Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo prvi put vidim.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da, mada mrtva trka sa crnim iz 2008e.

      Elem, jedva cekam Rasha da vidim pod Murinjom.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ajmo ponovo, ko ima android skine mobdro

        https://www.mobdro.com/

        i ima sve, i MUTV, i Skaj kanale, Bein, cak i Arene, sve od sporta sto je moguce Mobdro ima
        Cek, cek, ovo za gledanje preko fona? Tek sada vidim da pise android.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Telefona, tableta, moglo je prije preko emulatora na kompu, sad trazim rjesenje od kad sam na Win 10
          sigpic

          Comment


          • Dobro to se podrazumeva i tableta, al nista ako ne mogu preko ovog od 40"

            Kada igramo protiv Dortmunda u Sangaju, ne videh dobro? U petak?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Spoji telefon sa TVom

              Jep, petak
              sigpic

              Comment


              • Zoze Tuanzebe and Pereira...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Spoji telefon sa TVom

                  Jep, petak
                  E sipak cu da ga spojim. Cime aman?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa preko HDMIa ako ti telefon ima izlaz
                    sigpic

                    Comment


                    • Normalno da nema. Necu da gnjavim vise...caooooo
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Može i preko Screen Mirroringa samo što meni tako secka ponekad.

                        Nego, sta smo ovo danas igrali? 4231?

                        Memfis opet nista, Ander napravi dva dobra poteza pa tri loša, Miki jako dobar, biće odličan. Vil Kin dosta bolji od Vilsona, Fosu i So isto jako dobri. Štoperi na visini zadatka iako nisu imali nešto posla.

                        Ako Žoze namerava da pokuša sa trojicom u sredini obavezno da isproba Pereiru. Odličan je bio danas sa ovom novom rolom. Tehnički savršen.

                        Comment


                        • Sve provjereno radi mobdro na win 10 bluestacks, ali preko mini opere ga skinite, preko chromea nece da ga instalira, preko opere pjeske. Slika je slaba prilicno na velikom ekranu ali bolje ista nego nista.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajmo ovako, prva utakmica - svi su bili dobri, super je bilo. Bitno je pobedom uci u sledeci mec. Mou nagradjen od navijaca pesmicom u nekom 7/8 min., posle je vise puta ponavljana.
                            Bice hit sigurno
                            Mou je izasao sa 4-2-3-1
                            Odma` mi je bilo jasno da je Miki kod njega malte ne beton mesto u timu. Mnogo je potentan za sebe i ostale. Mnogo znaci sto se snalazi dobro na centru ali nekako mi je preko oba krila jos opasniji ali sada je problem Mikija staviti na krilo jer nemas kvalitet na sredini, dok Runjavi spava ili neko drugi da nam vaskrsne. Ako posmatramo Mikija kao nemacki automobil, takav je i bio. Sve je prelazio sa lakocom, "dzombe na putu" kao da ih i nema. Zvuk motora - jako dobar. Udobnost maksimalna, sva mesta u njemu dohvatio je rukom i davao pasove. Ako nista drago mi je sto je igrao klasicnu 10-ku pa neka Runjavi vidi malo da vrlo lako moze da leti iz start 11. Nisam siguran da bi Runjavi danas mogao da ovako odigra kao Miki. Runjavi upao u letargiju a kao iskustvom prolazi sve, neka sad` malo zapne i neka nadje nesto sto ce da ga zapali na paklenije partije.
                            Johnstone - bez posla, mada je imao jedni malu greskicu to ce Tom bolje...
                            stajao je na totalno glupom i nekarakteristinom mestu uz korner liniju kada mu je FM vracao nazad loptu - ali nista nije lose bilo tako da nema ni greske.
                            Fosu - nisam bas siguran da li je LB mesto za njega mada je bio dobar, ovanzivno svakako.
                            Malo imam neku bojazan sto se tice kontre protivnika, kao da je lako prolazan, pogotovo ako se protiv njega odigra dupli pas ali sve u svemu jako dobar.
                            Baji - profi odradio, mocno deluje, malo i zabavljao publiku bravurama... sve u svemu sjajan, bas mi drago sto konacno imamo takvog nekog, nadam se da ce samo da bude jos bolji.
                            Hvala Mou sto ga tvoje oko vide za kod nas.
                            Blindara -dobar
                            Luke - Hvala Bogu vrati se. Sad` ce nam biti mnogo lakse. Ipak uporedjujuci ga sa njim...
                            vidi se blaga kocnica, obazrivost... al` neka sve ce doci na svoje. Bravo Luke.
                            Malo ga je Mems ispalio u nekoliko navrata pa je mimo svoje zelje loptu morao vracati nazad a hteo je da tim ide napred.
                            Kerik - dobar
                            Ander - Videla se zelja, trud medjutim fizicka snaga upitna, jednom je bas smesno izgubio loptu remplovanjem. On ima pregled, tehniku ali ima i mana koje nikako da pokrije, anulira...
                            Sa pojacanjima o kojima se govori da ce doci, tesko ce on dosegnuti vise od rotacije i to je upitno al` ajde da ga ne mracim.
                            Jesse - volja, motiv = ozbiljan kralj priprema, unazad 4. godine. Sve smo ovo videli tako da su reci suvisne.
                            Mems - Em ga nece ni poluprazan gol em se i on svojski trudi da ga "zamrzim". Ja ocekivao sad` ce on biti motor, hoce da dokaze da je matorac prolupao i da ce Mou da pokaze ko je ON. Pa jebo te sedao sam godinu dana, sad` cu kidati... ne nije bio takav.
                            Bio je cudnog okusa bez soli, bez slatkoce, bez zacina..., dobrih poteza shaka jada, kretanje - kako kad, pasovi ziheraski...
                            Vec sam pitao sta je radio Shaw-u
                            Probudi seeeeeeeeee covece !
                            Wilson - neprimetan, malo i neurozan - 4. sata ... cami ceka, neki pass... Ne znam, on je meni izgubio sjaj koji je imao onim odlicnim partijama, sada mi je i nekako sporiji...
                            Pereira - partijom je zapisan u misli strucnog staba sa + .
                            Dobar je bio, ne mislim samo sto gol dobro metnu i ovako je bio dobar, pregledan mu pas, OK samo tako...
                            Ostala deca koja su usla-sjajna ! Taunzebe i FM, taj par CB ce da za jedno 4/5/6 godina da satire sve, aaaaaaa sveeee.
                            Adnan- isti, za njega igracki vreme stoji.
                            Mata - isti. Dobar al` mane u defanzivi - nisu otisle, tu su. Ofanzivno potentan ali sta vredi kaada stalno ima neko ALI i kod njega i kod Andera...
                            Toni- ni bolji ni losiji. Standard.
                            Young - e pa ne moze svaku pripremnu da razbije Nista speshl
                            Videli smo malcice i 4-3-3 onako kao blagu probu, neki nagovestaj... gde je Miki bio taj centralni vezni ali to je bilo samo dva/tri puta po nekoliko minuta tako da... tesko je bilo sta reci. Jer je tada i Wilson malo zabusavao.

                            Eto sve u svemu, super. Sada idemo u Kinu... sa mnogo osmeha, zelja i nadama da ce sa kompletnijim sastavom da jos vise blistamo.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment




                            • Last edited by Abel; 16-07-16, 19:09.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X