Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do you want Pogba for £100 million?

    Yes 615 vote(s) 76.1%
    No 193 vote(s) 23.9%
    Anketa na rc-u, mogli bi i mi jednu napraviti.
    sigpic

    Comment


    • Mene savrseno briga za cenu, da nudimo i 200 mil podrzavao bih transfer.

      Ja se odlicno secam koga smo mi sve dovodili od 2009e. Kada nam je Ronaldo otisao dosli su Valensija, Obertan i Oven da ga zamene . Bebe, Manuso, De Laet, Mame Biram Dijuf, Lindegard itd itd itd... Sve pogodak do pogodka. Da smo ovako razmisljali pre par godina, mozda bi imali u timu Azara, Muru, i jos mnoge druge koje smo izgubili jer nismo hteli da damo dolar vise.

      Preskocicu ocigledan razlog da je on Murinjova zelja br1.

      Blekburn 31 decembar 2011 Old Traford. Ceo vezni red.povredjen, Ferguson ima klinca Pogbu iz U21 o kome bruje svi navijaci Junajteda, idealna sansa za debi. Sta matori radi? Stavlja Parka i Rafaela (???) u prvu postavu kao vezne igrace. Junajted gubi tekmu 3 2 kod kuce. Na kraju sezone gubi titulu na gol razliku. Sigurica 3 boda se pretvorila u poraz jer je ego nadvladao razum. Razlog da se vrati i popisa po Fergusonu, ako ne za tu izgubljenu titulu, ono za Mojesa i sto nas je umalo poslao u mracno doba svojim odlukama i sujetom.

      3 sezone smo predmet sprdnje PL a i sire. Mojes,VG, problemi u svlacionici, katastrofaln fudbal, silni milioni potroseni. 7, 4, 5. U tim godinama nas profi igraci redovno iskoriscavaju za bolji ugovor ili kao mamac za transfer u druge klubove. Benzema, Varan, Ozil, Ramos, Modric, Bejl... Sve te igrace smo hteli, za sve slali ponude i za sve ispusili od Reala. Razlog da makar jednom, samo jednom, Real ispusi od nas.
      Last edited by ExEric; 07-07-16, 21:45.
      sigpic

      Comment


      • A daj, gle švapski sistem a gle francuski raspad od improvizacije. Kao da se može igrač ovako porediti iz jedne reprezentativne tekme.

        Igra zet dobro, s tim da će Murinjov fudbal više ličiti na fra nego na ger, ako ćemo samo po ovoj tekmi.

        Comment


        • Za Grizmana braco, za Grizua i 150. Ionako mu je brat lud za Mancesterom i luduje po tviteru.
          sigpic

          Comment


          • A koju je on to odigrao dobro ?! Na ovom sranju od EUR.


            Ako cemo dovoditi da bi Real ispusio, ne moramo uopste.


            Jedno je kada se matori ciganise za Drogbu, Aguera, Hazara, Muru gde nece da da 5 do 10 miliona vise, ali davati 100 za lika koji je igrac sredine terena. Koji generalno nema 30 golova po sezoni, jebe lud zbunjenog.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ko to danas daje 30 golova po sezoni, Limeni?

              Grli Snajderlin Antoana kao brata, nagovara ga da dodje u Junajted da se igra sa njim, Marsijalom i Pogbom.

              Comment


              • Pa Blind bi pokidao passing u švapskom sistemu, ali šta su kreirali sem poseda?! Nije to fudbal. Da li je realno da gledate igrača po jednoj tekmi, ili uopšte po repkama.

                Tako bi Ramsey bio vredniji od cele Belgije, o čemu tapatalkamo, kao da je fudbal počeo na Euru.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Ko to danas daje 30 golova po sezoni, Limeni?

                  Grli Snajderlin Antoana kao brata, nagovara ga da dodje u Junajted da se igra sa njim, Marsijalom i Pogbom.
                  Gonzalo Higuain
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Da, secam se kako je 2008e Dzagoev prekucao prvenstvo, vrhunski transfer nakon... Ups!
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace Limeni zaboravih, Mura bas ima 30 golova po sezoni...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Gonzalo Higuain
                        I on bi koštao onoliko koliko Limeni ne bi dao ni za koga.

                        A i doveli smo pre nekoliko igraca koji daje 30+ po sezoni, iako je to u ligi gde igra jedan klub. 😎
                        Last edited by HeadBurn3r; 07-07-16, 22:07.

                        Comment


                        • Reprezentacija se ne računa u klupskom fudbalu. U nacionalnoj selekciji igrač provede par nedelja u toku godine, (uglavnom) igra sa igračima koje i viđa isto toliko (par nedelja godišnje).

                          To nije nikakav pokazatelj mogućnosti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pišem ujutru iz busa da se spava.. : vinjaksmajli :
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                              Inace Limeni zaboravih, Mura bas ima 30 golova po sezoni...
                              I Azar kad je bio najbolji igrac lige.

                              Btw, cini mi se da je Marsijal ove sezone imao isti ucinak kao Hazard te sezone, a ovaj nije bio ni nominovan za najboljeg mladog igraca. Barkli bio nominovan, Barkli. To mi nikad nece biti jasno.

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                Pa Blind bi pokidao passing u švapskom sistemu, ali šta su kreirali sem poseda?! Nije to fudbal. Da li je realno da gledate igrača po jednoj tekmi, ili uopšte po repkama.

                                Tako bi Ramsey bio vredniji od cele Belgije, o čemu tapatalkamo, kao da je fudbal počeo na Euru.
                                +++ Glas razuma.

                                Comment

                                Working...
                                X