Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pusti, sipam so na ranu, ne treba Juanjtedu 123 miliona, treba im mrtvo četvrto mesto, Pogba je sredstvo....vidiš dokle je otišlo, do Vesne Zmijanac

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Boli vas tuki imate Kerika on je vam igracina sta ce vam Pogba . Strasno sta se može pročitati na ovoj temi visok nivo gluposti i neznanja.
      Oh, pardon, ne prepoznah te Peđa.








      Nek cimne neko kad se završi ovo s Pogbom.
      Last edited by Abel; 11-07-16, 16:32.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ti sigurno ne možeš, ali zato Pol Pogba ima daleko veće šanse, ako se razumemo
        Lepo si rekao stvarno ne mogu. Opustakas

        Vladane mnogo si usporen ovih dana. Moramo da ti crtamo sve
        Last edited by l1m4r; 11-07-16, 16:47.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Adidas uopste nije providan, ne, ne

          http://www.adidas.com/uk/apps/frontrow/
          sigpic

          Comment






          • Dobro ga je naucio. #FergieTime
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Daj Boze da je Balag upravu ovog puta...
                sigpic

                Comment


                • Raiola on @SkySport: "Everything can happen with Pogba. But Juventus want to keep him and extend his contract. We will meet soon" #MUFC
                  Raiola to @SkySport: "Paul is happy at Juventus. Man United? Let's see... but Juve absolutely don't want to sell him".
                  Raiola: "My % about Pogba to leave Juventus? You can't always know everything in the life... we'll see our decision" #MUFC
                  El Manchester United ofrece 123 millones de euros por el mediocampista francés de la Juventus, Paul Pogba. (Futbol_Mercado)
                  sigpic

                  Comment


                  • Nadam se samo da se nece odugovlaciti celo leto. Dolazi, dolazi, ne dolazi, ok, preci na sledecu metu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne verujem da ce Mou dopustiti rastezanje po tom pitanju, verovatno ce se sve znati u sledecih 7 dana.

                      Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • To je ok rok. Vrv mrka kapa na Pogba frontu. Bas me zanima ko je alternativa jer ne bih rekao da je Blejz
                        sigpic

                        Comment


                        • Za Pogbu su mi sanse 50-50 , a za alternativu se apsolutno slazem, do duse ako bude prodavao Bastiana i Blinda mozda ce morati da dovede jos nekog igraca sredine terena a ko ce to biti stvarno nemam predstavu, mozda neki portugalac(Gomes ili Mario).
                          sigpic

                          Comment


                          • Mario je side veznjak, Gomes AM, ili svakako ofanzivniji igrac. Kapiram ja da on zeli Matuidija I jos jednog (Pogbu). Ja bih isao na Alija sa istom/sl cenom.

                            Ne znam da li bi Bajern davao Vidala, sada kada imaju Sanceza. Radja, da je slobodan, isao bi u Celzi. I rekao bih da je to to od opcija. Sve ostalo je ili drasticno slabije ili prosto nije isti tip veznjaka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kad su vec reseni da daju tolike pare, Rabiot ? Mozda Mutinjo, nek krenu po Rubena Nevesa, Tilemans...

                              Comment


                              • Radja bi za 50 s masnicom dosao

                                Meni je on stroj,takvih ima par na svijetu ako i toliko...ima neupitno najbolji stav na svijetu kao igrac
                                Last edited by AK47; 12-07-16, 10:53.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X