Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage..._-Imageandlink

    Stvarno necemo biti mirni sa ovim pricama dok covek, Boze me oprosti, ne skonca
    sigpic

    Comment




    • Totalna suprotnost od Van Gala .

      Ultra defanziva i ubitacna tranzicija.
      sigpic

      Comment


      • ....

        Poduži je tekst, ali vredi ga pročitati >>> The devil and José Mourinho

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Prvi rekao za Pedra i Celsi

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Radi na RMTV
              sigpic

              Comment


              • Znaci ako ne izgubi od Celzija i Stouka(mada ja mislim premale sanse) izgubiti, dali to znaci da LvG ovaj ostaje do kraja?
                Dok ga oni najure ispast cemo i iz borbe za TOP4

                Comment


                • Bolje i to nego da postave Gigsa. Pazi, ja sam za odlazak Van Gala samo ako dolazi Murinjo, u suprotnom neka ga do kraja sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zamisli on sad izvadi 2 iksa protiv Celzija i Stouka, i ostane. A igra se ni malo ne poboljsava, i onda krecu opet porazi, ekipa je izgubila samopouzdanje kao sto vidimo... zasto ne probati drugu opciju?

                    I onako ako ostane LvG ja mislim da ispadamo iz TOP4.

                    EDIT: I da, ako ne uzmu Moua ili Pepa, onda su stvarno idioti.

                    Comment


                    • Gigs mora da ide, dva menadzera, a on ne pomaze uopste, stavise, sve ide ka tome da je on jedan od najnezadovoljnijih i da on hrani Skolsa, a ovaj kritikuje. Skols prica ono sto Gigs misli. Dodje li Murinjo nadam se da ga nece drzati u stabu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako dodje Murinjo, Giggs i da ostane nema sta da prica. A za ovaj ima. Ja ne vidim ni 1% sanse kako da ova ekipa ide unapred sa LvGom...cekamo 2 sezone, nista, nazalost

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Miten nema informacije od odlaska SAFa i posebno Mojesa. Ali definitivno ga vidim u Gigs timu, kao i sve romanticare.
                            sigpic

                            Comment


                            • Muahahahaah kakva vest!



                              Ali "convinced" ahahahhaha.

                              Malo je Erice jedan face, malo brate.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ali mi je prejako kako su Sunes i Karager skocili da kazu kako bi dovodjenje Murinja bila velika greska. Dobronamjerni Skauseri
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X