Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Ne razumem zasto Juventusovi fanovi toliko hejtuju Junajted, pisu kako bi im bilo draze da ide u Real, razumeo bi ih kad bi hejtovali odlazak Pogbe generalno ali ovako mi bas nije jasno.

    Tapatalk
    Evo meni bi draze bilo da ode i oproba se u PL nego da ode u Real.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Sve je to ok i legitimno, meni je samo nejasno kad su ljudi postali toliko zaslijepljeni i poceli da potcjenjuju Murinja. Najvece Mancesterovo pojacanje je Murinjo, jer kad imas Murinja i pare onda maltene mozes da dovedes 95% igraca, on ima taj status da vecina fudbalera zeli da igra za njega.
      sigpic

      Comment


      • Ma nisam mislio ni na koga ovde sa foruma, nego generalno citajuci twiter i njihov forum. Meni je nekako neshvatljivo da ljudima nije jasno da je Junajted jedan od najvecih fudbslskih klubova, jeste da je malo posrnuo u poslednjih par sezona ali zato se i pravi ovakav projekat da se klub vrati tamo gde i zasluzuje da bude.

        EDIT:
        Vladane pa ti igraci u Madridu i jesu na prodaju, tako da ne vidim razlog zasto ne kupe jednog od njih ako ih vec zele. Jedino ako misle da bi im Dzejmsa u trampi Perez racunao 40 miliona, onda su cisto u zabludi.
        Last edited by srdjan_sl; 21-07-16, 11:22.
        sigpic

        Comment


        • Pa da, to ni meni nema logike, ali oni vjerovatno misle da je lakse doci do Dzejmsa kao dio Pogbinog transfera. Mozda bi Perez bio popustljiviji tada, tipa evo vam Dzejms i 60 miliona, ovako trazi 80, nemam pojma
          sigpic

          Comment


          • Anthony Martial named most valuable U21 player in world in Soccerex report. 2 Sane 3 Sanches 4 Alli 7 Rashford 9 Iheanacho.
            Kako odvratna i iritantna osoba Mino Rajola

            There is no deal done regarding Paul Pogba, lots of bla bla bla.
            sigpic

            Comment


            • Tacno treba da se ugasimo kao klub kad smo dozvolili ovom masnom gadu da radi ovo sto radi

              Romano

              Pogba deal is not done yet because Man Utd and Juve are missing agreement for Raiola's fee, as said yesterday... normal his tweet
              sigpic

              Comment


              • Vas je uhvatio kao odabranu ovcu za sisanje.

                Moze kako hoce i sta hoce!

                Comment




                • Laganice.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • There is no deal done regarding Paul Pogba, lots of bla bla bla.
                    Ja ovde vidim samo hocu svoje pare.

                    A koliko Real jadno zeli prikazati Junajted je vec smesno, pa ako mu je vec tolika zelja da igra za vas, iako se uveliko pricalo da je fan Barse, onda lepo platite i odvedite ga u Madrid a ne samo da lecite frustruacije preko novina, bas tuzno...
                    sigpic

                    Comment


                    • Rosso & Aki za ova dva vasa posta... a dupe bi dali da ste u nasoj poziciji i da imate nase probleme. Cuj ovce
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Kakva je smejurija bila po nama i kako smo sve nazivani kada smo doveli Marsiala, sad` kada bacis pogled na komplet sliku tog igraca (a kratko je u klubu) i na sve sto on donosi...
                        JEZIVO DOBRO ZA TIM, JEZIVO UNOSAN POSAO ZA KLUB.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ajde da dovedemo Dzejmsa i Matuidija i da ostane 50 miliona za Marija

                          El Confidencial - Woodward told Mendes on Monday: Expect €65m Man United bid for James Rodriguez.
                          El Confidencial have been very good down the years on Madrid exits. But this may well be PR. Madrid don't want to sell, worry over FIFA ban.
                          http://sportwitness.co.uk/woodward-t...ed-bid-client/
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja bi vala krhnuo 94m klauzulu na Pipiti, a za ovog budalasa ne bi dao ni 20 m, a kamoli Riaoli tolke pare.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • 145 za Pogbu je ludost, te pare bih dao samo za Bejla, Nejmara i Grizmana, ljude koji ce imati brdo golova i asistencija, jos za te pare mozes da dovedes Gomesa, Marija i Matuidija ili Dzejmsa, Marija i Matuidija. Jaci bi bili sa ovom trojicom duplo nego samo sa Pogbom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa kako, pametnije dati 94 miliona za Iguaina, nego 120 za Pogbu....ali kada bi se igrazli žmurke

                                Comment

                                Working...
                                X