Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja prevara od igraca je Roho. Kako mi je drago sto ga je Dembele onako obrukao.

    Comment


    • U sustini ocajna utakmica danas, ali treba da izvucemo par pozitivnih stvari iz svega. Prvo Baiji je odlican igrac sa sjajnim potencijalom, Sou je fit da igra 90 minuta i uz to izgleda dosta dobro iako se vidi da je daleko od top forme, Rasford ce ocigledno imati prostora da igra kod Murinja, Mata izgleda solidno na terenu i na kraju kristalno je jasno da Roho nema sta da trazi u klubu, Blind eventualno moze ostati da popunjava roster, a nama je neophodan jos jedan iskusan stoper. Samo ne znam ko bi nam mogao biti dostupan, mozda Miranda ili Garaj.
      sigpic

      Comment


      • Ocu Fontea

        Manchester derby in China could be cancelled
        It wouldn't be a Manchester derby without rain. The match must go on.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          U sustini ocajna utakmica danas, ali treba da izvucemo par pozitivnih stvari iz svega. Prvo Baiji je odlican igrac sa sjajnim potencijalom, Sou je fit da igra 90 minuta i uz to izgleda dosta dobro iako se vidi da je daleko od top forme, Rasford ce ocigledno imati prostora da igra kod Murinja, Mata izgleda solidno na terenu i na kraju kristalno je jasno da Roho nema sta da trazi u klubu, Blind eventualno moze ostati da popunjava roster, a nama je neophodan jos jedan iskusan stoper. Samo ne znam ko bi nam mogao biti dostupan, mozda Miranda ili Garaj.
          Meni je najvaznije danas sto je Sou odigrao 90 minuta i sto se ne boji duela. Januzaj pokazuje dobre stvari na povucenijoj poziciji, Depaj izgleda bolje pripremljen, brzi je, eksplozivniji, ali se s glavom ne pita 1%. Nikad mi nije bilo jasno prodavanje Mate, odnosno ta prica, Mata je najmanji problem poslednje tri sezone. Olicenje profesionalca i covjeka koji uvijek daje maksimum.
          sigpic

          Comment


          • Da, da ovo za Šoa sto kažes, bas se videlo da nema pardona i nikakvu frku od duela, što je ogroman i uspeh i plus.

            Ko je uputio onaj pas iz dubine kroz centar kod gola, kada je Raš (?) preskočio, a Mata prihvatio loptu?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Da, da ovo za Šoa sto kažes, bas se videlo da nema pardona i nikakvu frku od duela, što je ogroman i uspeh i plus.

              Ko je uputio onaj pas iz dubine kroz centar kod gola, kada je Raš (?) preskočio, a Mata prihvatio loptu?
              Najveća prevara, igrač bez pasa

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Najveća prevara, igrač bez pasa
                  Nisam najbolje videla, ali učinilo mi se da je on.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ljudi moji vi ste potpuno nerealni. Covjek promasi deset pasova zaredom, jedan mu prodje od deset, stalno pokusava neke egzibicije sa tim pasovima. Toliko proda lopti, toliko je puta van pozicije, tako lako gubimo balans kad je u igri i kad izlazi u neki suludi presing i povuce loptu, ali ajde da mu se divimo zbog ponekog pasa tu i tamo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam primetila da se iko ovde divio. Ne preteruj.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Neki ga prizeljkuju u sredini godinu dana. Kao da su svi zaboravili one horore i koliko smo golova primali kad je igrao u sredini.
                        sigpic

                        Comment


                        • Niko ga ovde ne kuje u zvezde, ali ti ga bas ocito razapinjes za sta treba i ne treba i nije mi jasno da ti to ne vidis. Ti kad se nakacis igraca bas si pristrasan, nisi objektivan uopste. Ja ne znam o kojih 10 pogresnih pasova zaredom pricas, mora da smo gledali razlicite utakmice, cini mi se da danas bas nije prodavao lopte. Ako neko nadje neku statistiku neka okaci, moguce da sam prevideo.

                          Comment


                          • U prvom poluvremenu je prodao bas dosta lopti, uvijek je Borusija kontru opalila kad bi je izgubio. Ali balans je najvaznije da omoguci vezista, kad je on vezista mi igramo bez ikakve potpore sredine. On je univerzalac, ali ne smije da bude nista vise od rotacije jer je suvi prosjek. Mozda moze DLPa da igra sa tri u vezi, ali sa dva zaista nema sta da trazi, jer je ovo presmijesno.

                            Mourinho asked if it will be just one more signing this summer? "Some times things happen that you're not expecting and you have to react"
                            Pogba izgubljen? Gabrijel dolazi? Ili je jednostavno vidio da od Dzonsa, Roha, Blinda i Erera nema nista
                            sigpic

                            Comment


                            • Miki kako je djuska?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Onako, bilo je dobrih i losih stvari, vidi se da fizicki jos uvijek nisu na pravom nivou.

                                Ali satrijese navijaci Juventusa Di Marzija zbog Gomesa. Bas dosta promasuje u poslednje vrijeme
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X