozda sve ode u p.m.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X