Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Muahahahaah kakva vest!



    Ali "convinced" ahahahhaha.

    Malo je Erice jedan face, malo brate.
    Pa da, mora da ih je kidao na FM-u svake godine.
    sigpic

    Comment


    • Ovaj jedan tw nalog koji se bavi turskim fudbalom vec 2 meseca prica o interesovanju Junajteda za Marija Gomeza. Ono, nadam se da ce odlaskom VG-a takve budalastine prestati.
      sigpic

      Comment


      • Evo Mitena

        http://blog.paddypower.com/2015/12/2...iteds-manager/
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Pa da, mora da ih je kidao na FM-u svake godine.
          Pazi ja sam na FM-u mnogo zajeban igrac. Tako da i ja imam opasne sanse da vodim United. Osvajao sam LS i titule bez poraza a nisam "varao".

          Nije problem Gigs pod uslovom da dolazi Pep na kraju. Ako se ceka on. Ako on ide u Siti, nema sta uzimas Murinja ili nekim cudom juris Simeonea. Ne moze bre Gigs da dobija sansu u ovom trenutku nikako. Stvarno mi nije jasno kako su zaslepljeni ljudi toliko romantikom.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Citao sam price da je Murinjo dogovoren, ali nece da mu debi bude protiv Celzija i da je ovo za Stouka i Celzija zbog toga znaju da nema sanse da prezivi obe

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Pazi ja sam na FM-u mnogo zajeban igrac. Tako da i ja imam opasne sanse da vodim United. Osvajao sam LS i titule bez poraza a nisam "varao".
              I ja se prijavljujem, gazim na FMu. Dovedem Laporta, Fekira i Grizmana i pjeske osvajam ligu. Mislim da sam dovoljno jak kandidat za klupu Junajteda u ovom trenutku. Jedini problem mi je kad dodje igrac da se zali posaljem ga u pm, ali opet oni na terenu nekako uvijek fino odgovore iako je ponekad moral slab.
              sigpic

              Comment


              • Gledam kao potrosio je 200m, nista nije uradio. Sad treba jos 200m da potrosi i opet nece nista uraditi. Ako vec ostaje do kraja sezone neka potrosi jos 200m kako ih je potrosio do sada.

                Ako ce se dovesti igraci kao su So, Erera, Marsijal, Snajderlin, tj igraci takvog kvaliteta i potencijala samo na drugim pozicijama, ja stvarno nemam problem da mu se da jos 200m. I da ne uradi nista i da dodje neko drugi, samo bih voleo da se zamisli bilo koji trener koji se spominje sa nama sa Andersonom, Kleverlijem i tako jos nekim igracima i ovo sada...

                ps: Vladane

                Oteram ih i ja, posaljem u rezerve, i dodje i izvini mi se sto sam ga naljutio, cak trazi i smanjenje plate. ja za menadjera!!!!
                Last edited by l1m4r; 22-12-15, 14:18.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • A i zaradjeno je dosta od transfera, ali ljude uglavnom boli kurac. Da ne pricam kakav je sad platni budzet, nego nista dobro nije uradio, sve je lose, tako je lakse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam na FM2008 sa Srbijom osvojio SP a glavni igrac mi je bio Danijel Aleksic, naravno bez varanja. Tako da bacite te vase uspehe u vodu slobodno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa Brentfordom osvojio sve zivo nakon 5 sezona, na FM2012

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Dekard View Post
                        Ja sam na FM2008 sa Srbijom osvojio SP a glavni igrac mi je bio Danijel Aleksic, naravno bez varanja. Tako da bacite te vase uspehe u vodu slobodno.
                        Moram da upalim stari komp Da vidis kako je to kada je Zvezda ekipa koja ima najvise osvojenih LS posle 40 godina vodjenja.

                        Vladane, nista nije zaradjeno sta pricas ti?! Nismo mi prodali ADM, Evansa, RVP, Cicu. Svi su otisli free...
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Sa Zvezdom imam save do 2022. godine na FM 12. Svaka liga osvojena, deset uzastopnih kupova, tri LS, cetiri Superkupa Evrope, tri puta svjetski sampion i i dvije LE. Vodio sam i Francusku na Mundijalu 2018. i osvojio titulu. Zvezda cetvrti klub na svijetu po rankingu. Varanja bez naravno.

                          Ako ovo nije dovoljno da mi daju da probam na klupi Junajteda ne znam sta jeste.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam imao ubitacan poker napadaca u Junajtedu na 2008-ici

                            Spoiler


                            sigpic

                            Comment


                            • Niko kao To Madeira nekad davno na CM, a 2007. Serman Kardenjas. Mozes da ga dovedes u Zvezdu, mozes u Mancester, svejedno se sprda covjek. A te 2007. uvedes Korija Evansa u prvi tim i on postane najbolji vezista na svijetu
                              sigpic

                              Comment


                              • Da, da, Kardenas, gde se njega seti .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X