Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zajebo sam se ja za platu juce. Pogresnu sam formulu iskoristio. Racunao porez na 210k, a trebao da sracunam kolko je odbijeno poreza da se dobije 210k.

    Tom logikom, ako je neto 210k, stopa poreza 44%, uzmemo 210k*1/0.44=477k.

    Ako ce dobiti platu takvu, ne vjerujem da ce struktura biti takva. Vjerovatno tu ide sign on bonus koji ce biti podjeljen kroz godine ugovora.

    EDIT: Zajebi stvar, ne valja ni ovo gore. A mrsko mi se bas posvetiti da skontam, kako doci do bruto.
    Last edited by maliajnstajn; 20-07-16, 16:02.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • KakVi crni sistemi koji mu ne odgovaraju Vladane, on je sistem. Ali rodjeni 120 ili 130. Ma ima budeš sistem!

      Kakav god da je kancer Run(možda i jeste. ne znam) jel bilo fer šta je i njemu Fergi radio? Koliko je dugo u Unitedu a koliko je sezona igrao kao napadač? Te pokriva malo Skolsa. A možeš i krila. Te u onoj sezoni aj čuvaj Ronalda pošto se Rafaelu slosilo. Pa dovede RVP i digne ga kao da je jebeni Bog.
      Nije problem da Runi ode. Ali je trebao da ode prvi put kada je tražio. Bez obzira što je isplatio taj prethodni ugovor. Ali se matori tada usrao. Kome sada da ga prodaš? Kinezima? Pfff pa neće hteti on da ide.
      Zanimljivo je što na momente on deluje baš kao zver. Tj kada hoće. Sve ostalo je suva ku..bolja.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • 510m turnover. Ma daj jos Grizmana i Mesija

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • 144 miliona eura, 120 Juventusu i 24 Rajoli.

            sigpic

            Comment


            • E sad sve cetiri u vis, zavrsila se sapunica

              Comment


              • Uzas... Ali neka, ovce su za sisanje.

                Comment


                • Kako čudna situacija, čitam komentare po netu, ni jedne ni duge pristalice nisu u potpunosti zadovoljne ovakvim transferom...

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Kako čudna situacija, čitam komentare po netu, ni jedne ni duge pristalice nisu u potpunosti zadovoljne ovakvim transferom...
                    Bas tako. I onda kada prodje 5/6 kola EPL pocece jedna navijacka frakcija po svetu da govori onoj drugoj...
                    Realno je da su obe strane potpuno u pravu.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Evo i Dankana
                      Paul Pogba will be a Manchester United player by the weekend in world-record deal

                      JUVENTUS are confident a deal will be done as Jose Mourinho adds central piece to his Old Trafford rebuild.

                      JUVENTUS are confident of concluding an agreement to sell Paul Pogba to Manchester United for a global-record transfer fee by the weekend.

                      The Italian champions have placed an asking price of €130million (£108.8m) on the head of the France midfielder, who – despite public statements to the contrary – have long planned to sell to finance an aggressive restructuring of their own squad. As reported by Record Sport at the beginning of this month, Jose Mourinho has prioritised the recruitment of Pogba as a means of adding badly needed dynamism to his new club's midfield.

                      The 23-year-old is the last of what the Portuguese coach described as “a nucleus of four priorities, four positions to give a certain balance to the squad” following the signings of Eric Bailly, Zlatan Ibrahimovic and Henrikh Mkhitaryan. The €130m fee Juve are looking for includes a sum of €30m to cover the 30 per cent sell-on clause negotiated by Pogba's agent, Mino Raiola, upon the midfielder's freedom-of-contract switch from Old Trafford in the summer of 2012.

                      Raiola is also seeking an annual salary of over €10m after-tax for his client with personal terms understood to have been agreed in principle with the English Premier League club.

                      The stratospheric figures involved in the deal have worked in United's favour, leading their main competitor for Pogba's services – Real Madrid – to deem the player's current price beyond his sporting and commercial value to them.

                      Madrid president Florentino Perez does not consider Pogba an ideal fit to his Galactico requirements, enabling United to negotiate deals with Juve and the player despite being unable to offer the immediate Champions League football.

                      United's expected spend on Pogba looks still more expensive in the light of Renato Sanches' performances in Portugal's European Championship triumph. The 18-year-old midfielder – a direct alternative to Pogba – agreed to join Bayern Munich for an initial €35m in May after United executive vice-chairman Ed Woodward stalled on increasing his club's earlier offer to Benfica.

                      Bayern secured Renato before the end of the season by offering the Portuguese champions a further €45m in performance-related bonuses. The player's immediate adaptation to major tournament football as Portugal went on to defeat Pogba's France in the Final led to inquiries as to whether there is a release clause in his Bundesliga contract.

                      Hesitancy also played a part in United losing Pogba in the first place. Poached from Le Havre as a 16-year-old in 2009, the midfielder was allowed to run a three-season academy contract down to its final year before Raiola took over as his main representative and advised him to exit.

                      United received just €270,000 in FIFA-mandated 'training compensation' for the teenager – 0.2 per cent of the fee they are now being asked to pay for Pogba. Juve have already invested a part of their expected income on Pogba in recruiting Miralem Pjanic from AS Roma, Dani Alves from Barcelona and Medhi Benatia from Bayern.

                      They are also in the market for a striker, and have an inquired about bringing Gonzalo Higuain from Napoli or new Brazil international Gabriel Barbosa from Santos.
                      sigpic

                      Comment


                      • Otkako je bilo jasno da traže 120 miliona evra bio sam protiv, ali šta je tu je.. Ogromne pare će otići na njega, ali zaista je igračina, s tim da se nadam da ćemo igrati 4-3-3, tu bi se najbolje uklopio.
                        Šta sad, očekujemo li još jednog veznog? Govorkalo se da ćemo dovesti i Matuidija a ne samo Pogbu, mada ne vjerujem. Štoper i Fabinjo na desnog beka (ako je istina da se interesujemo) i sezona može početi

                        Comment


                        • Necemo dovoditi stopera, ostaje Blind, TMF je tu, racuna na Dzonsa i dao je 40 miliona za Baljija, sto se ostalih pojacanja tice prvo sacekajmo na prodaje. Ako ode Darmijan/Valensija dolazi Fabinjo, ako proda dva vezna(Erera i Svajni npr) onda ce sigurno dovesti nekog, nadam se Matuidija. Zoze je i sam rekao, cetiri pojacanja za kicmu, onda dise, posle toga pojacanja samo u zavisnosti od prodaja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Kako čudna situacija, čitam komentare po netu, ni jedne ni duge pristalice nisu u potpunosti zadovoljne ovakvim transferom...
                            Kako ko B(r)a(j)ki. Ja sam recimo prezadovoljan. Ljudi koke pratim na tw, a to su uglavnom ljudi iz Mancestera isto. E za vas, jbg ne znam. Dobra lova, ako se pametno utrosi necete dugo tugovati
                            sigpic

                            Comment


                            • Dakle

                              De Hea

                              Valensija Balji Smoling Sou

                              Snajderlin Pogba

                              Mikitarjan Runi Martijal

                              Ibrahimovic

                              Ili

                              De Hea

                              Valensija Balji Smoling Sou

                              Snajderlin Kerik Pogba

                              Mikitarjan Ibrahimovic Martijal
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo dolazi tj. vraca se Pogba! Zaista ne znam da li da se radujem ili da kukam koliko smo love dali samo za jednog fudbalera.
                                Al` hajde da zaboravimo na sekund Pogbu...
                                Ono sta ja zelim da vidim kod Mou je da je tim vrh fizicki spreman, da trava place kada oni hodaju njome, da tim igra minimum za gol vise, da tim sa lakocom odradi i melje
                                2. do 3. sistema tj. da sa lakocom u sred utakmice menja igru, da mi svaki igrac zna sta radi i zasto to radi, da mi nisu pogubljeni na terenu, da Mou ne gleda sta brani nego da napada, osvaja, da nije omadjijan Runijem da igra svaku (da Mou i klub nadju resenje kako da se pozdrave sa njim), da ova nasa deca + deca koja su dosla sa strane nadju put do prilika i utakmica I JA SAM PREZADOVOLJAN.
                                A ko ce to sve da odradi na terenu, meni svejedno!
                                Ipak treba reci da je era Fergija zavrsena, kao i nase decastvo kada smo sa ponosom isticali neke podatke naseg kluba. Imali smo srecu da je prica nastavljena i do nasih odraslih godina... sve je to davalo nevidjeni sarm i pojacavalo tu ljubav. Ali klub je sada potpuno nesto drugo i sa razlogom. Nije se vise moglo "starim drumom". Pored nas nicu autoputevi a za takve betonske zmije moras imati masinu. Nove masine, nova cena. Ne trebamo se cuditi.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X