Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkad je Fergi otišao, da bi i dalje bili u vrhu znalo se da će se morati početi mnogo više trošiti. Međutim, neplanski smo kupovali 3 godine, trošili pare na Felainije i Rohoe i doveli se u situaciju da smo potrošile strašne pare a kvalitetnih igrača i nismo baš doveli.
    Ali ovo sa Pogbom je vrhunac, plaćamo 120 miliona evra za jednog igrača, dajemo mu ogromnu platu a njemu je želja bila Real ili Barsa, ali ovi ne žele to ponuditi pa smo se ubacili. Gora stvar je što je upravo iz Junajteda otišao u Juventus za simboličnih 200k ili tako nešto.
    U timu godine Premijer Lige da bude svaku sezonu koju odigra za klub (te najbolji igrač iste te lige bar 2+ puta), sve ispod toga je nedovoljno da opravda ove pare.
    Samo se nadam da ga dovodimo za nekih 80 do 85 miliona funti, da ne bude istina da je 100 miliona funti.

    Comment


    • Te priče da mu je želja da igra za Barsu, Real i da će mu Mančester biti usputna stanica su smešne, pa zašto se onda dogovorio s nama ako već peni za Barsom i Realom. Ne bi mu bio problem da sačeka sezonu-dve pa onda pređe za tim iz snova, ionako je zadovoljan u Juventusu koliko ja vidim. Mislim, normalno je da svako želi da igra tamo, ali zna se da je od ranije imao samo reči hvale za Mančester i da još uvek ima neke prijatelje ovamo. Real ili Barsa mu verovatno ne bi dali značajno nižu platu od ove koju mi dajemo za koju, uzgred, ne znamo koliko će biti. Kao što ne znamo ni kolilo će biti obeštećenje, niti koliko će ići Raoli.

      Dakle, sve nagađanje. Tako za Mktarijana bese da cemo dati skoro 40, na kraju ispade 26.

      Otišao je fudbal u k, jasno je to, ako dođe doći će za ogroman novac, ali kao što neko reče nije da sam ga ja zarađivao na baušteli, tako da bih jako voleo da se desi.

      Čak idu priče da Rajola bira klubove igračima i da se oni tu mnogo ne pitaju, ccc
      Last edited by HeadBurn3r; 07-07-16, 01:10.

      Comment


      • Slobodno može katanac na klub ako isplati toliko. Jebe mi se sto nisu moje pare ali ovo je sramotno.

        No ovom debilu svaka čast našao ovce za šišanje. Džaba što Vudi doneo milione kada ih dao ovom blavoru .

        Jbt gori smo od svih arapa zajedno.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Znaci (ako je po Mou):

          De Hea

          Pojacanje/Mensa Smoling Pojacanje Sou

          Pogba Morgan?/Svajni?/Pojacanje

          Miki Draklser/Runi? Toni

          Ibra

          Fin timcic. Ima tu jos znakova pitanja, pretpostavljam da su isti kod Murinja i da ce odgovore traziti na pripremama. U svakom slucaju kicma je tu (skoro).

          Inace ispod radara prosla juce Balagova vest da je Pogba prioritet, a da su mete jos Kante i Andre Gomes. Pretpostavljam da je Portugalac bekap za Pogbu a Kante ocigledno zelja za DM.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Mi plivamo u parama, Drvce radi posao izvanredno, bojim se koliko cemo tek plivati kad krenemo da osvajamo

              Pretplacivanje igraca ide i na to sto mi nismo u LS (to je mizeran deo, ali opet ces morati vise da das zbog toga), a i pretplacivanje ide zato sto znaju da imamo para plus znaju da PL timovi plivaju u novcima.

              Kol'ko traze za Pogbu? 100? 120? Dajte koliko traze i ova farsa da se zavrsi.
              Poslusali me

              Comment


              • According to L'Equipe, United are interested in this 21yr old defensive midfielder who plays for Monaco.
                France Football also reported the interest yesterday
                http://www.francefootball.fr/news/Mo...re-fixe/703486
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Te priče da mu je želja da igra za Barsu, Real i da će mu Mančester biti usputna stanica su smešne, pa zašto se onda dogovorio s nama ako već peni za Barsom i Realom. Ne bi mu bio problem da sačeka sezonu-dve pa onda pređe za tim iz snova, ionako je zadovoljan u Juventusu koliko ja vidim. Mislim, normalno je da svako želi da igra tamo, ali zna se da je od ranije imao samo reči hvale za Mančester i da još uvek ima neke prijatelje ovamo. Real ili Barsa mu verovatno ne bi dali značajno nižu platu od ove koju mi dajemo za koju, uzgred, ne znamo koliko će biti. Kao što ne znamo ni kolilo će biti obeštećenje, niti koliko će ići Raoli.

                  Dakle, sve nagađanje. Tako za Mktarijana bese da cemo dati skoro 40, na kraju ispade 26.

                  Otišao je fudbal u k, jasno je to, ako dođe doći će za ogroman novac, ali kao što neko reče nije da sam ga ja zarađivao na baušteli, tako da bih jako voleo da se desi.

                  Čak idu priče da Rajola bira klubove igračima i da se oni tu mnogo ne pitaju, ccc
                  Real i Barcelona bi mu dali znacajno nizu platu

                  Mjesec dana se pise Real daje platu max 8(Juve moze nekim novim ugovorom sigurno tome da se priblizi i da mu jedno 7),a United daje 13

                  Hajde Jose pomakni malo sa 4231,grehota da Pogba ne igra u 433
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • E vala Juve da mu daje 7 a da Real ne moze da mu da preko 8 mi je da ne poverujem

                    Comment


                    • On valjda trazi neto platu od 12-13 miliona eura, to nije lako platiti
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        E vala Juve da mu daje 7 a da Real ne moze da mu da preko 8 mi je da ne poverujem
                        Ne da ne moze nego nece o tome se radi.U Realu plate nisu uopste nesto proguglaj malo pa ces da se iznenadis.Pa Ramos sagu napravio citavu prosle sezone da dobije 9.Sergio Ramos,kapiten Real Madrida.Samo Bale i Ronaldo imaju visoke plate,a Pogba bi se nacekao da ode 10+ sigurno jedan ugovor...u Juventusu bi kao glavna zvijezda imao 7 dok u Realu bi kao neko jako pojacanje(nikad u zivotu najbolji igrac ni blizu) dobio max tih 8 miliona i to ti je Real Madrid(Barcelona jako slicna politika)

                        Niko vec neko vrijeme ne moze s Englezima i platama...npr Di Maria prve dvije sezone 1,8 miliona eura,a u Arsenalu svi vecu platu skoro od njega imali
                        Last edited by AK47; 07-07-16, 11:15.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Meni ovih 13 za platu i 120 miliona obestecenja svakako nerealno zvuči i ne bi me čudilo da su to novinari malo naduvali. Ako se transfer stvarno desi videcemo o kakvim se ciframa radi.

                          Comment


                          • Odlucio Murinjo da bankrotira United.

                            Salu na stranu, bolestan prelazni ce ovo biti za United.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                              Meni ovih 13 za platu i 120 miliona obestecenja svakako nerealno zvuči i ne bi me čudilo da su to novinari malo naduvali. Ako se transfer stvarno desi videcemo o kakvim se ciframa radi.
                              Pazi da u kontekstu Reala ne pise vec mjesec dana da nece da plate taj tvoj navedeni iznos i ja bi rekao da je neko napuhao,ali ovdje je izgleda to tako...isto tako sam citao da nece da se plati ni ovaj bonus za menadzera koji je izgleda previse visok
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa samo Vudi voli placat agente
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X