Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro limeni, ajd prvo, jel si pogrešio kod neke te pordaje/kupovine u koju si sumnjao? Ja znam za prošlu god i Marsijala. Znači to što tvrdiš/voliš/zastupaš ne mora da znači da si u pravu i da je to tako, jel da? Naravno, ne znači i da nećeš biti u pravu, vreme će pokazati, ali ne možeš sada da znaš.

    Drugo, previše si kontradiktoran, jebe ti se za pare, a non-stop ih pominješ. Vudi je mag da stvori pare, ali ne i kada ih troši... pa zar to ne vuče jedno drugo?

    Naravno da ga neću pljuvati ni posle prvog meča, ni posle prve sezone, jedino ako bude pravio neke svinjarije, ali je zato sledeća sezona nešto drugo, tu mora sve da se definiše, ali hoću Žozea, ne zato što ga je kupio, već zato što stvari ne idu svojim tokom... AKO ne budu išle, ono baš, a i njemu bi trebalo dati vremena.

    Ps: to ako se neko bavi nekim poslom ne mora da znaci da ga zna. Brdo primera imaš oko sebe.
    I izvini ovo već pišeš bez razmišljanja... zar se oni svi nisu dokazali u svom poslu, kako ga to sada odjednom ne znaju? Pa ne pričamo o nekim menadžerčićima u nekoj srpskoj firmi, pobogu.
    Last edited by miloolja; 10-07-16, 12:48.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vlajko nisam ni rekao da je LVG za sve kriv, covek je u kanalu i bez Lujia, trener je samo "potvrdio". Nije kanal za zamerku, nije ni prvi ni poslednji...
      Matuidijeve mane pokriva Pogba ako pricamo o reprezentaciji a u PSG Verati. Oba slucaja su odlicno tandemski uklopljena. Jedan ima snagu, moc i razgrtanje... a drugi primanje lopte pored njega pa ogroman radijus kretanja, slobodu otvaranja, polaska u napad. Kod nas to nije mogao biti slucaj, zar je trebao Morgan (a da je kao u formi) da doda Felainiju koji takodje nema moc Pogbe ili Veratija. Kazem nije samo do Morgana i do Kerika je bilo i do Andera i do ... niko od sredine nije bio u formi... to kada krene "prehlada" i losa igra na dole dzaba ti sve + zbunjujuci koncept LVG. Kamo srece da je nama Morgan bio glavni problem prosle sezone.
      Originally posted by l1m4r View Post
      VG je kriv za sve!
      Na giljotinu odma.
      Najjace mi je ovo je kada se uporedi Fela i Morgan. Koliko god da je Fela limitiran, ima veca muda od svih njih. I da krene i da povuce loptu, i ako nema veze sto ne zna. On ce dati sve od sebe, ako ne ide ekipi on ce da preuzme odgvornst i ako ne zna. I ne sme to da radi. ALi reci da je Morgan za njega Skols, je apsurd.
      Da li treba da dobije sansu decko, treba, ali sada da je on neki vau, nije. Ono apsolutno mi je sve jedno da li ce on ostati ili ne. Mnogo mi je tu bitniji Erera. Tj da li ce uspeti da se izbori za "nesto".
      Kerik i Svajni ce izgurati ovu, a mozda i sledecu sezonu kao neki holderi, a posle toga ide za nekoga 300m
      Upravo je ovo ono cega se trebamo kloniti. Kukala nam majka ako ovo jedan Fela treba da radi a ne zna
      Eto, zasto nije digo, bodrio i povukao Belgiju. NE ZNA! Za 90% stvari je beskoristan a da ne pricam u koliko situacija mu se sudi faul u skoku i laktanju. Znaci treba da molim Boga (da pored toga sto se akcija odigra odlicno ili se odlicno izvede korner) da mu se ne svira faul. Pravi totalno i mahom tako glupave zute kartone i u nedoba sto odma implicira promenu zacrtanog...
      Last edited by AIRBORNE; 10-07-16, 12:50.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Bas sam juce pricao sa Nashom oko Matuidija, meni je nestvarno da neko njega ne zeli. Jos Matuidi kod Murinja, pa to nije moguce da ne uspije.

        Covjek po utakmici ima pet prodora iz sredine sto je vise od vecine nasih vezista za polusezonu, neki dan protiv Njemaca igra dupli pas i izbaca Njemce potpuno, kakva direktnost, agilnost, brzina, sut. I rc je uglavnom protiv njega, ali sto kaze Nash Englezi ne prate, a i ako prate opet pojma nemaju o fudbalu, ali tog Matuidija nikad ne bih odbio. Nisu on i Snajderlin isti tip igraca, ali ako biram izmedju njih dvojice nemam ni najmanju dilemu, pa sve i da se vrati Snajderlin iz Sautemptona. Taj Matudi mora da ima neku strasnu vezu cim igra konstantno u PSZ i u reprezentaciji, a mnogo skuplji i na papiru bolji Snajderlin i Kondogbija ili nisu u reprezentaciji ili ne mogu ni da pomisle da igraju prije njega.
        sigpic

        Comment


        • Sjecam se kad je vlazni san dobrog dijela PL Kabaj otisao u PSZ, tamo se naigrao bas, a Matudi stalno igra, stalno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Bas sam juce pricao sa Nashom oko Matuidija, meni je nestvarno da neko njega ne zeli. Jos Matuidi kod Murinja, pa to nije moguce da ne uspije.

            Covjek po utakmici ima pet prodora iz sredine sto je vise od vecine nasih vezista za polusezonu, neki dan protiv Njemaca igra dupli pas i izbaca Njemce potpuno, kakva direktnost, agilnost, brzina, sut. I rc je uglavnom protiv njega, ali sto kaze Nash Englezi ne prate, a i ako prate opet pojma nemaju o fudbalu, ali tog Matuidija nikad ne bih odbio. Nisu on i Snajderlin isti tip igraca, ali ako biram izmedju njih dvojice nemam ni najmanju dilemu, pa sve i da se vrati Snajderlin iz Sautemptona. Taj Matudi mora da ima neku strasnu vezu cim igra konstantno u PSZ i u reprezentaciji, a mnogo skuplji i na papiru bolji Snajderlin i Kondogbija ili nisu u reprezentaciji ili ne mogu ni da pomisle da igraju prije njega.
            Al` znao sam da ces ovo napisati i meni je tog sekunda kliknulo ALI opet sam se smirio sa recima: Ipak je ovo prvenstvo kod njih, "drogiran je" , citav tim je u ekstazi i igraju 120% osim Pogbe i grizmana koji je na standard levelu.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Ne verujem da ga ne zele nego ili nemaju ili nece da plate tolko kolko bi PSG trazio za njega
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ja sam za Matuidija ako se prelazi na 4-3-3, ali u nekim komb sa 2 u vezi iskreno nisam.

                Kazes nisu isti igraci a onda kazes Matuidi igra na Morgan/Kabaj ne. Pa njima je mesto uzeo Kante, ne Matuidi. Kada to nije uspelo, onda je uleteo Sisoko kao neki hibrid desnog/centralnog veznog.

                Matuidi je trkac, ne u onom ruznom smislu, vec igrac koji se stalno krece, brz je, probija, motor nije zaduzen za organizaciju napada i za prvenstveno defanzivu (iako nije los u tome). Gledam njegov video danas-prednosti: Stamina, teamwork, agility...? 0 tehnickih osobina. Da mi sredina zavisi od njega i nekog naseg veznog... Ne hvala.

                Ali ako se dovodi Pogba+on onda nema potrebe da se vise igra sa 2 u vezi i onda Matuidi nije problem vise, cak postaju prednost tima njegove karakteristike.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam za vas ali meni je totalno nerealno da dodju obojica, i Pogba i Matuidi, a ako dodju samo naklon Murinju

                  Comment


                  • Sto? Ja ne verujem da ce on biti nesto (pre)skup,pogotovo ako ga Emeri ne zeli. Raiola agent, novi najbolji prijatelj kluba... Meni je realno da ON dodje. Za Pogbu i dalje sanjam, msm da nece doci iskreno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Olja. Jebe mi se za pare nemam problem da se potroši 300m na 5,6 igrača ali na jednog dati preko 100milki?

                      Jesam pogrešio, sam ogrešio sam se kod Marsijala maksimalno. Prvi nisam bio da se da toliko a decko Prekucao. O ADM, Popaju, RVPu.

                      Pazi ja protiv Pogbe nemam nista igrački. Jeste zver. Ali je i precenjen malo. Mene iritira samo cena. Tj više ni to. Eno Erik rekao da je on Bog i da niko drugi ne može da mu prismrdi (parafraziram)

                      Za ovo sto pisem bez razmišljanja. To sam i ja tebi mogao da quotojem neke tvoje postove mnogo puta ali nisam. No nebitno tvoj stav.

                      To što su se dokazali ne znači da su u pravu ili da nisu bezgresni? Moraju stalno da se dokazuju u poslu. Meni jedino ko tu stvarno zna šta radi jesu Mendes i ovaj mafijaš. I vrte celu planetu oko prsta. Sve ostalo je bukvalno boranija...
                      I mislio sam taj PS prvenstveno na fudbal. I ljude koji rade u fudbalu. Ali se generalno može sagledati svuda.


                      I da.

                      Ne moraju moji stavovi da su svima ovde ispravni i da se svi slazu sa njima. Jbt ima nas 20+. Da jesu bili bi smo idioti svi zajedno. A ne mislim da jesmo. Ja bih najviše voleo da pogrešim. Da dodje Pogba i da bude sledećih 10 godina kod nas i da uzme 15-20 trofeja. Ali ono daj malo realnosti...

                      Matuidi Svajni/Kerik i ko je treći Morgan?
                      Last edited by l1m4r; 10-07-16, 13:54.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Onog trenutka kad vratimo Pogbu, a i dalje se nadam da se to nece desiti, bicemo najbijedniji klub na svijetu. Da je jedini na svijetu kao sto prije rekoh bilo bi ok, posto nije jad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nije problem vraćanje Pogbe. Bludni sin i te fore.

                          Neverovatno mi je sto se toliko zapelo ali ajde i kada se zapelo što se ne vrši pritisak na njega da traži da ide da se smanji to i tako te priče. To je ono dobar dan u fudbalu..
                          Nego sve ok, daćemo više. Imamo.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Naravno da je problem. To je fudbaler koji je pljunuo na SAFa, koji je pljuvao SAFa i posto je otisao, koji se pokupio i otisao iako je dobio najbolje moguce uslove za razvoj i bio razvijan tri godine u jednoj od najboljih akademija na svijetu. Otisao za dz i sad ga taj klub vraca za 100+ miliona. Nazovimo stvari pravim imenom, svi to mrzimo ovdje. I treba svi da nas sprdaju, jer to je bas dno, rock bottom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja nigde nisam rekao da je on Bog ili sl.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sreca mi ne pljujemo Fergusona uopste ovde...

                                Slazem se za razvoj, dobio je da gleda Rafaela ispred sebe na njegovoj poziciji, great fucking razvoj that.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X