Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna se koga se samo boji, samo Wengera pljuje. Zna se ko ima najjacu ekipu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Zna se koga se samo boji, samo Wengera pljuje. Zna se ko ima najjacu ekipu.
      Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha...!!!

      Comment


      • Murinjo je jasno rekao tri pozicije, tri igraca, pa kroz zajebanciju pitao je li treci potvrdjen sto ce reci da je trazio Baljija, Ibru i Mikitarjana i da trazi jos jednog i da ce onda disati.
        sigpic

        Comment


        • Murinjo vise nije specijalni prevodilac, od sad je Opsjednuti.

          Boga mu jel Pepa spomenuo?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Murinjo vise nije specijalni prevodilac, od sad je Opsjednuti.

            Boga mu jel Pepa spomenuo?
            Aki ugledaj se na Gangaru malo.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Svaki put kad on prozove Wengera ili Arsenal i ja cu njega pljunut.

              Ako to nije posteno, ne znam sta jest.

              Rijeci nisam mjesecima rekao, sve je fino bilo, cak vrhunskih diskusija ovdje imao, al vala je on idiot koji ne moze da popusti. Jos je i Fergia pljuno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Danas ponovo povezivanje sa Matuidijem, koji bi inace bio dzabe, 25 miliona eura. Ali je i Bajern u prici, ne znam sto ce njima, mada Anceloti ga cijeni. To bi onda bio kraj za Martineza kapiram.

                http://sportwitness.co.uk/jose-mouri...t-little-e25m/

                De Hea

                Valensija/Darmijan Smoling Balji Sou

                Matuidi Snajderlin/Svajnstajger

                Mikitarjan Runi Martijal

                Ibra

                Ovo bi bilo sasvim, sasvim dobro. Matuidi vrhunski BTB.
                sigpic

                Comment


                • Ma ne brinem se ja sada previse oko veznjaka. Dosao je Zoze, Ibra, stoper, Mikitarijan kojeg sam bas hteo jos kad nismo bili "u prici", odabrace Murinjo i pravog veznjaka nemam sumnje. I rekao je da ce doci pre 1. Avgusta tj da hoce do tad da ima i tog igraca

                  Inace najvise sam hteo Krihovjaka ako izuzmemo Pogbu, za njega sam i glasao u anketi, sada je on u Parisu kod Emerija i cini mi se da je Matuidi sasvim realan. Jos nije preskup, a ima bar jos 3 vrhunsje sezone u njemu.
                  Last edited by Ser Gagi; 05-07-16, 20:13.

                  Comment


                  • Nemam ja nista protiv Pogbe kao Pogbe. Jebe mi se manje vise sta je bilo sa SAFom. Trebao je SAF da ga guram. Ili morao. Ali dati za njega tolike pare sada je bolest.

                    Razumeo bih da nemas ni slicnog igraca, da je jedan jedini. Ali nije, imas jos 10 igraca koji mogu isti posao da odradjuju. A kostali bi mnoooogo manje. Cak i dvojicu uzmes za te pare i ostane za cevape..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ćevapi ne igraju fudbal,daj tog Pogbu
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Saburito, aj sto nosis nas grb. Ali brate ti sve vise i vise kod nas u temi.

                        Nije da mi smeta, naprotiv, samo se pitam....

                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nisam ni ja skontao sto nosa to.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Prikriveni je on Đavo, sada to sve više izbiva na videlo

                            Comment


                            • Ajde da mi neko kaze kada je Matuidi igrao kao vezni u formaciji sa 2 u vezi?

                              On je levi vezni maskiran u centralnog, jer PSZ igra 4 3 3 varijaciju, ali on svakako nije CENTRALNI igrac. Pritome je najobicniji trkac bez tehnike, nikakav kreativac, vec obican motor kao Ramires. Bukvalno preslikan igrac, samo levonog. 29 godina. Neka. Hvala.

                              Daleko mu lepa kuca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bih se slozio, evo neki dan je Francuska igrala s njim i Pogbom u vezi, svakako nije veliki tehnicar ali je vrhunski gazi i ide naprijed s loptom, ima sutinu, jak kao bik, brz, za mene olicenje BTBa.

                                http://www.psg.fr/en/News/101001/Bre...ox-midfielders

                                Sto se poredjenja sa Ramiresom tice

                                Matuidi is interior/box to box midfielder/shuttler Ramires wishes he could be
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X