Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavis Zidana na DLPa garantujem da bi izdominirao, Mesi dje god metnes izdominirace, taj Vijeira je imao nevjerovatnu snagu, tehniku, distribuciju, viziju i sto je najvaznije pozicioniranje, sve sto je on imao kod Pogbe je na manjem nivou znatno, znalo se dje ce najvise donijeti, ali je mogao bez problema da igra sa Makeleleom u vezi ili Zilberton Silvom, i da preruzno dominira. Ovome uvijek jos neko treba izgleda. Svakako ocekujem od igraca koji se placa 100+ miliona i koji je kao kompletan fudbaler da moze da drzi vezu od dva igraca barem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ja sam tokom ovog Eura prilicno za 90% igraca siguran da ne daju ni 70% sebe za svog tima, jednostavno se ne trose ljudi jer kad vidis kakve se pare vrte momentalno u fudbalu reprezentacija im dodje kao odmor...

      Portugal je igrao maksimalno, oni ovakvu sansu nece imati, posebno Ronaldo. Dok za Francuze sam dobio utisak da im je svejedno, posebno Pogba je licio ko da ga boli tuki sta se desava na terenu, bar je to meni tako izgledalo
      I to je dobro, to je pravi stav? Finale Eura na domacem terenu i njega boli tuki. Super igrac nema sta. Malo je sto, treba dvesta za takvog maga.
      sigpic

      Comment


      • Vijera kod Wengera igrao sve od DM-DLP-AMF. Sve sto treba da odigra, odigrao je. Lik imao lopte fantasticne, davao golove kao klasicni spic. Jos orao teren povazdan. Vrhunksi fudbaler.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ja sam tokom ovog Eura prilicno za 90% igraca siguran da ne daju ni 70% sebe za svog tima, jednostavno se ne trose ljudi jer kad vidis kakve se pare vrte momentalno u fudbalu reprezentacija im dodje kao odmor...

          Portugal je igrao maksimalno, oni ovakvu sansu nece imati, posebno Ronaldo. Dok za Francuze sam dobio utisak da im je svejedno, posebno Pogba je licio ko da ga boli tuki sta se desava na terenu, bar je to meni tako izgledalo
          Kakva ti je to logika? Finale EP na domacem terenu, pa to jedino ako u glavi imas epizodu South Parka sa bejzbolom, ne bi oni dalje ali moraju jbga.
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Pa ode u Juventus i izdominira, pa ode u Inter i ponovo izdominira. Koga god pored sebe imao, kako se god igralo covjek dominirao.
            sigpic

            Comment


            • Na stranu sve stvari meni je Pogba strasan igrac i definitivno jedan od najvecih talenata u svetu fudbala. Sad jedan drugi aspekt, postu su ti isti iz Juventusa najveci magovi po pitanju finansija i transfera po mnogima ovde na forumu(ukljucujuci i mene bar delimicno), ne razumem kako je moguce da ti slepci odbiju toliku ponudu za jednog prosecnog igraca, stvarno ne razumem.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Kakva ti je to logika? Finale EP na domacem terenu, pa to jedino ako u glavi imas epizodu South Parka sa bejzbolom, ne bi oni dalje ali moraju jbga.
                Pogba mi je tako izgledao i to je moje mislenje, na primer Sisoko nije odigrao onakvu tekmu ko zna koliko

                Comment


                • Tako sto oce u Spaniju, koristi Junajted da dodje do Reala/Barse ali jbg ovi imaju bolje veziste od njega i nisu ludi da tolike pare prospu, dovesce ga sledeceg ljeta vjerovatno, njemu se duplira plata, svi prezadovoljni. Sem navijaca Junajteda koji su izgleda mazohisti i rado bi ga vratili posle svega.
                  sigpic

                  Comment


                  • To da on zeli radije u Real ili Barsu je meni apsolutno jasno, ali ocigledno Juve te pare ne moze da ocekuje od njih pa me interesuje zbog cega ga oni ne bi zeleli prodati ovo leto nego mu nude novi ugovor.

                    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo reci ti meni Vladane koga bi to doveo umesto Pogbe a da je igrac istih/sl karakteristika?

                      Zoao Marija? Lika koji ima 24 god i nije se makao iz Sportinga? Jadnicko mislim da je tek ove zavrsene sez igrao I put LS.

                      Matuidija? Lika koji ima 29 god i koji BTW isto zahteva da igra sa dvojicom u vezi? To je nase cetvrto pojacanje u veznom redu? Matori Matuidi?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pokazao je juce taj iz Sportinga da ima nesto sto Pogba nikad nece imati. Neka Mario kosta 50 miliona eura maksimalno, ostaje ti jos 70 od Pogbe za Gomesa, Gomes se dovodi za 60-ak, osatje ti 10 za nekog mladog talenta, je li to bolje po meni, svakako.

                        Onda Matuidi je 30 miliona, bih li radije Gomesa, Marija i Matuidija za 140 nego Pogbu za 120, svakako.

                        Evo Liverpul oce Dauda, kostace koliko, 30-ak miliona eura? Daud, Matuidi i pola budzeta od Pogbe. Bi li odbio Atletiko 70, 80, 90 miliona za Kokea ili Saula? Ne znam, ali bih svakako radije jednog od njih dvojice i Matudija nego samog Pogbu. Neka Naingolan kosta 60 miliona, za tih 120 miliona mozes n jega, ponovo Mautidija i Dauda npr. i hop, je li bolje od Pogbe? SVakako.

                        Opet, kako je neko mator ko ima 29 godina? To su najbolje godine za vezistu.

                        Ne znam koliko bi kostao Ituraspe, ali on i Matudi zajedno sigurno ne bi kostali vise od 70 miliona eura. Da je Pogba Zidan ja bih razumio, posto nije, nije ni blizu onda ne razumijem zasto se ide po njega kao da je jedini na svijetu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Neki igraci sazrevaju ranije, neki kasnije. Mario tek treba da pokaze ono najbolje i napravi ozbiljan transfer, decko je strasan igrac i to se vidi posle svakog poteza.

                          Pogba ne vredi te pare. Decko vec dve godine nije napredovao ni u jednom segmentu igre a ja ne pamtim da je izdominirao neku iole vecu utakmicu u zivotu. Silovatelj Karpija i Frozinonea od 120 miliona.
                          sigpic

                          Comment


                          • E da ja i Nash imamo ovakve diskusije na LFC temi da mozemo da biramo izmedju ovih igraca koje pominjete, gde bi nam kraj bio.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Boli vas tuki imate Kerika on je vam igracina sta ce vam Pogba . Strasno sta se može pročitati na ovoj temi visok nivo gluposti i neznanja.

                              Poslano sa mog Archos 101 Neon koristeći Tapatalk
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X