Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo vise pasova prema napred za poluvreme nego za proslu polusezonu tako da ima pomaka. Jos uvek je rano za reci a i protivnik je dosta slab ali ovo za sad izgleda obecavajuce.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Ima pomaka, upravo sam svedok bio 3 pasa iz prve sva tri za redom. Miki je kidalica, Beji je dobar ima i tehniku, biće dobar par sa Smolingom. Dali smo dva gola u kratkom vremenskom periodu. Suteva dosta. Generalno sve je bolje, a tek je prva tekma, biće još bolje.

      M2 Note

      Comment


      • Pripreme su, a to moze dosta stvari da prikrije, ali ova utakmica je odlicna za sad i posle samo 10-ak treninga, direktno, otvara se fino prostor, igraci na sredini dobro kombinuju, Bai/Baji/Balji/Bejli/Bejlis/Bejl ima dobar dugi pas
        sigpic

        Comment


        • Kakvi su dezurni krivci Memfis i Adnan?
          sigpic

          Comment


          • Memfis slab, ali se barem trudi, Adnan se slabo vidi
            sigpic

            Comment


            • Ja sam prezadovoljan od ovo sto sam danas video, dobar je bio i presing, uvek su bili zatvoreni igraci sa sredine, kontrola poseda, STO PUTA vise konkretan posed nego sa Van Galom, ma sve

              Comment


              • Pauel se bas trudi da povrijedi dojucerasnje saigrace.
                sigpic

                Comment


                • E bre znate sta me zanima - kakav je dres?
                  sigpic

                  Comment


                  • Pusti dres ovo je bila ona treca garnitura valjda, nego Januzaj i Varela na sredini, Zoze eksperimentise ili ih samo random ubaca na teren jer ionako ne racuna na njih
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije ovo je away kit, onaj plavi. Treci je onaj odvratni beli sa skrgama.
                      sigpic

                      Comment


                      • A plavi nam je away, on jedini valja ove godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbs dres ako uzmemo titulu. Sa Van Persijem smo imali onaj stolnjak.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stolnjak ali i najljepsi away dres ikad

                            sigpic

                            Comment


                            • Uf, moj omiljeni
                              Sto mi je krivo sto nemam MUTV, nekada davno, davno, davno na SBB je bio

                              Prica MIki
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ajmo ponovo, ko ima android skine mobdro

                                https://www.mobdro.com/

                                i ima sve, i MUTV, i Skaj kanale, Bein, cak i Arene, sve od sporta sto je moguce Mobdro ima
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X