Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok znaci mi Djavoli podeljeni, Milanisti za da bi se sjebao Juve, rivali ne jer nas mrze, Ajnstajn ne zarad mira u svetskoj ekonomiji. Gotcha.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Glasajte naravno, ti ces biti za da da oslabis Juve
      Ne gledam anketu na takav nacin.

      Comment


      • Moje licno misljenje je da postoje trenutno samo tri igraca za koje bih bio spreman da platim 100 miliona, za koje sam siguran da bi se isplatili ubrzo na terenu a i marketinski... Nejmar, Bejl i Grizman. To je to!

        Svaka cast Pogbi, ali on te pare svakako ne vredi. Mada vrv bi se i on isplatio finansijski kroz 2-3 godine, i na kraju svakako ocekujem da ce preci da igra u Real ili Barsu posto mu je to decacki san. I tu se mora uzeti minimum 60% od pocetne ulozene sume za njegov dolazak. Plus ako dodje, mozemo ocekivati odlazak par veznjaka koji bi vrv doneli isto minimum 50m svojom prodajom.

        Iako ja nisam za to da se npr Morgan proda, msm da ga Zoze moze vratiti na put stare slave. Felaini takodje, moze biti veoma koristan ali sve to zavisi od toga da li ce se dovesti Pogba.

        Iskreno, isplatio bi se ali mislim da isto tako mozemo naci dobre alternative, sto jeftinije sto vec u klubu...

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Ko to danas daje 30 golova po sezoni, Limeni?
            Messi, Ibra, Suarez, Ronaldo, Nejmar baš juče video sliku igrači sa preko 30 golova u 2016. Ako nisu sjebali nešto. Evo i Higuain

            Ja nisam rekao da je Mura 30 golova po sezoni već da se matori ciganisao za pare kada je on u pitanju. Tj samo se sam se nadovezao tu na Erika kako smo tada skrtarili na transferima gde nismo hteli da pretplatimo po 5 do 10m više. A matori i bez takvog preplacivanja uzimao titule. Da je taj Pogba 100m sa sve platom i agentom pa da progutam nekako jer je i to preplacivanje. A opet otišao je za džabe,pobegao, najuren i sada 120m. Pa jbt njegov agent će nam uzeti 40, 50m alo agent jbt.

            Evo da završimo ovu nebitno raspravu neka odgovori ko hoće. Može i samo sa da ili ne

            Da li je stvarno toliko neophodan? Ne postoji niko drugi?
            Marketinški isplativ?
            Jel moguće da je Mo toliko zaslepljen da samo on i on?

            PS: Pogba nije resenje za 10 godina. Po godinama jeste, ali i ako dodje neće biti duže od 3 godine kod nas.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Da li je stvarno toliko neophodan? Ne postoji niko drugi?
              Marketinški isplativ?
              Jel moguće da je Mo toliko zaslepljen da samo on i on?
              Da

              Sa takvim jedinstvenin skil setom, gde kombinuje brutalnu atletiku sa tehnikom, znaci visina, snaga, pas sa obe noge,vrhunsko gradjenje,skok igra, tehnika/rad nogu na malom prostoru,vrhunska prangija, sposobnost za spektakularnim, mislim da ne postoji trenutno na trzistu. Mnogi igraci su bolji od njega, mnogi imaji neke karakteristike u kojima su vrhunski ali kao celokupan paket retko ko. Pritome je pobednik, ove sezone kada su Juveu otisli lideri on je preuzeo to na sebe i neretko on resavao utakmice svojim potezima

              Za poslednju stavku (na tel sam) ukucaj the world 50 most marketable 2016 i vidi gde je Pogba.

              1) to su svi sportisti, ne fudbaleri

              2) jako ces se iznenaditi

              http://www.sportspromedia.com/most_marketable
              Last edited by ExEric; 08-07-16, 09:50.
              sigpic

              Comment


              • Jos jedan post. Kakve veze ima koliko ce Raiola da uzme para? Sta, radije bi da ne uzme nista, da to ode Glejzerima u dzep, a neki drugi tim(ovi) da ima(ju) Ibru, Mikija (Pogbu...)?

                Ako, neka odigra 3 sezone,donese titule kao Juveu i neka ide u Real za profit. Ne vidim probem ni sa tim.
                sigpic

                Comment


                • Apsolutno se slazem sa tim, sto najveca zalost mozemo samo zaraditi na njemu posto mu vrednost sigurno nece pasti u narednim godinama, ljudi cesto zaboravljaju da je on jako mlad igrac. Ovo za the world 50 most marketable 2016 me jako iznenadilo, i nema sumnje da bi na njemu drveni napravio lepu zaradu.

                  Evo jos malo opsirnije o Pogbi od strane SW-a:
                  http://sportwitness.co.uk/lequipe-pa...hester-united/

                  Paul Pogba rumours are around every summer, sometimes popping up in the winter too to keep things interesting. Usually it’s similar stuff, led by the player’s agent Mino Raiola.

                  The cycle tends to go something like this: Raiola reminds the world what a wonderful talent Pogba is and how expensive he’s likely to be, the Italian media insist he’s happy at Juventus but add the caveat that an irresistible bid is, well, irresistible.

                  It’s then reported in Spain that Real Madrid are interested, with the Catalan press saying Barcelona are interested too but can’t afford him without a big sale. Then in Italy it’s claimed that Manchester United and/or Chelsea and Manchester City have readied a big bid and already agreed eye watering personal terms with Raiola.

                  This time, things may be different.

                  Raiola’s new found BFF status with Manchester United and Edward Woodward gives everything a new dynamic, and French newspaper L’Equipe say something on Friday which sounds very encouraging for a move.

                  Raiola and Woodward have been in talks, blah blah blah… and the player has told those around him he wants a Manchester United transfer.

                  Oui. L’Equipe state that Paul Pogba has ‘clearly expressed his desire to complete the circle by returning to Manchester United’.

                  This desire has been expressed to some teammates and friends, and if it’s now also expressed to Juventus, probably via Raiola, then things look like they could really be happening.

                  Perhaps an important and interesting aspect of the Pogba report is that when L’Equipe published an interview with the player on Thursday, the journalist who spoke to him was Damien Degorre.

                  The article with the Manchester United claims on Friday is credited to ‘H.De (avec D.D.)’. Meaning DD helped out, who it has be assumed is Damien Degorre, suggesting this may be as well sourced as it gets.
                  sigpic

                  Comment


                  • Btw ovaj Hugo Delom sto je napisao ovu pricu u Lekipu je "probio" Bacuaija u Celzi. Just saying
                    sigpic

                    Comment


                    • Uvijek za Pogbu. Razbijač kod Mourinha, ne može bolje. Trebaće ove godine za titulu i naredne godine za LŠ a ne da se prihvata kako je neko bolji i ne može se ništa dok drugi izdvajaju kamione para. Da bi parirao najboljima moraš dovoditi takve igrače a ne Herrere, Mate i kompaniju Pogba je najbolji igrač ekipe koja je među 5-6 u Evropi, dovoljno.
                      Sumnjam da će doći, nije Manchester te sreće

                      Comment


                      • Da,nije dosta što je Junajted za Ereru i Matu dao kombinovano 60m funti,zato sad daju 100 za jednog
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Tako je saburo, samo bahato. Ubaci i Fellainija, ima tu dosta igrača za maksimum 5-6 mjesto u ligi, svima govnjiva motka i da klub ozdravi nakon 3 godine kancera.

                          Comment


                          • Mnogi igraci su izgledali kao suvi prosek, cak i ispod toga kod Van Gala, polako malo, ovde pre svega mislim na Ereru... decko ima sve, samo eto malo fizikalije ga jebu ali takticko-tehnicki je odlican igrac, da ga vidimo malo u drugom sistemu..

                            Glasao sam za Pogbu jer iskreno boli me uvo oko cena sada, ne ide iz mog dzepa, a moralo bi se jednom otvoriti i da se vratimo na stare staze, dosta je vise TOP4 borba
                            Last edited by Ser Gagi; 08-07-16, 11:08.

                            Comment


                            • Normalno da kod LVG-a svaki igrač izgleda gore ali ne mislim i da su isti top igrači sa kojima treba pucati na titulu. Ima li šta za Blinda, hoće li otići, previše asocira na mentora

                              Comment


                              • Erera mozda nije za prvi tim, ali rotacija u sampionskom timu svakako... bar po meni

                                Murinjo na prvu pres konferenciju je rekao da vise voli specijaliste a ne multifunkcionalne igrace i ja mislim da je tu Blind zavrsio svoje, eventualno da bude neki bekap na levom beku ako ne ode, mada i tu mislim da ce pre Roho biti

                                Comment

                                Working...
                                X