Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda sjajan trening sa kojeg su i ove sveze fotke. Najvise mi se dopadaju one dve sa Runjavim u sendvicu.
    Inace kod nas "crno" je zavladalo... ponovo. Super. Svi znamo sta nam je bilo i kakvu je srecu donelo to u vidu Dwighta i Andya. (Gledam to kao neki predznak )
    Pazite vi:
    Anthony, Rash-Rashko, Eric, Chris, Timothy, Axel... za koji dan Paul, iz prikrajka Mems... svi oni su ZLATO! Marsial vec razbija i igracki i ekonomski a ni Rashko nije daleko...
    E da, a kad dodje Tahith sa onom Valderama frizurom, ma idi breeeee
    STRASNO = BRUTALNO. Bas me ovo raduje i pali za naredne sezone, malte ne nemamo sta da brinemo.
    Last edited by AIRBORNE; 21-07-16, 07:32.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment




    • Da nastavimo tradiciju da nam igrace potvrdjuju frizeri, radnici iz MU prodavnica i slicno.
      sigpic

      Comment


      • Da malo predahnemo od transfera.

        Comment


        • Bio pres upravo



          Mourinho: “The best suits are the suits by measure. They’re better than just going to the shop and buying one that may or may not fit."
          sigpic

          Comment


          • Pa postavio sam to

            Inace Borusije je nebitna, tacno se vidi da mu ide na kurac sto mora da je u Kini
            sigpic

            Comment


            • Da, da isbrisao sam post.

              Rekao je da gledaju 3 veznjaka - Pogba, Blejz, Andre? Narqvno ne da kupe sve, nego to su mu opcije.
              sigpic

              Comment


              • Ja i dalje mislim da Pogba nece otici. Razvlaci se previse ova prica, a ako ne dodje do transfera do kraja meseca onda ce poslednji dan biti paklen. Vlajko rece da je glupo sto su dali legendardnu 10-ku Pogbi, to sam i ja pricao vise puta prosle sezone, jer se moglo ocekivati da ce ga sasuti ponude na sve strane u narednim godinama. Bio sam ubedjen da ce tek sledece sezone on otici iz Juventusa i pojaviti se ovakve spekulacije ali eto desilo se godinu dana ranije. Videcemo sta ce biti, svakako se mogu dovesti 3-4 dobra pojacanja za te pare ako dodje do transfera, ali ne moze se osvojiti LS a da pri tome prodas najboljeg igraca i onda da se nadas necemu. Jbg to tako ne ide.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Optimistični navijač Juvea.

                  Otišao je on već, ne brini se.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Optimistični navijač Juvea.

                    Otišao je on već, ne brini se.
                    Uvek optimista bio
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Previse pouzdanih likova javlja, Agresti, Di Marzio, Kasls, Gazi, sa svih strana znaci, tako da sigurno imaju informacije od Rajole. Taj zna kako da igra i sto je najvaznije zaradi. Jos sad Gardijan kaze da Juventus vodi bitku sa Evertonom oko Muse Sisoka za 35 miliona funti, to su ogromne pare za Juve, ako dobiju 100 i kusur miliona dovesce jos 2-3 pojacanja sigurno. Veliko je nezadovoljvstvo navijaca Juventusa inace.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo sto kaze Vladan, preivse pouzdanih novinara su vec javili... a juce Erik i Air postavili neku izjavu Marote gde ja nisam nigde na drugom mestu video, sta znam

                        Comment


                        • Pa naravno da je nezadovoljstvo bas zato sto kad pomislis da si bas ozbiljan klub spreman na osvajanje LS, doveo 4 odlicna pojacanja za 20-ak dana, i onda prodas najboljeg igraca. Apsolutno razumem to nezadovoljstvo. Pratim ja Di Marzia i on je za mene najpouzdaniji, ali nista do ne vidim "Officiale"
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Iako se nadam da ce Real uci u pricu, Real je ubacen onog trenutka kad je nastao spor ko da plati Rajoli 25 miliona, Juventus trazi da Mancester plati, sto znaci da transfer treba da iznosi 145 miliona, Mancester zeli da se plati Rajola u tih 120 miliona koliko nude. Mozda se samo Rajola igra i izvlaci neki nenormalni ugovor za Pogbu u Juventusu, ali cisto sumnjam, zapeo je da bude najbogatiji agent svih vremena, Vudvord ga bukvalno obasipa parama ovog ljeta. I najfascinantnije od svega je sto njegovi igraci idu tamo dje on zeli, odnosno dje je njemu najisplativije. Naravno ovolike pare pomazu, Mancester ako je sve ovo tacno kupuje Pogbine sponzorske ugovore, samo od toga ce dobijati jos cetiri miliona eura preko plate. Kupio je i Murinjova image rights, izvlace se pare na svaki nacin jer marketinski klub je nevjerovatan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne razumem zasto Juventusovi fanovi toliko hejtuju Junajted, pisu kako bi im bilo draze da ide u Real, razumeo bi ih kad bi hejtovali odlazak Pogbe generalno ali ovako mi bas nije jasno.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ne razumem zasto Juventusovi fanovi toliko hejtuju Junajted, pisu kako bi im bilo draze da ide u Real, razumeo bi ih kad bi hejtovali odlazak Pogbe generalno ali ovako mi bas nije jasno.

                                Tapatalk
                                Tako sto je za njih samar da Pogba koji im je najbolji igrac ode u klub koji je trenutno osjetno ispod njih. Lakse im je da ode u klub koji je bolji, samar je da ode u Junajted koji igra LE, to je udarac na Juventus kao fudbalski klub, brend, salje losu poruku. Pritom Real ima igrace koje zele, Dzejms, Morata, u Junajtedu bi zeljeli Martijala, ali ga nece dobiti nikad. Dzejmsa i Moratu bi ponovo mogli da dobiju, plus nesto para vjerovatno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X